gebe
  1. beklenenbebis

beklenenbebis Forum Okuru

1 nisan dayağı

Konu, 'Kadınlar' kısmında beklenenbebis tarafından paylaşıldı.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 2 Nisan 2011
  2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Kahkaha sesim geliyor mu hahaha
    Ay dayak yemişsin hemde oklavayla, eminim canın da yanmıştır ama inan senin için üzülmenin yanı sıra fazla fazla kahkaha atıyorum hahaha Senin ki 1 Nisan şakası değil 1 Nisan kakası olmuş hahaha Bu 1 Nisan başımıza ne işler açıyor ya hahaha

Anneciğine saygılarımı sunuyorum. Bir daha da kandırma anneni bak oklava yine gelir ona göre hahaha

Bu arada okurken resmen gözlerimin önünde izledim gibi, annen seni oklavayla döverken "anne 1 nisan şakasıydı anne vurma" dediğinizde annen kendini çok kaptırmıştı anlamıyordu bile dimi hahaha Heyt be teyzeme bak süper oklavıcı anne hahaha

O gün elbette canın yanmıştır ama bak çok güzel ve komik bir Nisan 1 şakası anın olmuş :) Keyifle hatta kahkahayla okudum:) Tşkler paylaşımın için:kiss: Repto rep diyorum ve en büyüğünden 1.000 rep için panele gidiyorum:) (Faiziyle ödeşmenin zamanı bu günmüş demek ki) :)

3. beklenenbebis

beklenenbebis Forum Okuru

Ya ***** cnm senin 1 nisan daha güzel olmuş ilginç olmuş :) Ayyy kahkaha sesin okadar geldiki bende kahkahaya büründüm resmen:D :brushteeth:

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 2 Nisan 2011
1 nisan dayağı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 1 nisanın tarihcesi....

1 nisanın tarihcesi....

1 Nisanın tarihçesi; 15. yüzyılın sonlarında, Haçlı ordusu Endülüs Müslümanlarının son kalesini > > kuşatır. Uzun süren bir kuşatma olmasına rağmen, kış aylarının da etkisiyle, > > kale korunabilmektedir. Durumun zorluğunu anlayan Haçlı ordusunun komutanı > > değişik taktikler düşünmektedir. > > En sonunda 31 Mart gecesi Kalenin önüne giderek bir elinde Kur'an bir...
  2. nisan 1 şakası

nisan 1 şakası

çok güzel bi şaka bunlar ama biraz uğraş istiyo en güzeli
  3. Cepte 1 Nisan karmaşası

Cepte 1 Nisan karmaşası

Sevgili melekler duydugunuz gibi 1 Nisan´dan itibren Kontörlü kartlar kalkicak ve TL`ye gecis yapilacak. Yeni sistemi anlamaniz icin 10 soru ve cevaplari burda.... KONTÖRDEN TL’YE GEÇİŞLE İLGİLİ MERAK EDİLEN HER ŞEY 1- Kontörden TL’ye geçiş ne anlama geliyor? Ön ödemeli hat abonelerinin açık ve net olarak ne kadarlık görüşme yaptığını anlaması için bu sisteme geçiliyor. Aboneler 1...
  4. Nisan 1 şakaları

Nisan 1 şakaları

ilginç nisan 1 şakaları 1 nisan şaka önerileri inandırıcı şakalar en inandırıcı şakaları Bugün 1 Nisan arkadaşlar muhtemel olarak Nisan 1 şakalarına hazırlıklı olmanızı tavsiye ederim:D Dün gece mesela bana yapılan Nisan 1 şakaları başladı gerçekten bugün dünyanın dört bir yanında insanlar birbirlerine Nisan 1 şakaları yapmakta:D Bakın sizlere dünyanın en ilginç Nisan 1 şakaları hakkında...
  5. 1 nİsan

1 nİsan

1 nİsan nedir 1 nİsan hakkında bilgi verin

Sayfayı Paylaş