gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

1 Mayıs Nedir-1 Mayıs Anlam ve Önemi

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

1 Mayıs Nedir-1 Mayıs Anlam ve Önemi hakkında da sizden mümkünse bilgi yazmanızı rica ediyorum.

1 Mayıs Nedir-1 Mayıs Anlam ve Önemi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. "Kelebek" 1 Mayısta Vizyonda

"Kelebek" 1 Mayısta Vizyonda

Yönetmenliğini Cihan Taşkın'ın yaptığı "Kelebek" adlı film, 1 Mayısta sinemaseverlerin karşısına çıkacak. Yönetmenliğini Cihan Taşkın'ın yaptığı, senaryonu Mahmut Bengi'nin yazdığı filmin müzikleri Ömer Faruk Tekbilek ve Brian Keane imzası taşıyor. Filmde, Ghassan Massoud, Caner Cindoruk, Deniz Bolışık, Şahin Çelik, Münir Can, Tuncay Beyazıt, Gürol Güngör, Kadir Kırıcı,...
  2. Erdoğan'dan 1 Mayıs talimatı

Erdoğan'dan 1 Mayıs talimatı

Bakan Çelik, Başbakan'ın talimatıyla 1 Mayıs'ın tatil ilan edilmesi konusunu işçi sendikalarıyla görüşecek. AKP İstanbul İl Başkanlığı'nda, gazetecilerin çeşitli konulardaki sorularını yanıtlayan Başbakan Erdoğan, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik'e, 1 Mayıs'ın tatil ilan edilmesiyle ilgili olarak işçi konfederasyonlarıyla görüşmesi için talimat verdiğini söyledi. Bir gazetecinin,...
  3. 1 mayıs işçi bayramı

1 mayıs işçi bayramı

İşçinin ve emekçinin bayramı olan 1 Mayıs tüm emek veren işçilere kutlu olsun.Umarız en güzel ve bayram tadında bir 1 Mayıs kutlamaları olur Herkesin emeğinin karşılığını alması dileklerimizle sizlere 1 Mayıs işçi ve emekçilerin bayramı hakkında bilgiler vermek istiyorum İşçi bayramı nasıl doğmuştur tarihte işçe bayramı ve çok daha fazlası... 1 Mayıs İşçi Bayramı, işçi ve emekçilertarafından...
  4. 1 Mayıs İşçi Bayramı

1 Mayıs İşçi Bayramı

1 Mayıs İşçi Bayramı hakkında lütfen bilgi veriniz bana kızlar. ayrıca şimdiden herkesin işçi bayramını kutluyorum.
  5. 1 Mayıs İşçi Bayramı Nedir ve hakkında bilgiler

1 Mayıs İşçi Bayramı Nedir ve hakkında bilgiler

1 Mayıs İşçi Bayramı Nedir 1 Mayıs İşçi Bayramı Tarihi Merhaba Sevgili Melek'ler... Bu yazımızda 1 Mayıs İşçi Bayramı hakkında bizden bilgi isteyen misafirimiz için 1 Mayıs İşçi Bayramı hakkında bilgi aktarıyor ve 1 Mayıs İşçi Bayramı nedir hepbirlikte öğreniyoruz. 1 Mayıs İşçi Bayramı, işçi ve emekçiler tarafından dünya çapında kutlanan, birlik, dayanışma ve haksızlıklarla mücadele...

Sayfayı Paylaş