gebe
  1. zuzu65

zuzu65 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0

1 numaralı şifalı çay artık Türkiye de

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında zuzu65 tarafından paylaşıldı.

HEM BESLEYİCİ HEM SİNDİRİME FAYDALI... Dünya Sağlık Örgütü'nün (WHO) şifalı bitkiler arasında ilk sırada yer verdiği kaktüs çayı Türkiye'ye de geldi. Daha çok çölde yetişen kaktüs, gövdesini içeren nopal, bitkisel besin takviyesi, vitamin ve mineraller bakımından oldukça zengin bir bitki...
    Kaktüs çayı sağlıklı yaşamı ilke edenler tarafından en çok tercih edilen bitkisel çaylar listesinde ilk sırada yer alıyor. Kaktüs çayının yapısında bol miktarda vitamin, mineral, doğal lif ve amino asitler bulunuyor. Sindirim sistemini düzenleyen kaktüs çayı, tokluk hissi yaratarak, iştahı kesiyor ve kilo kontrolünü sağlıyor, ayrıca kandaki şeker oranını da düzenliyor. Metabolizmanın işleyişini de düzenleyen kaktüs çayı, Türkiye'de ilk kez gurme kahve markası Robert's Coffee'lerde bulunuyor.

1 numaralı şifalı çay artık Türkiye de konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. şifalı çaylar

şifalı çaylar

Uzmanlar, çoğu ilacın temelinde bulunan bitkilerin çaylarının da birer şifa kaynağı olduğunu belirtiyor. Bitkilerle tedavinin her zaman için ilaç tedavisinden daha uzun süreceğini belirten uzmanlar, “Bitkiler hastalığa yakalanmadan önce önlem olarak kullanılmaya başlanmalı, basit hastalıklar bitki çayları, kompresler ve bitkilerden yapılmış yağlarla tedavi edilmeli. Ciddi hastalıklarda da...
  2. Çay deyip de geçmeyin!

Çay deyip de geçmeyin!

Çay deyip de geçmeyin! Yaşlı bir hanım, Türklerin çayı neden bu kadar çok sevdiklerini şöyle anlatmış; Çayın alt demliği, suyun devamlı kaynayıp durduğu kap, evin kaynanasıdır. Üst, küçük demlik evdeki gelindir. Alt demlik kaynadıkça o olgunlaşır, demlenir. Gelinin kocası ise bardaktır. Biraz gelin doldurur, biraz da kocanın anası. Çocuklar çayın şekerleridir. Tat verirler. Görümce ise...
  3. Formula 1 Türkiye Kuralları

Formula 1 Türkiye Kuralları

Türk pilotlar araçlarının bagajlarında mangal bulunduramayacak. - Otomobilde teyp ve anfi teşkilatı varsa söktürülecek, mini vantilatör, kafasını sallayan köpek ve dikiz aynalarında boş CD bulunduran pilotlar yarışa alınmayacak. - Araçların arkasında yazılı bulunan “Canısı, Var Ya, Deli Yürek, Bir Doyamadım Bir de Sabah Uykusuna, Günahkar Sokakların Tövbekar Çocuğu Muhittin; O Şimdi Asker,...
  4. Kış günleri İçin Şifalı Çay Tarifi

Kış günleri İçin Şifalı Çay Tarifi

şifa çayı, kışlık çay tarifi, kışlık şifalı çay Sevgili melekler, soğuk kış günlerinde hasta olmak hayli kolay. Özellikle kalabalık ve kapalı ortamlarda kalmak hasta olmayı kolaylaştırıyor. Bu sebeple bize düşen, mümkünse hasta olmadan doğal yollardan sağlığımızı korumaktır. İşte onlardan biri kışlık şfalı çay tarifini bu sayfamızdan sizlerle paylaşıyoruz... Malzemeler 2 çorba kaşığı...
  5. Bana Artık Hicran De 1.Bölüm Resimleri

Bana Artık Hicran De 1.Bölüm Resimleri

bana artık hicran de resimleri,bana artık hicran de görselleri,bana artık hicran de dizisi 1. bölüm resimleri,bana artık hicran de görselleri hakkında bilgiler Kanal D’nin başrollerini; Aslı Enver, Buğra Gülsoy, Alican Yücesoy, Şebnem Hassanisough, Tamer Levent, Nur Sürer, Zeyno Eracar, İncinur Daşdemir, Turgay Kantürk, Nadir Sarıbacak ve Elif Ceren Balıkçı’nın paylaştıkları, yeni sezondaki...

Sayfayı Paylaş