gebe
  1. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113

1 sınıftaykennnnnnn

Konu, 'İtiraf Ediyorum' kısmında ßeLeN tarafından paylaşıldı.

kızlar sanırım tam sırası bu itirafın.. ilk okul 1. sınıftayım sınıfımızda çok tatlı masmavi gözlü bir delikanlı:d (ayyhh ozmnlar benim delikanlımdı o minicikk küçük bey .. ) ve ben o delikanlıya sırılsıklam aşık belen...
    herneyse birgün gittim defterine tamda ödevini yaptıgı yere seni seviyorum yazdım amakim oldugumu sölemem utanırım diede ekledim bu arada ben cok şeker sewerım ve özkan tenefuste hep bana şeker alırdı yazdıgım yazıyada ainen su cümleleri ekledim tabı hatırladıgım kadarıyla seni seviyorum çünkü şekeride cok sevıyorum ve sen bana hep kendı paranla şeker alıyosun:D ne aptalca yada cocukca:D

asıl ıtıraf sımdı başlıoo sorsanıza noldu sora die özkannn defterde ödevin tam ortasına kırmızı kalemle yazılmıs olan yazıyı görünce beni dövdüüüüüüü :S:S:shootout::shootout: hıhhh :S

duygusuz ruhsuz insan nolcaqq:p

gecenlerde yolda karsılaştık ne o benı tanıyabıldı nede ben onu kuzenı sayesınde bırbırımızın kım oldugunu ogrendık ve başladık el sıkısınca gulmeye ılk dedıgı cumle benım küçük aşkım nasılmış bakalım:p çok utandım çok...... ( sen koşarsın şimdi peşimde hıhh cıkcak acısı cıkcakkkk)

2. gamselim

gamselim Mekanın en şık Meleği Üye

Beğenilen Mesajlar:
    185
    Ödül Puanları:
    63
    ayyy canım benim yaa cokk güldüm allahta seni güldürsün yahuu :D gercekten dee baya ruhsuz cıkmış =))

3. murat sagar

murat sagar Forum Okuru

sevmesini bilmeyen gözler aglamasınıda bilmez

hep öyledir küçük ken sümüklü büyüdü adam oldu degil mi boş işler insan ilk bastan tanıştıgımıza memnun oldum falan der cart tacak konuya girilmez saf çoçuk herhalde lezir etmiş kendini

4. ebe melek

ebe melek Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    18
    Ödül Puanları:
    18
    ay cok komikdi ya :D cok gülyüm valla cocukluk iste

5. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113
    he walla kızlar ya duygusuz ruhsuz nolcaq... ama ozmn cok utanmıştım şimdi geriye baktımmı gülebiliyorum tatlı bir hatıra kalmış bana :)

6. twins

twins Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    ay çok güldüm harikaydı:)

7. renan5353

renan5353 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    YANLIZ KIZLAR ERKEKLERDEN DAHA CABUK OLGUNALSIYOR HEM 1 CI SINIFTAN ERKEK COCUK NE ANLAR SENIN ANLADIGINDAN SAHSEN BEN DE ANLAMIYORDUM :d BIZDE ZAMANINDA O ERKEK GIBI YAPTIK TABI EL KALDIRMADIK AMA TERS CEVIRDIK SIMDI BIZ KOSUYORUZ O KIZALRIN ARKASINDAN :d

8. best_dream

best_dream Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    512
    Ödül Puanları:
    0
    ay belen sen çok yaşa ....O kadar güldüm ki.Seni dövdü he ruhsuz şiddet yanlısı çocuk. hahaha

9. ASİMELEK

ASİMELEK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.192
    Ödül Puanları:
    113
    :hhh: :hhh: öldüm yaaaaa :hhh: kıss belen sende ne fenaymışsın heeee :hhh:

10. hüzün meleği 26

hüzün meleği 26 Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    77
    Ödül Puanları:
    48
    oyyy insan dövermi hiç bu güzel kızı

1 sınıftaykennnnnnn konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hepsi 1

Hepsi 1

Show tvde pazar ekranlarında saat 20:30da çıkan hepsi 1 adlı diziyi izlemenizi tavsiye ederim
  2. Hipnoz-1

Hipnoz-1

Hipnoz, yapılandırılmış ortamda, telkine açık derin uyku, trans halidir. Hipnozun psikoterapide bir tedavi yöntemi olarak kullanılması yönünde ilk çalışmalar Franz Anton Mesmer (1734-1815) tarafından denenmiş olup Mesmer'in hipnotizma uygulamaları hakkında bir de kitabı vardır. Hipnoz, yunanca "uyku" anlamına gelmektedir. Ancak tam olarak bir uyku durumu olduğu söylenemez. Hipnoz...
  3. Madde 1

Madde 1

Türkiye'de her türlü baskı usulleriyle basılıp neşredilen ikinci maddede yazılı basma yazı ve resimleri basanlar bunların beş nüshasını Maarif Vekaletinin emrine vermeğe mecburdurlar.
  4. o 1

o 1

kızlar şimdi şöyle oyun üsteki kişiye o bir şöyle diye sesleniceksiniz mesela benim üstümde tatlı cadı diye biri olsun söyle o bir seker kız mesela yani hadi başlayalım

Sayfayı Paylaş