:( 1 senenin acısı :(

zeliş_____

Yeni Üye
Üye
:( 1 senenin acısı :(
mrb arkadaslar aranıza yeni katıldım.Herkezin oldugu gibi benımde bi derdim var:(1 sene süren bir ilişkim vardı.Ailesi benı ıstemedi çok çaba gosterdık savastık ama sevgı aşk biyere kadar bazen:( o buyuk aşkım bızı ayırmaya engel olamadı.Ailesi istemiyo dıye bi kalemde sıldı butun yasdklarımızı ve gitti.Allah kımseye ask acısı yasatmasın melekler.Çok canımı yaktılar ve ben butun yasadıklarıma ragmen hala unutamıyorum.En cokta canımı yakan koca 1 senemin boşa gıtmıs olmasını gormek:( Bir gün olsun arayıp sormadı merak etmedi.Aglamaktan baska bısey yapamadık bız aslında ınsan istese herseyı yapar savasır ama hrseyı göze alcak kadar sevilmemişim ben bunu anladım.Herkez sevgısının arkasında dursun arkadaslar.Biz yapamadık:( Şimdi ise tek istediğim onu unutmak ne yapmalıyım nasıl aklımdan söküp atarım onu akıl verin banaa melekler:(:(:

canımm aramıza hoş geldinn okuduklarım o kadar tanıdık ki bana aynı şeyleri yaşadım bende senin bi yılın benimm 3 yılımm gitti maleseff :18: sadece şunu söyleyebilirim sana gözyaşlarına yazıkk unutamıyorum diye bişey yok bi hata yapıp öle birini sevmişsin sence sevse sonu böle mi olurdu ben sölim hayırr :uhu: şimdi zor görünüyo sana ama değill unutmak daha kolay aslında ilk olarak düşünmemekle başla o sana acıdan başka hiçbirşey vermedi hata yaptın ve kurtuldun ondan zorr çook zor ama inan bana kolaylaşştırmak senin elinde herşey gönlünce olsun ne dimm off eski günler geldi aklıma bizden beter olsun onlar :18:

:(ne biliyim ya gercekten aşık olmaktan korkuyorum artık :( tek istedıgım unutmak ama malesef bana hersey onu hatırlatıyo:(

öncelikle hoşgeldin canım..onu aklından malesef sökü etmelısın seni istemeyen biri için neden gözyaşı döküyosun zamanla unutursun inş.ailesine karşı çıkıp isteseydi zaten mutlu olamayacaktınki hep kaşı karşı gelince acı çekicektn bence böylesi ii olsun allah unutmanada yardımcı olsn

Geri