gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

1. sınıflar ne zaman hangi tarihde açılıyor ( 2011 )

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Yaz tatilide bitti kızlar ya çocuğum ilk okula gidecek ilkokullar birinci ikinci üçüncü sınıflar tam olarak hangi tarihte açılıyor. 2011 senesi için soruyorum bilgisi olan varsa lütfen yazsın mrk ediyorum. Daha hazırlık yapacaz kıyafet çanta offf allam offf

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

1. sınıflar ne zaman hangi tarihde açılıyor ( 2011 ) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İstanbul depremi hangi tarihte ne zaman olacak

İstanbul depremi hangi tarihte ne zaman olacak

Ya Deprem dede Ahmet Mete Işıkara istanbulda şu tarihte deprem olacak demiş acaba açıklama var mı ?
  2. live messenger ne zaman açılıyor

live messenger ne zaman açılıyor

Merhaba. Yıllardır messenger kullanıyoruz ve kaldırılması söz konusu. Peki ne zaman kaldırılacak acaba bu konuda bilgi var mı ?
  3. Okullar Ne Zaman Açılıyor 2013

Okullar Ne Zaman Açılıyor 2013

okullar ne zaman açılacak, 2013 okullar ne zaman açılacak, okulların açılma tarihi Sevgili melekler, sıcacık bir yaz mevsiminin ardından artık yavaş yavaş yaz tatilinin de sonuna geliyoruz. Kimi öğrenciyi sevindiren, kimisini de üzen bu durum ne yazıkki devam edecek ve çok yakında okullar açılacak. Okula yeni başlayacak olan öğrencileri heyecanlandıran okullar 2013-2014 eğitim öğretim yılına...
  4. Hangi Dizi Ne Zaman Bitiyor, İşte Tarihleri!

Hangi Dizi Ne Zaman Bitiyor, İşte Tarihleri!

hangi dizi ne zaman bitecek, dizilerin bitiş tarihi, dizilerin sezon finalleri Sevgili melekler, kış sezonu boyunca merakla izlediğimiz diziler artık yavaş yavaş tatile giriyor. Kimi final yapacak kimi sezon finaliyle tatile girecek olan dizilerin bitiş tarihleri aşağıda yer alıyor... - Yalan Dünya: 6 Haziran - Böyle Bitmesin: 6 Haziran (Final) - Beni Böyle Sev: 9 Haziran -...
  5. Okullar Ne Zaman Açılıyor 2014-2015

Okullar Ne Zaman Açılıyor 2014-2015

okullar ne zaman açılacak, okulların açılış tarihi, okullar ne zaman açılıyor 2015 2014-2015 Eğitim Öğretim yılı planlamaları çerçevesinde, Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) hazırladığı genelgeye göre, 2014-2015 eğitim öğretim yılı Okul Öncesi Eğitim Öğretim ile İlkokul Birinci Sınıf Eğitim Öğretimi 8 Eylül 2014 tarihinde başlayacak. İlk, orta ve liselerde 2014-2015 eğitim öğretim yılının 15...

Sayfayı Paylaş