gebe
  1. BEYZA21

BEYZA21 ♥ سن بنيم جننتيم نفسيمسين ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.524
    Ödül Puanları:
    113

1 Haftalıkken Hamile Olunduğun Anlaşılır mı?

Konu, 'Gebelik' kısmında BEYZA21 tarafından paylaşıldı.

1 haftalık hamilelik anlaşılırmı,1 haftalık gebelik nasıl anlaşılır,1 haftalık gebelik belirtisi olurmu,1 haftalık gebelik olurmu,ebelik 1 haftada belli olurmu,1 haftalık gebelik hakkında sorular
    1 haftalık hamile olunduğunun anlaşılması çok zor ve tahliler olmadan kesin bir şey soylemek mümkün degildir . Çünkü o dönemde siz henüz gebe değilsiniz. tabiki yumurtalıklarınız çalışmaya başlar ve ilişkile girmeniz halinde gebelik oluşur. Dolayısı ile sizler o dönemde zaten ilişkiye giriyor ve yumurta hamilelik ile buluşuyor. Çünki uzman doktorların ve kadın dogum uzmanların ortak yaptıkları araştırmalar kadınların çogunda aynı sebebten bu kararı verirler zaten ilişkiye girdiginizde biraz zaman geçtikten sonra bir eczaneye giderek tahlil edebilirsiniz.

b.gif

hamileligin en erken öğrenildiği zamanı ise ortalama 3 haftalıkken olur. Ve bu nedenle kadınlar test yaparak gebelik testini yaptıkları an kolayca anlaşılır. Her ne kadar erken gebelik testleri gibi ürünler çıksa da onlarda yine en erken 15 gün öncesini verebilir. Bu durumda bir haftalık gebeliği öğrenme şansınız sıfır.

Sadece öğrenebileceğiniz bir nokta varsa o da eczaneden aldığınız yumurtlama dönemi takibi olabilir. Yani o günler gebe kalmaya elverişli misiniz değil misiniz öğrenebilirsiniz. Ona göre de ilişkiye daha doğru zaman da yapıp hamile kalma şansınızı arttırabilirsiniz. Sizlerde en iyi cevabı verecek olanda doktorunuzdur çünki doktorların imkanları basit degildir tam tersi son sistem ve teklonoji nin en üst olan makineleri ile sizleri teste tabi tutarlar. duymalı ve kalp atışlarına kadar beklemelisiniz. Kendinizi yormadan ve eger siz kendi başınıza test yapmak istemiyorsanız ve emin olmak istersenız bir uzman doktordan yardım alabilirsiniz.

1 Haftalıkken Hamile Olunduğun Anlaşılır mı? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kaç Haftalık Hamileyim?

Kaç Haftalık Hamileyim?

ne kadarlık gebeyim hesapla ne kadarlık hamileyim hesapla hamileyim gebeyim kaç haftalık kaç haftalık hamileyim, doğum tarihi, ne kadarlık hamileyim, hamilelik hesaplama, gebelik takvimi, ile ilgili bilgiler burada melekler Sevgili melekler, Hamilesiniz,çok mutlusunuz.Acaba kaç haftalıksınız?Bunu öğrenmek için aşağıda ki linke tıklamanız yeterli.Boşlukları doldurun kaç haftalık gebesiniz...
  2. Kac haftalık hamileyim

Kac haftalık hamileyim

10 gün önce aşılama yaptırdım degerim 80.85 kac haftalık Hamileyim
  3. 12 haftalık hamileyim

12 haftalık hamileyim

12 haftalık hamileyim suyum azmış lutfen bana yardımcı olun:hamileyim:
  4. gebelik 10 haftalık hamileyim

gebelik 10 haftalık hamileyim

10 haftalık hamileyim son bi kaç gündür aşırı derecede midem bulanıyor faka kusmuyorum bu normal mi?
  5. Hamile olduğu nereden anlaşılır ?

Hamile olduğu nereden anlaşılır ?

Kızlar birisinin hamile olduğu nereden anlaşılır, bu belirtiler nelerdir, hamile olduğu kaç günde belli olur ve hamile olduğu halde adet görülür mü bu konuda bana yardımcı olabilir misiniz şetekkür ediyorum.

Sayfayı Paylaş