gebe
  1. sevgi_55

sevgi_55 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

1 senedir evliyim çocuğum olmuyor

Konu, 'Gebelik' kısmında sevgi_55 tarafından paylaşıldı.

merhaba arkadaslar siteye yeni katildim ve cok hosuma gitti bastan sona kadar okudum uzun süredir aradim site buyu ve sonunda siteyi buldum ben tam bir senedir evliyim ve cocum olmadi ne kadarda urasak olmadi 3 hafta önce rahatsizlandim hastaneye gitim ve bana doktor yumurtalimda ki oldunu söyledi ve yumurtaliklarim bir tanesi dönmüs ve ameleyat oldum herneyse ve bir hafta önce iliskiye girdim ve bende bir haftadir mide bulantisi isteksizlik bas dönmesi karnimda arilar basladi ve aslinda bügün regl olmama gerekirdi olmadim bana yardimci olursaniz sevinirim arkadaslar

2. efsun_55

efsun_55 Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    18
    öncelikle hoşgeldin aramıza . geçmiş olsun . umarım herşey yolunda gider ve enkısa zamanda bebeğin gelir göbüşüne canım hiç günün geçermiydi . bilemiyorum ama 2 gün daha bekle eğer olmazsan evde test yap yada kan tahlili yaptır istersen . eğer günün geçebiliyosa birazdaha beklemni öneririm . umarım hamişsindir .
    bende 5 haftalık hamişim . 20 ayın sonunda çok şükür geldi meleğim . benimde reglime 2 gün kala mide bulantım başlamıştı. umarım sendekide bebktendir .

1 senedir evliyim çocuğum olmuyor konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Neden çocuğum olmuyor?

Neden çocuğum olmuyor?

çocuğum neden olmuyor çocuğum olmuyor neden cocugum ne yapmalıyım PSİKOLOJİK SORUNLAR RUHSAL FAKTÖRLER Sürekli bebek olup olmayacağının düşünmek. karı kocayı ama özellikle kadını çok ağır stres altına sokmakta. Stres hormonları yumurtlama döneminde kadının yumurtlamasını ve çatlamasını önlüyor. Rahatlamak için mutlaka meditasyon ,jimnastik yada yoga yapmalı. Hiçbirşekilde hamile...
  2. çocuğum olmuyor

çocuğum olmuyor

arkadaşlar aranızda aşılama yaptıran var mı?
  3. 1 buçuk 2 senedir çocuğum olmuyor Lütfen yardım edin

1 buçuk 2 senedir çocuğum olmuyor Lütfen yardım edin

Lütfen yardım edin 1 buçuk 2 senedir çocuğum olmuyo adetimde gecikme var bu gün üçüncü günüm adet yaklaşık 10 gündür gögüs uçlarında bi hassasiyet oluştu ve normaldede akıntım vardır ama bu aralar daha fazla hiç rüya görmem ama 4 gündür üstüste rüyalar görüyorum belimde ağrı var allahım kafayı yicem yardımcı olurmusunuz test alıp her ay test yaptırmaktan bıktım korkuyprum test yapmaya :( :18:
  4. amh 0,14 çıktı...1 yıldır çocuğumuz olmuyor...ne yapmam gerkiyor?

amh 0,14 çıktı...1 yıldır çocuğumuz olmuyor...ne yapmam gerkiyor?

25 yaşındayım...yumurtlamam yok denecek kadar az...çörek otu bal tarçın uyguladın geçen ay.bu ay ne yapayım başka fikri olan varmı?bu arada ebeyimm dhea 25mg kullanıyorum
  5. Çocuğumuz olmuyor nedenleri nelerdir?

Çocuğumuz olmuyor nedenleri nelerdir?

Kısırlık şikayetiyle başvuran çiftlerde nedenin yaklaşık %40’ ı kadından kaynaklanmaktadır. Kadın kısırlığında karşımıza çıkan en sık nedenler olarak yumurtlama bozuklukları, tüplerdeki tıkanıklıklar ve endometriyozis sayılabilir. Bunun dışında günümüzde çocuk doğurma yaşının ilerlemesi nedeniyle yaşa bağlı yumurtalık kapasitesinin azalması veya yumurtalık fonksiyonlarının erken yaşta azalması...

Sayfayı Paylaş