gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

1 tanemsin

Konu, 'Resimli Aşk Şiirleri' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

1 tanemsin konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. kar taneleri

kar taneleri

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. 1 ay 5 günde sonra bugün 2 tane sigara içtim:(

1 ay 5 günde sonra bugün 2 tane sigara içtim:(

günde 5 sigara günde 2 sigara 1 içmek sigarayı bırakalı 1 ay oldu 5 içmek ya bugün çok kötü bişey yaptım..kendimi çok suçlu hissediyorum..sigarayı bırakalı tam 1 ay 5 gün olmuştu ve bugün 2 tane sigara içtim..akşam yemeğinde balık yedik balık yiyince acayip sigara içme istegim uyanıyor..koçişte yemekten sonra çöpleri dökmesini söyledim(sabaha kadar o balık kokusundan nefret ederim adamcağıza...
  3. 1 tane yetmiyor mu

1 tane yetmiyor mu

insanlar bir tane sevgili bulamazken bakın ünlü dansçı Dita Von Teese çarpıcı açıklamalarda bulundu...... ÜÇ SEVGİLİM VAR! DÜNYANIN EN ÜNLÜ BURLESK DANSÇISI DİTA VON TEESE SON AÇIKLAMASIYLA HERKESİ ŞAŞIRTTI. Kendisini genç yıldız adayı Even Rachel Wood için terk eden eski eşi Marilyn Manson'ın yeniden barışma girişimleri hakkında konuşan Von Teese 'Şu anda üç sevgilim var, onlar beni...
  4. Yağmur taneleri...

Yağmur taneleri...

Yağmur Taneleri Gökyüzünden düşen yağmur taneleri, birşey soracağım size, sevginiz, aşkınız var mı yüreğiniz de, yoksa neden düştünüz yere, neden dokundunuz tenime, yüreğime… Toprakla buluşmak mı yegane amacınız, yoksa toprağa mı aşıksınız? Biliyor musunuz ben de düşeceğim sizler gibi bir gün toprağa, kavuşur muyum peki o zaman aşkıma? Gökyüzünden düşen yağmur taneleri, birşey soracağım...

Sayfayı Paylaş