1 tl ye oriflame üyeleri arıyoruz

ışılsu

Yeni Üye
Üye
1 tl ye oriflame üyeleri arıyoruz
oriflame oriflame üyeleri
:f040:bayanlar bu ay yani mart ayı oriflame üyeliği sadece mart ayı boyunca 1 tl ürünleri % 30 indirimli alıyorsunuz ister satış yapın ister kend ihtiyaçlarını çok ucuza alın ailenizin bütcesine katkıda bulunun. kozmetik kullanmıyrm demeyin sonuçda her evde şampuan duş jeli diş macunu el kremi sıvı sabun vb kullanılıyrdur bunlar temel ihtiyaç bunları marketten pahalıya almaktansa daha çok ucuza almak istemez misiniz işte fırsat üye olmak isteyenler lütfen bana yazsın :tik:

yeni üyeyim

:f040:bayanlar bu ay yani mart ayı oriflame üyeliği sadece mart ayı boyunca 1 tl ürünleri % 30 indirimli alıyorsunuz ister satış yapın ister kend ihtiyaçlarını çok ucuza alın ailenizin bütcesine katkıda bulunun. kozmetik kullanmıyrm demeyin sonuçda her evde şampuan duş jeli diş macunu el kremi sıvı sabun vb kullanılıyrdur bunlar temel ihtiyaç bunları marketten pahalıya almaktansa daha çok ucuza almak istemez misiniz işte fırsat üye olmak isteyenler lütfen bana yazsın :tik:

arkadasım benı üye yapmış fakat ablam avona üye olunca yüklü faturalar gelmişti ben kargo katalog tester vs. ben bu duruma düşmek istemiyorum her ay katalog ücreti filan alınıyormu. satıs yapacagıma ınanmıyorum yoksa hemen cıkmak istiyorum.

üye olmak isteyen arkadaşlarım bana ulaşsınn
bol kazançlı bol hediyeli günler sizi bekliyorr
size tavsiye " bu fırsatı kaçırmayın"

Geri