gebe
  1. Young bride

Young bride Banned

Beğenilen Mesajlar:
    581
    Ödül Puanları:
    0

1, sınıf öğretmenim her nerdeysen bida çıkma karşıma

Konu, 'Eski Okul Anılarınız' kısmında Young bride tarafından paylaşıldı.

İlk okul 1, sınıf öğretmenim ne istedin benden benim suçum ne?Öğretmenimin kocasıyla benim babam aynı yerde çalışıyodu askeriyede onun kocası benim babamdan düşük rütbede olduğu için bana bi garezi vardı.Okuldan nefret ediyodum hergün yazım kötü olmuş diye defterimi yırtıyodu,hep dövüyodu :cry:Bikeresinde o çok sevdiğim suluğumu kırmıştı duvara fırlatıp benim ne günahım vardı be hoca..O yüzden iyi bi anım yok 1, sınıfımla alakalı

2. sedaaa

sedaaa Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    17
    Ödül Puanları:
    0
    gerçekten güzel bir anı değilmişti seninki de hocanda hiç adaletli davranmamış ama hakszlık yani yaptığı...

3. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113
    kıskançmış tatlım o ezikliğine yanmış

4. Young bride

Young bride Banned

Beğenilen Mesajlar:
    581
    Ödül Puanları:
    0
    Aynen öyle yaaa o yüzden sevmiyorum

5. Young bride

Young bride Banned

Beğenilen Mesajlar:
    581
    Ödül Puanları:
    0
    Pekte hoş bi anım yok 1, sınıfla ilgili:(

6. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    ayy sinirlendim bak simdi onaa :S

7. peri_09

peri_09 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Gerizekalinin teki yha o öğretmen ...

8. ^Gri Melek^

^Gri Melek^ Hamiş Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    201
    Ödül Puanları:
    63
    Bence cok guzel bir anin varmis canim ....Ogretmenin seni deliler gibi kiskaniyomus.. Yoksa niye yapsin bu kadar dusukluguhahaha uzulduugne degmez gecmis gitmis.. Geleceginde guzel anilarin olsun insallah.

1, sınıf öğretmenim her nerdeysen bida çıkma karşıma konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 1 milyon nerde?

1 milyon nerde?

1 milyon nerede sorusu FARZEDİN Kİ 3 KİŞİYİZ VE BİSİKLET ALMAYA GİDİYORUZ BİRLİKTE..SORUYORUZ BİSİKLETÇİYE, FİYATINI 30 MİLYON DİYOR.BİZ DE 10 AR MİLYONDAN 3 KİŞİ 30 MİLYON VERİYORUZ.ALIYORUZ GELİYORUZ BİSİKLETİ. SONRA BİSİKLETÇİ YANLIŞ YAPTIĞINI,BİSİKLETİN ASIL FİYATININ 25 MİLYON OLDUĞUNU FARKEDİYOR.ÇIRAĞINA 5 MİLYON VERİP,BU PARAYI BİZE DAĞITMASINI SÖYLÜYOR.ÇIRAK DA AKILLI YA,BÖLMEK DE...
  2. Her Yönüyle Öğretmen Olabilmek

Her Yönüyle Öğretmen Olabilmek

öğretmen olmak için neler yapmalıyız öğretmen olabilmek için ne yapmalıyız olma aşamaları olmak ne aşamalar 1. Bölüm : Öğretmenin Görevleri nelerdir? 1.1. Öğretme Görevi * Sizler, bir sınıf, sınıftaki grup üyesi ve birey olarak öğrencilerin öğretmenisiniz. * Sizin işiniz öğretmek, öğrencilerin işi ise öğrenmektir. * Öğretmek, öğrenme sürecini yönlendirmek demektir. Siz öğrencilerin...
  3. 1. SıNıf AşK MeKTubu :):)

1. SıNıf AşK MeKTubu :):)

:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:):):):):D:D:D:D
  4. Her Yönüyle Öğretmen Olabilme

Her Yönüyle Öğretmen Olabilme

Bu bölüm MEB Hizmet içi Eğitim Dairesi Başkanlığı tarafından hazırlatılan “Her yönüyle öğretmen olabilme” adlı kitaptan alınmıştır. Hazırlayanlar: Dr. Halil İbrahim Yalın, Dr. Lowell Hedges, Dr. Servet Özdemir. 1. Bölüm : Öğretmenin Görevleri nelerdir? 1.1. Öğretme Görevi 3 Sizler, bir sınıf, sınıftaki grup üyesi ve birey olarak öğrencilerin öğretmenisiniz. 3 Sizin işiniz öğretmek,...
  5. ßakma sen bilirsn bida nerde ßulucakSaN bölé nickléRi...!

ßakma sen bilirsn bida nerde ßulucakSaN bölé nickléRi...!

Bir karanlığım ben, İçimde her şeyi barındırabilen... Herkesin korktuğu ürktüğü bir boşluğum ben Herkesin gördüğü ama Fark edemediği, Orda bir yalnızlığım ben, Herkesin içinde olan ama İltifat edemediği... Orda bir yerlerde bir hayatım ben Herkesin sahip olduğu Ama Kimsenin değerini bilemediği... xxx Gel KaLBiMDe YaŞa KiRa iSTeMeM xxx Yaptığım yırtıLmış 1 a$kı yapı$trmaya çaLışmak.....

Sayfayı Paylaş