gebe
  1. aSqimSin

aSqimSin Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0

1. SıNıf AşK MeKTubu :):)

Konu, 'Komik Resimler' kısmında aSqimSin tarafından paylaşıldı.

[​IMG] :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:):):):):D:D:D:D

2. CaRiZmA

CaRiZmA Vip Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    43
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: 1. SıNıf AşK MeKTubu :):)
    :hhh: süper valla sagol paylasim icin!

3. NuRoVSkİ

NuRoVSkİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: 1. SıNıf AşK MeKTubu :):)

yazık yaa...bu yasta..bunu yazan 9 yasından buyuk olması ımkansız....emegıne saglıkkk

1. SıNıf AşK MeKTubu :):) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Aşk mektubu

Aşk mektubu

Rüyanizda bir sevgiliye ask mektubu yazmak, sevineceginize delalet eder. Sevdiginiz bir kimseden beklediginiz bir ask mektubu aldiginizi görmek, mutluluklarin en büyügüdür. Böyle bir mektup almak, sevinçli haber alacaginiza isarettir. Rüyada aska dair bir roman okumak veya bir kimsenin aska tutulmus oldugunu görmek hafif bir hastaliga tutulacagina ve kisa zamanda iyilesecegine delalet eder....
  2. Aşktan İnsanlara Mektup

Aşktan İnsanlara Mektup

Sevgili İnsanlar, Yıllarca benim peşimde koştunuz; beni anlamaya, beni tanımlamaya çalıştınız; birçok kez beni bulduğunuzu zannettiniz; bana sahip olmaya çalıştınız; birbirinize ve kendinize zarar verdiniz; acı çektiniz. Ama beni hiç fark etmediniz. Evet! Beni hiç fark etmediniz diyorum size. İki kedinin öyküsünü bilir misiniz? Küçük kedi durmadan kuyruğunu kovalıyormuş. Yakalayamadıkça da...
  3. aşk mektubu

aşk mektubu

:Laie_23::Laie_23::Laie_23:
  4. 1.sınıftaki kızın hüzünlü ask mektubu

1.sınıftaki kızın hüzünlü ask mektubu

:laugh::laugh::laugh::laugh::laugh::laugh::laugh::laugh::laugh::laugh::laugh::laugh::laugh::laugh::laugh::laugh::laugh::laugh::laugh::laugh::laugh: alıntı
  5. 1. sınıftayken  tam rezillik :D (:

1. sınıftayken tam rezillik :D (:

allahmm tam rezillik :D (: okula ilk başladığım seneydi çok iyi hatırlıyorum :D tabi ben sessiz hanım hanımcık biriydim o zamnlar :D neyse bi gün beden eğitimi için dışarıya çıktık.. herşey çok güzel.. şansa da benmle birlikte onlarında tuvaleti gelıo onlar izin alıyo teker teker gidiyo tuvalete ..yada maksat tuvalete gitmek diye izin alıyolar bılmyıorum artık :D tam cesaretlendım bende...

Sayfayı Paylaş