gebe
  1. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0

1 tane yetmiyor mu

Konu, 'Magazin' kısmında fırtına tarafından paylaşıldı.

insanlar bir tane sevgili bulamazken bakın ünlü dansçı Dita Von Teese çarpıcı açıklamalarda bulundu......
    ÜÇ SEVGİLİM VAR!
    DÜNYANIN EN ÜNLÜ BURLESK DANSÇISI DİTA VON TEESE SON AÇIKLAMASIYLA HERKESİ ŞAŞIRTTI.

Kendisini genç yıldız adayı Even Rachel Wood için terk eden eski eşi Marilyn Manson'ın yeniden barışma girişimleri hakkında konuşan Von Teese 'Şu anda üç sevgilim var, onlar beni yeterince meşgul ediyor' dedi.

Eski eşi Manson'ın kendisinden özür dileyip 'Büyük hata yaptım' dediğini hatırlayan Von Teese 'Ben de ona 'eğer kendini daha iyi hissedeceksen söylemek istediklerini söyle ve sonra da git evine yat uyu' diye cevap verdim' dedi.

Dita Von Tesee şu anda dünyanın farklı coğrafyalarından üç sevgilisi olduğunu söyleyerek 'Onlar beni yeterince meşgul ediyor' diye konuştu.

1 tane yetmiyor mu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 1 ay 5 günde sonra bugün 2 tane sigara içtim:(

1 ay 5 günde sonra bugün 2 tane sigara içtim:(

günde 5 sigara günde 2 sigara 1 içmek sigarayı bırakalı 1 ay oldu 5 içmek ya bugün çok kötü bişey yaptım..kendimi çok suçlu hissediyorum..sigarayı bırakalı tam 1 ay 5 gün olmuştu ve bugün 2 tane sigara içtim..akşam yemeğinde balık yedik balık yiyince acayip sigara içme istegim uyanıyor..koçişte yemekten sonra çöpleri dökmesini söyledim(sabaha kadar o balık kokusundan nefret ederim adamcağıza...
  2. 1 kg = 1 ton mu dur?

1 kg = 1 ton mu dur?

1 ton kac kg 1 kg kaç gr ton kaç kilo tondur kilo gramdır 1 kg = 1000 gr.............(1) 2 kg = 2000 gr.............(2) (1) ve (2) çarpılırsa: 2 kg = 2.000.000 gr 2 kg = 2.000 kg.............(2.000.000 gr = 2.000 kg) 2 kg = 2 ton..................(2.000 kg = 2 ton). Dolayısı ile, 1 kg = 1 ton
  3. Yetmiyor

Yetmiyor

alıntı

Sayfayı Paylaş