gebe
  1. suskun_gız

suskun_gız Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    14
    Ödül Puanları:
    0

1 saat nargıle 50 adet sıgaraya bedel

Konu, 'Bunları Biliyor musunuz ?' kısmında suskun_gız tarafından paylaşıldı.

[​IMG] 2 saat nargile
    50 sigaraya bedel
    Nargile tutkusu, sigara tiryakiliğini tetikliyor. Özellikle gençler arasında kullanımı artan nargile, sağlığı en az sigara kadar tehdit ediyor. Uzmanlara göre, yaklaşık 2 saat nargile içen bir kişi en az 50 sigara içmiş kadar oluyor.

KONYA - Son yıllarda gençler arasında kullanımı artan nargile, sanıldığı gibi masum değil. Dünya Sağlık Örgütü, nargilenin tehlikeli miktarda karbonmonoksit, nikotin ve katran içerdiğini açıklamıştı.

Uzmanlar da nargilenin bağımlılık yapıcı bir etkiye sahip olduğunu söylüyor. Göğüs Hastalıkları Uzmanı Dr. Abdullah Ünlü, “Nargile içmek suretiyle nikotin bağımlısı hale gelen gençlerimiz, daha sonra sigara bağımlısı bireyler olarak karşımıza çıkmaya başlıyor. Çünkü nikotini sigaradan çok daha kolay ve daha ucuza alabiliyorlar” dedi

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Ce: 1 saat nargıle 50 adet sıgaraya bedel
    aaa ben bunu yanlış biliyordum.bana nargilenin sigara kadar zararlı olmadığını söylemişlerid hoş mantıken ters gelmişti ama :D:D
    arada arkadaşlarla gidiyoruz zaten pek hoşlanmamıştım demekki artık içmiyecem:D:D

bu güzel bilgi için tşkler canım :)

3. HİDOŞ

HİDOŞ Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    38
    Ce: 1 saat nargıle 50 adet sıgaraya bedel

ya ben bayılırım nargileye amaaa! özelliklede elmalısına neyse allahtan çok sık gitmiyoruz nargile içmeye pek işime gelmesede yinede verdiyin bilgiler için teşekkür ederim

1 saat nargıle 50 adet sıgaraya bedel konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bedel 50 milyon dolardı

Bedel 50 milyon dolardı

Bedel 50 milyon dolardıKanaltürk'ün fiyatını düşüren beklenmedik gelişme neydi? 5 milyon dolar neden bloke edildi, Tuncay Özkan hangi şartlarda 5 milyon dolar daha alacak? 13.05.2008 12:11 Kanaltürk dün İpek-KozaGrubu'na satıldı. Satış şartlarıyla ilgili birçok şey konuşuluyor. En doğru bilgileri her zaman olduğu gibi HABERTURK.COM açıklıyor. İşte Kanaltürk'ün satış şartları.. Kanaltürk...
  2. Gelirde 1 Lüksemburglu 7 Türk'e bedel

Gelirde 1 Lüksemburglu 7 Türk'e bedel

Satın alma gücü paritesine göre kişi başına milli gelirde Türkiye, AB-27 ortalamasının yarı düzeyine bile ulaşamazken, Avrupa bölgesindeki 35 ülke içinde en varlıklı ülke konumundaki Lüksemburg’un gelir düzeyinin Türkiye’nin yedi katına yaklaştığı belirlendi. Türkiye İstatistik Kurumu (TÜİK), Eurostat ve OECD işbirliğiyle yürüttüğü satın alma gücü paritesi çalışmaları temelinde, Avrupa’daki...
  3. 50 yıllık eşinin ölümüne 20 saat dayandı

50 yıllık eşinin ölümüne 20 saat dayandı

SAMSUN'da 50 yıl önce ailelerinin karşı çıkmasına rağmen kaçarak evlenen 69 yaşındaki Hasan ve 66 yaşındaki Sülbahar Öztürk çifti, 20 saat arayla yaşamlarını yitirdi. Hasan Öztürk'ün kan kanseri nedeniyle tedavi gördüğü hastanede ölmesine dayanamayan ve siroz hastası olan Sülbahar Öztürk de 20 saat sonra yaşama veda etti. Çiftin cenazeleri yan yana toprağa verildi. Samsun'un merkez İlkadım...
  4. 1 saatini alabilirmiyim

1 saatini alabilirmiyim

Adam yorgun argın eve döndüğünde 5 yaşındaki çocuğunu kapının önünde beklerken buldu. Çocuk babasına, "Baba bir saatte ne kadar para kazanıyorsun" diye sordu... Zaten yorgun gelen adam, "Bu senin işin değil" diye cevap verdi. Bunun üzerine çocuk "Babacım lütfen, bilmek istiyorum" diye üsteledi. Adam "İllâ da bilmek istiyorsan 20 milyon" diye cevap...
  5. SoN 1 SaaTiN KaLSa...??

SoN 1 SaaTiN KaLSa...??

son 1 saatiniz kalsa napardınız son 1 saatiniz kalsa ne yapardınız meleklerim bilmiyorum denk geldi mi sizede,çok güzel,çok anlamlı bi video izlemiştim netten.beni tanıyan tanır 'hayat boş' der dururum,çok genç yaşta bi akrabamızı kaybettik,o ölüm beni öyle etkiledi ki işte bu yüzden herşey okadar boş o kadar yalan geliyor... hayat kısa belki tahminimizden de kısa.izlediğim videonun yazısını...

Sayfayı Paylaş