gebe
  1. melegim

melegim Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    0

1 haftada 8 kilo verebilirmisinz?

Konu, 'Diyet - Sağlıklı Beslenme' kısmında melegim tarafından paylaşıldı.

1 haftada 10 kilo 2 haftada 10 kilo verdiren diyet 2 1 verdiren diyet bir mucizevi bir biçimde bir haftada tam 8 kilo verdiriyor!!!!! Kimi diyetisyenler vücudun bu kadar kısa sürede kilo vermesine karşı çıksa da henüz hiçbir diyetisyen böylesine kısa sürede kilo verdiren bu diyetten kadınları alıkoyamıyor. Yalnız bu diyeti yaparken kendinizi çok fazla yormamalı, bol su içmeli ve ekstra vitamin almalısınız. Özel çorba
    Malzemeler : 6 adet soğan, kereviz, lahana, biber, domates, patlıcan, kabak, enginar, havuç, maydanoz vs. az tuz Yapılışı : Bütün sebzeleri ufak ufak doğradıktan sonra çorba olacak şekilde su ilave ederek düdüklü tencerede pişirin. Daha sonra dilerseniz blender'da ezerek krema kıvamına getirebilirsiniz.

1. gün
    İstediğiniz kadar meyve (muz hariç) ve özel çorba

2. gün
    İstediğiniz kadar sebze (baklagiller hariç) ve özel çorba

3. gün
    İstediğiniz kadar sebze, meyve ve özel çorba

4. gün
    5 tane muz, 4 bardak süt ve özel çorba

5. gün
    300 gr. kırmızı et, 6 tane domates, özel çorba

6. gün
    İstediğiniz kadar yağsız kırmızı et, özel çorba
    7. gün
    Esmer pirinç, istediğiniz kadar sebze, meyve suyu ve özel çorba

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Ce: 1 haftada 8 kilo verebilirmisinz?
    ben bunları yersem duba olurum beeee :D:D
    paylaşımın için tşkler canım;)

3. swetla

swetla Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    paylaşım için teşekkürler

4. hizli01

hizli01 Forum Okuru

kilo vermek

ben 6. qun patlayana kadar et yerimm.. zaten 88 kiloyummmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

Son düzenleme: 17 Mayıs 2010
  5. Misafir Melek

Misafir Melek Forum Okuru

zeynep torgut
    slm bn 18 yaşında we155 kilodayım acaba nasıl zayıflayabilirim.lütfen bana yardım edermisiniz.nasıl zayıflayacağımı bilmiyorum.şimdiden teşekkür ederim

Son düzenleme: 17 Mayıs 2010
  6. Misafir Melek

hepinizin mk şişkonun tekiyim

Son düzenleme: 29 Temmuz 2010
  7. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    deneyen varmıı

8. Misafir Melek

....

ya bn 80 kiloyum bi diyet yapmaya karar verdm kendi çapımda sabhaları ılık su içiyorum yürüyoruum ve yemek yememeye çalışıyorum 1 gün hiç bişi yemedim sadece su içtim ve 4 dilim karpuz yedm başka bişi yemedim ve 78 kiloya düşmüüm diğer gün 1.5 kaşık pilav yeddm ve günde 8 9 bardak su içtim .. ve buqün bu diyeti yapmaya karar verdm arkadaşlar hepiz inş. zayflarız .. bn bu yıl lisse 1 e geçtm ve herkez yüzümü çok güzle buluyo... zayflarsan manken gbi kzı olursun diyolar .. arkadaşlr işe yarıyomu bu diyett??? gerçketne okul açılıncaya kadar 10 kilo vermek istiyorum ... çünkü sınıfımd açokkkkkkkkkkkkkk yaşıklı bi oğlan varrr :)

9. Misafir Melek

aslaaaaaaaaaaaaaaa denemeyin

ben bunu denedim 8 gün sıfır zorluk 4 kilo 804 diye satılan versiyonu var.
    zamanında bir dünya da para bayıldım 130 tl civarında.
    içinde çorba için toz karışım ve bu liste vardı. ve de şurup ve de bitkisel kapsül

sonuç:

7 günde 2 kilo verdim o da bu derece aç kalmanın sonucunda çok doğaldı..

son gün de devam etmedim. zaten küt diye geri alıyorsunuz normal beslenmenize dönünce, hatta eskisinden az da yeseniz bu listeden fazlasını yediğiniz an kilo alırsınız.

diyetisyen
    diyetisyen
    diyetisyen

10. berennaz

berennaz Forum Okuru

çok ağır bi diyet insanın dengesini bozar bence 5 muz 4bardak süt sınırsız et çok sağlıklı değil kanımca sakın bu kilo almak isteyenler için olmasın:))

11. kayıtsız üye

kayıtsız üye Forum Okuru

Okuyunn

siz en iyisi günde 1 kilo verdiren diyeti deneyin o gerçekten çok işe yarıyo

12. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Mutlaka deneyinnnnnnnnnnnn

Eğer gerçekten çok kiloluysanız ve kilo vermek istiyorsanız 1 hafta boyunca saat 4'e kadar istediğinizi yiyin zararlı şeyler değil 4 den sonra hiçbirşey yemeyin sadece su için bol bol 1 hafta bunu yapın gerçekten işe yarıyo

13. VİŞNE

VİŞNE Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    52
    Ödül Puanları:
    28
    bunları yesem gerisini düşünemiyorum hahaha

14. SaBıR MeLeĞi

SaBıR MeLeĞi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    47
    Ödül Puanları:
    28
    bana biraz garip geldi bu diet doğrusu çok karmaşık :S

15. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

ben aslında çok külolu sayılmam size göre ben 13 yaşındayım 52 kiloyum boyum 1,53 kilomu azaltmam için ne yapmalıyım acaba

1 haftada 8 kilo verebilirmisinz? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 1 haftada 3 kilo vermek mümkün...

1 haftada 3 kilo vermek mümkün...

2 haftada kilo vermek haftada 2 kilo vermek 1 3 için 1 8 verebilirmisinz Aç kalmadan, yemek düzeninizi bozmadan, ekstra harcama yapmadan bir haftada 3 kilo vermeye ne dersiniz? Diyet yapmak her zaman için zordur. Diyetin psikolojik baskısı, yemek düzenininizin alt üst olması, uygulanması son derece zor diyet tariflerinin varlığı ve kendine özel yemek yapma zorluğu birçok kadını diyetten...
  2. 1 Haftada 3 Kilo

1 Haftada 3 Kilo

Evinizde pişirdiğiniz yemeklerle de diyet yapmanız mümkün. Ama bunun için bilmeniz gereken, hangi besinin ne kadar ve neyle yemeniz gerektiği. Günlük 1100 kalori olan bir diyetle, düzenli uygulama sonucu 10 günde 4 kilo vermeniz mümkün. Bu arada bol bol sıvı almayı da ihmal etmemeniz gerekir. Not: Bu diyet, şeker, kalp ve böbrek hastaları için uygun değildir. 1.Gün Kahvaltı Şekersiz çay, 30...
  3. 1 Haftada 8 Kilo Verdiren Lahana Diyeti

1 Haftada 8 Kilo Verdiren Lahana Diyeti

bir haftada 5 kilo verdiren diyet 1 haftada 5 kilo verdiren diyet bir 8 7 Kadinlar arasinda lahana çorbasi olarak anilan bu sebze çorbali diyet, mucizevi bir biçimde bir haftada tam 8 kilo verdiriyor melekler...Yalniz bu diyeti yaparken dikkat edilmesi gereken bazı noktalar var; kendinizi çok fazla yormamalı, bol su içmeli ve ekstra vitamin almalisiniz. Acil olarak zayıflamam kilo vermem gerek...
  4. 1 haftada 3 kilo

1 haftada 3 kilo

PAZARTESİ Kahvaltı: 1 çay kaşığı reçel sürülmüş 3 ince dilim kızarmış ekmek, 1 fincan çay veya kahve Ara öğün: 150 gr taze meyve Öğle: 200 gr tahıl ilaveli yoğurt, 1 kase karışık meyve İkindi: 1 bardak meyve suyu Akşam: 100 gr kabaklı pilav, 150 gr karışık mevsim salatası, 1 bardak maden suyu veya su SALI Kahvaltı: 200 gr taze meyve, 1 fincan çay veya kahve Ara öğün: 1 kase yağsız yoğurt Öğle:...
  5. Fatih Ürek 1 haftada 10 kilo verdi !

Fatih Ürek 1 haftada 10 kilo verdi !

Hayranları fit hale gelen sanatçıya; “İstanbul gecelerinin dev ustadı Fatih Ürek bomba gibi olmuş kendine biraz değil çok bak ustad seni seviyoruz” sosyal medya üzerinden mesajı gönderdiler. Fatih Ürek mide ameliyatı oldu 1 haftada 10 kilo verdi.. Fatih Ürek, 27 Mart Cuma günü mide küçültme ameliyatına girdi. 98 kilo ile ameliyata giren Ürek, ameliyattan sonra bir hafta içinde 10 kilo verdi....

Sayfayı Paylaş