gebe
  1. tuqqce

tuqqce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    83

1 TL'ye döner ekmek devri bitiyor

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında tuqqce tarafından paylaşıldı.

Afyonkarahisar Kasaplar ve Sucukcular Odası Yönetim Kurulu, oda bünyesinde bulunan lokantacı, dönerci ve köfteciler ile toplantı yaptı. Oda binasında lokantacıları, köftecileri ve dönerciler ile toplantı yaparak sıkıntılarını dinleyen Afyonkarahisar Kasaplar ve Sucukcular Odası Başkanı İbrahim Yörük ve yönetim kurulu üyeleri, 1 Şubat 2010 tarihinden itibaren ucuz döner ve köfte satanlara yönelik çalışma başlatacaklarını söyledi. Afyonkarahisar Kasaplar ve Sucukçular Odası Başkan Yardımcısı Bekir Demir, döner ve köfte fiyatlarındaki 1 TL'ye son vereceklerini söyledi. Et fiyatlarında artışı bildiklerini belirten Başkan Yardımcısı Demir, her ne olursa olsun aldıkları kararı uygulayacaklarını söyledi.
    Et fiyatlarındaki artışın göz önünde bulundurarak 1 TL'ye döner ve köfte devrini kapatmak istediklerini dile getiren Demir, "Yeni yapılacak olan uygulama ile 1 Şubat 2010 tarihinden itibaren 1 TL'ye köfte ve döner satışının yapılmayacak. Yarım ekmek 1 TL'le devrini kapatıyoruz. Yarım ekmekte taban fiyatı 1,5 TL olarak satılmasını uygun gördük. Eğer lokantacı, köfteci ve dönerci arkadaşlarımızda bu karar uyarlar ise zarar etmekten kurtulurlar. Biz oda olarak çok geniş bir toplantı düzenledik. Bu sorunlarımızı masaya yatırıyoruz ve çözüm arayacağız"dedi.
    İstanbul'un muhtelif semtlerinde de 0.50 kuruşa satılan yarım ekmek dönerin fiyatı 1 TL oldu.

2. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    o etlerede güvenilmiyor ucuza alıyorlar ucuza satıyorlar km bilir ne şartlarda kesilen üretilen etler....

1 TL'ye döner ekmek devri bitiyor konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Pratik Ekmekler (+1 yaş)

Pratik Ekmekler (+1 yaş)

Malzemeler 1 adet yumurta 1 çorba kaşığı yoğurt 1 çorba kaşığı mısır yağı ½ paket kabartma tozu 1,5 su bardağı un 1 çay bardağı mısır unu Yapılışı Yumurta, yoğurt, yağ ve kabartma tozunu derin bir kaba koyup karıştırın. Karışıma azar azar unları ekleyip ele yapışmayacak kıvamda yumuşak bir hamur yapana kadar yoğurun. Merdane ile hamuru yarım santim kalınlığında inceltin. Hamurdan bir çay...
  2. Ekmek...

Ekmek...

rüyada birine su vermek rüyada bayat ekmek görmek ölüye su vermek ölüye yemek para Taze, yuşak yahut sıcak ekmek zahmetsiz helal kazanca ve bol nimete, Katıksız ekmek yemek garip yaşamaya ve yalnız ölmeye, Aşırı sıcak ekmek yemek gam ve kedere, Esmer ekmek yahut mısır ekmeği geçim sıkıntısıyla beraber dinde kurtuluşa, Pide ve yufka yemmek bol rızka yahut kısa ömre, Arpa ekmeği takva ve...
  3. Teoman - Ne Ekmek Ne De Su - AKOR (versiyon 1)

Teoman - Ne Ekmek Ne De Su - AKOR (versiyon 1)

ne ekmek ne de su akor teoman ekmek de su akor Am Uyanıver gökyüzüyle sonsuzluğa F G Em Unutuver hatırlatırsa ellerin Am Süzülsün dudaklarında yıllar boyunca F G Em Son bir nefes acın katlanınca Am Bana yoksun biliyorum G Usul usu eriyorum F Em Am Kararıyor gözlerim hep yorgunum Am Yığılır...
  4. Teoman - Ne Ekmek Ne De Su - TAB (versiyon 1)

Teoman - Ne Ekmek Ne De Su - TAB (versiyon 1)

ne ekmek ne de su tab 3 defa E------------------------------ A--0-----------0--------------- D------2-3---3-----2-3--------- G----------0-----------0------- B----1-----------1------------- E------------------------------ E------------------------------ A--0-----------0--------------- D------2-3---3-----2-3--------- G----------0------------------- B----1-----------1-------------...
  5. 1 kadın 1 erkek bitiyor..

1 kadın 1 erkek bitiyor..

1 Kadın 1 Erkek Bitiyor Emre Karayel, Arnavutköy'de arkadaşlarıyla yemek yedi. Mekan çıkışı gazetecilerin sorularını yanıtlayan sempatik Oyuncu, Demet Evgar ile başrolü paylaştığı '1 Kadın 1 Erkek' dizisiyle ilgili açıklamalar yaptı. Partneri Demet Evgar'ı çok sevdiğini söyleyen Karayel, "Maalesef önümüzdeki sezon dizi bitecek. Fakat dizinin sinema versiyonunu yapacağız" dedi.

Sayfayı Paylaş