gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

1 Hangi Ülkenin Telefon Kodu

Konu, 'Bilmedikleriniz' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

1 Hangi Ülkenin Kodudur 1 Hangi Ülkenin Telefon Kodu
    Ara ara misafirlerimiz başka ülkelerin kodlarını soruyor. Bu günde ilginçtir ki, bir misafirimz "peki ya 1 hangi ülkenin kodudur?" diye soru sormuş bize:) İşte biz de o misafirimizin sorusunu bu sayfamızdan yanırtlıyoruz Melek'ler:)

1 Amerika Birleşik Devletlerinin Ülke Telefon Kodudur

Amerika Birleşik Devletleri elli tane eyalet ve bir tane federal bölgeden oluşan bir federal anayasal cumhuriyettir. Ülkenin çoğu Kuzey Amerika'nın ortasında, Büyük Okyanus ve Atlas Okyanusu'nun arasında bulunmaktadır. Bu ülkenin vatandaşlarına Amerikalı veya Amerikan denir.

1 Hangi Ülkenin Telefon Kodu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 229 Hangi Ülkenin Telefon Kodu öğrenelim

229 Hangi Ülkenin Telefon Kodu öğrenelim

229 Hangi Ülke Kodudur 229 Hangi Ülkenin Telefon Kodu Misafirimiz sormuş "229 nerenin kodu?"diye. Bene tabiki cevap vermek için araştırdım ve inanın ilk defa böyle bir ülke adı duyoyurm :D Demek ki çok bilgiliyim demiyecekmişiz, öğreneceğim diyecekmişiz diyor ve sizlere bilgileri aktarıyorum Melek'ler:) 229 Benin Cumhuriyeti'nin Telefon Kodudur. Benin Cumhuriyeti, bir Batı...
  2. 1 Hangi Ülkenin Kodu

1 Hangi Ülkenin Kodu

1 Hangi Ülkenin Kodu ? Herkes bir ülkenin kodunu soruyor peki ya 1 hangi ülkenin kod numarası :D
  3. 378 Hangi Ülkenin Kodu

378 Hangi Ülkenin Kodu

378 Hangi Ülkenin Kodu ? Selam arkadaşlar ben merak ettim acaba 378 Hangi Ülkenin Kodu bilen var mı?
  4. 249 Hangi Ülkenin Kodu

249 Hangi Ülkenin Kodu

249 Hangi Ülkenin Kodu lütfen bu kodun ait olduğu ülkenin adını yazın.
  5. 968 Hangi Ülkenin Kodu

968 Hangi Ülkenin Kodu

968 Hangi Ülkenin Kodu nedir lütfen yazın.

Sayfayı Paylaş