gebe
  1. ışılsu

ışılsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    26
    Ödül Puanları:
    0

1 tl ye oriflame üyeleri arıyoruz

Konu, 'Güzellik ve Bakım Önerileri' kısmında ışılsu tarafından paylaşıldı.

oriflame oriflame üyeleri :f040:bayanlar bu ay yani mart ayı oriflame üyeliği sadece mart ayı boyunca 1 tl ürünleri % 30 indirimli alıyorsunuz ister satış yapın ister kend ihtiyaçlarını çok ucuza alın ailenizin bütcesine katkıda bulunun. kozmetik kullanmıyrm demeyin sonuçda her evde şampuan duş jeli diş macunu el kremi sıvı sabun vb kullanılıyrdur bunlar temel ihtiyaç bunları marketten pahalıya almaktansa daha çok ucuza almak istemez misiniz işte fırsat üye olmak isteyenler lütfen bana yazsın :tik:

2. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

yeni üyeyim
    arkadasım benı üye yapmış fakat ablam avona üye olunca yüklü faturalar gelmişti ben kargo katalog tester vs. ben bu duruma düşmek istemiyorum her ay katalog ücreti filan alınıyormu. satıs yapacagıma ınanmıyorum yoksa hemen cıkmak istiyorum.

3. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

üye olmak isteyen arkadaşlarım bana ulaşsınn
    bol kazançlı bol hediyeli günler sizi bekliyorr
    size tavsiye " bu fırsatı kaçırmayın"

1 tl ye oriflame üyeleri arıyoruz konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 1 TL limitli kredi kartı

1 TL limitli kredi kartı

Banka, maaş için anlaşma sağladığı işçiye 1 TL limitli iki kredi kartı gönderdi. Sakarya'nın Karasu ilçesinde maaşların elden verme uygulamasının bitirilmesinin ardından ücretlerini banka yoluyla alan bir işçiye anlaştığı banka tarafından limiti 1 TL olan 2 adet kredi kartı gönderildi. İlçede özel bir şirkette çalışan Ali İhsan Karaoğlu, Sosyal Güvenlik Kurumu'nun (SGK) maaşların elden verme...
  2. 1 yeni üyeniz var :)

1 yeni üyeniz var :)

merhaba arkadaşlar ben foruma azönce üye oldum :humble: adım nurşen yaş 19. :ehi: şileliyim. istanbul / beylerbeyinde oturuyorum. ailevi sebepler yüzünden evlendim 2 senedir evliyim Eylül mina adında 10 aylık kızım var. umarım aranıza alırsınız bukadr bilgi yeter heralde şimdilik :ehi: tabi birde yaşıtlarım ve varsa aralık 2009 anneleriyle tanısmak isterim :grouphug:
  3. T-boxda 1 TL ye Tişört kampanyası

T-boxda 1 TL ye Tişört kampanyası

1 tl tişört 1 tl ye tişört ye tişörtler kampanya, indirim, haberleri, tişört, fiyatları, t-box tişört indirimlerini buradan bulabilirsiniz T-boxda 1 TL ye tişört kampanyası başladı meleklerim hemde herkeze.. Yapılacak tek şey mağazaya geliyorsunuz 30 TL tutarında ürün alıyorsunuz ve tişörtünüze 1TL ile sahip oluyorsunuz:) Bence hemen 1TL kampanyasına Melekler..
  4. Yeni Tl Simgesi indir

Yeni Tl Simgesi indir

Bilgisayarıma yeni tlnin simgesini indirmek ve windows'da yeni TL simgesini kullanmak istiyorum bilgisayarıma nasıl indiririm.
  5. ORİFLAME da üyelik 1 tl kayıt olmak istermisiniz?Evde arkadaşlarınıza ürünler göstere

ORİFLAME da üyelik 1 tl kayıt olmak istermisiniz?Evde arkadaşlarınıza ürünler göstere

Evde arkadaşlarınıza ürünler göstererek para kazanmak istermisiniz? ORİFLAME kayıt 1 tl bu fırsatı kaçırmayın ..Kayıt olun hoşgeldiniz programıyla kazanın ekbime katılın..Bu fırsatı kaçırmayın :)

Sayfayı Paylaş