gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

1 Temmuz 2012 PMYO Sınav Soruları ve Cevapları acil

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Merhaba arkadaşlar sizden çok acil ve mümkünse 1 Temmuz 2012 PMYO Sınav Soruları ve Cevapları hakkında tüyo ve edindiğiniz bilgiler var ise bu başlık adı altında paylaşmanızı rica ediyorum.

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

2012 PMYO Cevap Anahtarı
    PMYO Soru ve Cevapları 1 Temmuz 2012

Polis Akademisi Polis Meslek Yüksekokulları Öğrenci Adaylığı Sınavı (PMYO) 1 Temmuz Pazar günü saat 09.30'da başlayacak ve 2 saat sürecek.
    Sınav 20 merkezde yapılacaktır. Bu merkezler; Adana, Ankara, Antalya, Bursa, Diyarbakır, Erzurum, Eskişehir, Gaziantep, Hatay, İstanbul, İzmir, Kayseri, Konya, Malatya, Niğde, Samsun, Sivas, Trabzon, Van ve Zonguldak'tır.

Sınavın ardından ÖSYM kitapçıkları yayınlayınca soru ve cevaplara aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

2012 PMYO Soru ve Cevap

1 Temmuz 2012 PMYO Sınav Soruları ve Cevapları acil konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Pmyo Sınav Soruları 2012

Pmyo Sınav Soruları 2012

2012 Polis Meslek Yüksek Okulu sınav soruları 2012 Pmyo Sınav Soruları 2012 2012 PMYO Sınavı ne zaman olacak arkadaşlarım birde sınav olduktan sonra bana sınav sorularını ekler misiniz teşekkür ediyorum.
  2. 2012 Ehliyet Sınav Soruları Ve Cevapları

2012 Ehliyet Sınav Soruları Ve Cevapları

2012 Ehliyet Sınav Soruları Ve Cevapları paylaşın lütfen
  3. 2012 YGS Sınav Soruları ve Cevapları

2012 YGS Sınav Soruları ve Cevapları

2012 ygs sınav soru ve cevapları 2012 ygs sınav soruları 1 Nisan Pazar günü YGS sınavına giren meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz için , sınavların soru ve cevaplarını kontrol edebilecekleri ösym linki aşağıda melekler :) 2012 ÖSYM SINAV SORU VE CEVAPLARI İÇİN TIKLAYIN...
  4. 2012 Ehliyet Sınavı Soruları ve Cevap Anahtarı

2012 Ehliyet Sınavı Soruları ve Cevap Anahtarı

2012 Ehliyet Sınav Soruları Ehliyet Sınav Soruları 2012 Sevgili melekler, 2012 Ehliyet Sınav Sorularına ve Cevap Anahtarına Ulaşmak İçin Aşağıdaki Linki Tıklayınız. :) 2012 Ehliyet Sınav Soruları ve Cevap Anahtarı İçin Lütfen Tıklayınız..
  5. 7 Temmuz 2012 KPSS Genel Yetenek - Genel Kültür Soruları ve Cevapları acil bakın

7 Temmuz 2012 KPSS Genel Yetenek - Genel Kültür Soruları ve Cevapları acil bakın

selam arkadaşlar sizlerden acil tarafından 7 Temmuz 2012 KPSS Genel Yetenek - Genel Kültür Soruları ve Cevapları paylaşmanızı rica ediyorum şimdiden ricamı yerine getireceğiniz için çok tşk ederim.

Sayfayı Paylaş