gebe
  1. zeliş_____

zeliş_____ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

:( 1 senenin acısı :(

Konu, 'Dert Köşesi' kısmında zeliş_____ tarafından paylaşıldı.

mrb arkadaslar aranıza yeni katıldım.Herkezin oldugu gibi benımde bi derdim var:(1 sene süren bir ilişkim vardı.Ailesi benı ıstemedi çok çaba gosterdık savastık ama sevgı aşk biyere kadar bazen:( o buyuk aşkım bızı ayırmaya engel olamadı.Ailesi istemiyo dıye bi kalemde sıldı butun yasdklarımızı ve gitti.Allah kımseye ask acısı yasatmasın melekler.Çok canımı yaktılar ve ben butun yasadıklarıma ragmen hala unutamıyorum.En cokta canımı yakan koca 1 senemin boşa gıtmıs olmasını gormek:( Bir gün olsun arayıp sormadı merak etmedi.Aglamaktan baska bısey yapamadık bız aslında ınsan istese herseyı yapar savasır ama hrseyı göze alcak kadar sevilmemişim ben bunu anladım.Herkez sevgısının arkasında dursun arkadaslar.Biz yapamadık:( Şimdi ise tek istediğim onu unutmak ne yapmalıyım nasıl aklımdan söküp atarım onu akıl verin banaa melekler:(:(:

2. sudembeyaz

sudembeyaz Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    118
    Ödül Puanları:
    63
    canımm aramıza hoş geldinn okuduklarım o kadar tanıdık ki bana aynı şeyleri yaşadım bende senin bi yılın benimm 3 yılımm gitti maleseff :18: sadece şunu söyleyebilirim sana gözyaşlarına yazıkk unutamıyorum diye bişey yok bi hata yapıp öle birini sevmişsin sence sevse sonu böle mi olurdu ben sölim hayırr :uhu: şimdi zor görünüyo sana ama değill unutmak daha kolay aslında ilk olarak düşünmemekle başla o sana acıdan başka hiçbirşey vermedi hata yaptın ve kurtuldun ondan zorr çook zor ama inan bana kolaylaşştırmak senin elinde herşey gönlünce olsun ne dimm off eski günler geldi aklıma bizden beter olsun onlar :18:

3. zeliş_____

zeliş_____ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    :(ne biliyim ya gercekten aşık olmaktan korkuyorum artık :( tek istedıgım unutmak ama malesef bana hersey onu hatırlatıyo:(

4. sudembeyaz

sudembeyaz Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    118
    Ödül Puanları:
    63
    unutmak istemiyosun çünkü nesini hatırlatıyo bıraktı sevmedi seni ailesi içinn yaptı bunu üzüntüden başka hiçbirşey vermei sana bunları düşün ve unutttt

5. zeliş_____

zeliş_____ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    deme öle yaa:( gercekler cok acı

6. sudembeyaz

sudembeyaz Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    118
    Ödül Puanları:
    63
    canımmm inan çook iyi anlıyorum seni iyi olman için söylüyorum bunları düşünersenn hak vericeksinn sende zaman sadece zaman ama gerçeklerden kaçma lütfennn

7. Misafir Melek

Misafir Melek Forum Okuru

bende biliyorum ama napıyım ya 3 ay gecti zamn hıcbıseyın ılacı olmadı bende:(çok özluyorum

8. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    zor bir durum uzun bir süre biz burda sana ne söylesek zorla icinden atamassın zmanla

9. zuzumm_

zuzumm_ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    197
    Ödül Puanları:
    63
    öncelikle hoşgeldin canım..onu aklından malesef sökü etmelısın seni istemeyen biri için neden gözyaşı döküyosun zamanla unutursun inş.ailesine karşı çıkıp isteseydi zaten mutlu olamayacaktınki hep kaşı karşı gelince acı çekicektn bence böylesi ii olsun allah unutmanada yardımcı olsn

10. hüzün meleği 26

hüzün meleği 26 Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    77
    Ödül Puanları:
    48
    seni değil ailesini tercih etti çok pişman olacak

11. Misafir Melek

Misafir Melek Forum Okuru

Bilmiyorm ya ama o beni gercekten sevdı buna ınanıyorum herseyden once bırbırımıze 1 senemızı verdık bız acısıyla tatlısıyla:( ısteyerek ayrılmadık yanı aglaya aglaya ayrıldı yanımdan o gözyasları gozumun onunden gitmıyo hiç allah kımseye yasatmasın bu acıyı:(

12. sensizim123

sensizim123 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bebeğim sen üzülme o yaşadığı her an için pişmanlık duyacak

13. zeliş_____

zeliş_____ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bilmiyorum yaa ama o benı gercekten sevdi buna inanıyorum.Nede olsa 1 yılımızı verdık bırbırımıze acısıyla tatlısıyla::( yani bız isteyerek ayrılmadık o gün hıc gözumun onunden gitmıyo aglaya aglaya ayrıldk aglamak kolay deıl erkek için bana göre... Ama ailesini ve benı bi arada yürütemedi:( acısınıda ben çekiyorum. Allah kımseye bu acıyı yasatmasın melekler:(

14. serrasudan

serrasudan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    aramiza hosgeldin...yasadigin kolay degil ama o sana senn verdigin degeri vermemis.seni bir kalemde silip atan bir insan icin daha fazla gozyasi dokup kendini yipratmaya degmez.artik kendine yeni bir sayfa edinmelisin.ise onu dusunmemekle basla.surekli onun hakkinda konusurak dusunerek tazeleniyorsun.kendini faliyetler edin.belki bu arada yeni insanlarla tanisirsin ve unutmana yardimci olabilirler.

15. zeliş_____

zeliş_____ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    onlarıda deniyorum unutmak ıcın herseyı yapıyorum ama unutmak için bıseyler yapmaya calısırken bile insan hatırlıyo çok kotu durumdayım anlıcagınız:( 3 ay oldu tam atlatcam derken her gecen gun hersey yenılenıyo artık ne yapcaımıda bılmıyorm hata yapmaktanda korkuyorum:( Aynı seylerı yasamaktan asktan korkuyorm

:( 1 senenin acısı :( konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ayrılık acısı!

ayrılık acısı!

(Büyük bir zat için) Büyüleyen gözleri, neşe veren sözleri, Hepsi de hayal oldu, ayrılık yaman oldu. Tatlı bakışlarının silinmiyor izleri, Dertliyim, görmeyeli, hayli bir zaman oldu. Kavuşmak düşüncesi ümidimi yitirdi, Dayanılmaz bu hasret, beni yaktı bitirdi, İnanılmaz noktaya, nasıl alıp getirdi, Kalbimi zulmet bastı, gözüm kan revan oldu. Sarhoş gibi gezerim, aşkıyla bunca yıldır,...
  2. aşk acısı

aşk acısı

Tayvan'da 56 yaşındaki bir kadın, gençliğinde yaşadığı aşk acısı nedeniyle 30 yıldır evinden dışarı çıkmadan yaşıyor. United Daily gazetesinin haberine göre, Tainan kentinde yaşayan A-fan isimli kadın 1978'de yaşadığı bir karşılıksız aşk macerası yüzünden kendisini eve kapattı ve bir daha dışarı çıkmadı. Aşkının acısını hala yaşayan kadın, 2 ay önce 86 yaşındaki annesinin bir trafik...
  3. Veda acısı

Veda acısı

Veda acısı, kabuğunu soyar insanın; yıldızını kazıyıp çırılçıplak ortaya serer. Birlikteliğin örttüğü tüm kusurları ayrılık sergiler... Bir ayrılık arifesinde helalleşilir ve o an hakiki tabiatlarıyla yüzleşilir. "Ölene kadar" diye söz verilmiştir, ama "ölüm yolunda" başka tercihler belirmiştir. Kararsız prensesin vicdanı azap çekerken 7 cücelerin somurtkanı "aklını...
  4. aşk acısı

aşk acısı

merhabalar ben 8 yıldır seviyorum birini 20 yaşındayım her seferinde kandırıyor beni . çok seviyorum onu çok belli ediyorum. başkasını seviydu ayrıldık dedi şimdi unutmdm dyo bana. fazla ilgi usandırır mı sence

Sayfayı Paylaş