gebe
  1. sehr_i sukut

sehr_i sukut Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    30
    Ödül Puanları:
    28

1 nısan sakası 8\c sınıfının sonu oldu

Konu, 'Eski Okul Anılarınız' kısmında sehr_i sukut tarafından paylaşıldı.

öğretmene 1 nisan şakaları öğretmenlere 1 nisan şakaları okul oku okulda selam gene ben tekrar b anımı anlatayım sızlere sınıf 8 ders turkce ve ozle bır gun 1 nısan. turkce ogretmenımızın oglu asker o zaman bu ıraka asker yollama mevzusu gundemde yenı yenı.. sabahın erken saatlerınde ıtıbaren butun sınıf arkadaslarımın baskısı uzerımde dıyar bı saka bul saka bul dıye neyse turkce dersıne gırerken okul nobetcısıyle anlastım ogetmen sınıfa gırdıkten 10 dakıka sonra sınıfa gırecek ogretmenım mudur cagırıyor sıze telefon varmıs askerıyedenmıs dıyecek. neyse bekelenen an geldı cattı ogretmen telefon olayıını duyar duymaz rengı attı hemen apar topar cıktı sınıftan o anda anladım basım fena dertteydı butun sınıfı tehdıt ettım eger benı adımı soyleyen olursa hem dovecek:Dhemde asla kopyaa cektırmeyecektım.. ıkı dakıka sonra mudur ve ogretmenımız geldı kım yaptı dıye sormadan dıyar cabuk o da ma? sok oldum kım soyledı dercesıne sınıfa baktım kapıdan cıkarkende bıttınız sız der gıbı baktım neyse ıkı ozur ıkı gozyası affettırdım kendımı allahtan kı derslerım cok ıyıydı kı cabuk affettıler ama soz aldılar baska saka yok... ben sınıfa gırdım adeta gozlerımden alev cıkarcasına herkezı tek tek suzdum tehdıt dolu bı hareketle dıslerımı sıktım:D:D:D:D sonra ne mı oldu butun bır yıl boyunca 8 c sınıfı benden cekmedıgı kalmadı deym yerındeyse ıllalah ettırdım onlara..ama garıplerımın bı sucu yokmusboyle bı sakayı anca ben yaparmısım ordan anlamıslar ee sabıkalıyız ya ondan neyse daha baska bır suru anım var anlatıcam sıze de ne yaramazmısım anlayın:D:D:D:D:D:D:D:D

2. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.222
    Ödül Puanları:
    113
    Ce: 1 nısan sakası 8\c sınıfının sonu oldu
    ama kızmakta haklışmış öğretmenin bana göre biraz duygularıyla oynanmış gibi geldi heleki annelik duygusuysa buu...özlem duyduğu ve onun için endişelendiği bir oğlu varr:(ben olsam bende kızardım tabii...bu arada derslerim iyi diyorsun ama kopya,yaramazlık.hınzırlık hepside sendeymiş yani:D:D:D

3. kördügüm

kördügüm Tatlı ve Çalışkan Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    12
    Ödül Puanları:
    0

Yani Eceline bende katiliyorum ;) diyarim sen neymisin be öyle :)

4. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0

O kadar kızması normal bence de (bir öğretmen olarak söylüyorum) :) Ben de olsam içim çok kötü olurdu herhalde. İyi bir öğrenciymişsin yine de, bu da bir anı olarak kalıyor sana. Ama çok yaramazmışsın :D

5. sehr_i sukut

sehr_i sukut Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    30
    Ödül Puanları:
    28
    ya evet kızmakta sonuna kadar haklıydıı ogretmen:) ama cocuklk aklı o dereceye gelsın ıstememıstık aslında:)))ohoooo benım daha ne yaramazlıklarım var bı anlatsammm calıskandım ama bı o kadarda bas belasıydım kımse tutamazdı benı koskoca okulda(sabahcı ve oglencıler de)kavgaların sımarıklıgın tek sorumlusu bendım dıyebılırım:)))ya sımdı dusunuyormda acuk uslu dursaymısım keskee:)))

6. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.222
    Ödül Puanları:
    113

diyarcım senden daha çok anılarını bekliyoruz canım;)

7. TÜLSÜ35

TÜLSÜ35 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    valla sen neymişsin diyar daha çok anı yaz olumu şirin kız çok sevdik seni

8. deniz_25710

deniz_25710 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

diyar aşkumm ya alemsin:)

9. esena

esena Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    38

benim dünürüm yaramazmış baksen kızında sna benzemesin alimallah sonra ne edr zavallı oğluşum

10. tuqqce

tuqqce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    83

:D:D:D:D:D

11. queenn

queenn Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    öğretmene üzüldümm ama ben ama sende az deilmişsin :)

12. hüzün meleği 26

hüzün meleği 26 Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    77
    Ödül Puanları:
    48
1 nısan sakası 8\c sınıfının sonu oldu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Harvard 1’incisi oldu, 8 bin kişi onu dinledi

Harvard 1’incisi oldu, 8 bin kişi onu dinledi

metin figanmeşe metin figanmese Harvard Üniversitesi Hukuk Fakültesi’ni birincilikle bitiren Can Yeğinsü, mezuniyet töreninde 8 bin kişi önünde konuşma yaptı. Yeğinsü, konuşma yapmak için, en başarılı 10 öğrenci arasından pop star yarışmalarını andıran bir elemeyle, dekan ve diğer profesörlerden oluşan bir jüri tarafından seçildi. Can, 8 bin kişiye hitaben yaptığı konuşmasında, tüm...
  2. Sonum ol

Sonum ol

Senin doğru zamanların benden çok öncelerde kalmış sevgilim. Ben hep yanlış zamanlara mecburum şimdi. Kış güneşine aldanıp açan çiçekler gibi mevsimsiz solacak olsa da sana olan aşkım, inadına seviyorum seni. Yalancı sıcağını seviyorum sevgilim. Zarar göreceğimi bile bile. Sonunda solacağımı bile bile seviyorum seni. Sana açıyorum yüreğimi, biliyorum ki güneşin umurunda değildir mevsimsiz...
  3. 8. Sınıf İngilizce Müfredatı

8. Sınıf İngilizce Müfredatı

8sınıf ingilizce müfredat konuları 8sınıf ingilizce when while 8 sınıf müfredat konuları SYLLABUS FOR THE 8TH GRADE General Introduction For the 8th grade, students have 4 hours of compulsory and 2 hours of elective English language courses per week. The syllabus is designed accordingly. Each unit has two sections: Part A and Part B. Part A is designed for those who take 4 hours of...
  4. 8. sınıf kaldırma kuvveti

8. sınıf kaldırma kuvveti

8. sınıf fen ve teknolojide kaldırma kuvvetini anlamadım. konuyu anlatabilecek biri var mı ? Şimdiden teşekkürler :)
  5. 8. Sınıf mezuniyeti .

8. Sınıf mezuniyeti .

8. sınıf mezuniyeti için yaşıma uygun elbise,saç modeli , ayakkabılar( topuklu oluur :) gibi fotoğraflar istiyorum ben görsellere yazdım iğrenç iğrenç şeyler çıktı .

Sayfayı Paylaş