gebe
  1. elfce

elfce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    73
    Ödül Puanları:
    48

1. sınıftayken tam rezillik :D (:

Konu, 'Eski Okul Anılarınız' kısmında elfce tarafından paylaşıldı.

allahmm tam rezillik :D :) okula ilk başladığım seneydi çok iyi hatırlıyorum :D
    tabi ben sessiz hanım hanımcık biriydim o zamnlar :D
    neyse bi gün beden eğitimi için dışarıya çıktık.. herşey çok güzel.. şansa da benmle birlikte onlarında tuvaleti gelıo
    onlar izin alıyo teker teker gidiyo tuvalete ..
    yada maksat tuvalete gitmek diye izin alıyolar bılmyıorum artık :D

tam cesaretlendım bende izin alıcam artık öğretmenın sabrı taşmış tabi bundan sonra kımse tuvalete gitmek için benden izin almasın dedı :D ..
    hay şansıma tüküreyim tamda cesaretlenmıştm :D aksıne tuvaletım de çok var :D sonra sen sal aşşağıya gitsin :D o
    kadar utanmıştım kı ama :D kımse anlamasın dıye ıslak yere düştüm diye yalan söylemşştim :D

hiç unutamadığım bişiydır bu :D :utan:

Son düzenleme: 11 Aralık 2010
  2. peri_09

peri_09 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
  3. elfce

elfce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    73
    Ödül Puanları:
    48
    bi o kdar da rezil :D

1. sınıftayken tam rezillik :D (: konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. [1.Sınıf] Hukuka Giriş Ders Notları - Özeti

[1.Sınıf] Hukuka Giriş Ders Notları - Özeti

hukuk başlangıcı ders notları hukuka giriş ders notları hukuka giriş özeti hukuk 1 sınıf dersleri özet [1.Sınıf] Hukuka Giriş Ders Notları - Özeti Nafaka Yükümü", Yardım Edilmediği Takdirde Yoksulluğa Düşecek Olan Üstsoy, Altsoy Ve Kardeşlerine Yardım Etme Yükümlülüğüdür. Sosyal Hayatı Düzenleyen Kurallar: Din Kuralları, Ahlak Kuralları, Görgü Kuralları, Hukuk Kuralları 14...
  2. 1. SıNıf AşK MeKTubu :):)

1. SıNıf AşK MeKTubu :):)

:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:):):):):D:D:D:D
  3. 1 Ağustos’ta güneş tam tutulacak

1 Ağustos’ta güneş tam tutulacak

21. asrın beşinci tam güneş tutulması, 1 Ağustos’ta yaklaşık 1 milyar kişi tarafından seyredilebilecek. PARİS - Bilim adamlarının açıklamasına göre, olimpiyatlardan bir hafta önce Çin’i alacakaranlığa gömecek olan güneş tutulması, cuma günü TSİ 12.30’da Kanada’nın kuzeydoğusundan başlayıp Grönland’ın kuzeybatısı, Kuzey kutbu denizi, Sibirya’nın kuzeyi, Moğolistan’ın batısı ve Çin...
  4. 1.sınıftaki kızın hüzünlü ask mektubu

1.sınıftaki kızın hüzünlü ask mektubu

:laugh::laugh::laugh::laugh::laugh::laugh::laugh::laugh::laugh::laugh::laugh::laugh::laugh::laugh::laugh::laugh::laugh::laugh::laugh::laugh::laugh: alıntı
  5. Bade İşçil'in Bacakları Tam 1 Milyon TL!

Bade İşçil'in Bacakları Tam 1 Milyon TL!

bade işçil, bade işçil haberleri, bade işçilin bacakları Sevgili melekler, anlaştığı reklam şirketi oyuncu Bade İşçilo'in bacaklarını tam 1 milyon TL'ye sigortalattı! Önceki akşam eşiyle birlikte reklam yüzü olduğu Veet markasının Nu Pera'daki tanıtımına katılan İşçil'in yetkililerin bacaklarını 1 milyon liraya sigortalattıklarını açıklaması, orada bulunan herkesi şoke etti. İşte tam 1...

Sayfayı Paylaş