gebe
  1. hüzün meleği 26

hüzün meleği 26 Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    77
    Ödül Puanları:
    48

1 yaşındaki elifimin dualarınıza ihtiyacı var

Konu, 'Dert Köşesi' kısmında hüzün meleği 26 tarafından paylaşıldı.

arkadaşımın kızı elif için dua istiyorum sizlerden bi kaç gün önce solunumu ve kalbi 10 dakika durdu buna bağlı beyninde ödem oluşmuş şuan yoğun bakımda uyutuluyor akciğerlerinde gizli zatürre varmış birde krup (alt solunum yolu enfeksiyonu)olunca yavrumuz bu hale geldi ne olur dualarınız eksik etmeyin allah kabul etsin

*LAVİNNYA* bunu beğendi.
  2. a.özlem

a.özlem Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    566
    Ödül Puanları:
    93

ayyy allah yardımcısı olsun canım dua ederim bende sure ıokuyamam adetim de

hüzün meleği 26 bunu beğendi.
  3. karakuzu

karakuzu Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    476
    Ödül Puanları:
    113
    Ahh ahh kuzum yaa kucucuk daha. Allah acil sifalar versin yavrucuga :(

4. mavi_kelebek

mavi_kelebek Forum Okuru

allah yardımcısı olsun dılegım ınş ıylesır allah buyuk dılegım allah hıc kmsenın basına vermesın evlat acısı cok zor

5. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113
    ​Dilekcim canım dualarımız minik elifimizle Allahtan acil şifalar diliyorum.

6. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.218
    Ödül Puanları:
    113
    Kızımın adaşı minik Elif'i Rabbim ailesinebağışlasın. Kurban olduğum yaradan yüce mevlam tez zamanda şifasını verir inşallah...

7. smiley

smiley Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    925
    Ödül Puanları:
    113
    rabbim sifa versin kücük melege... insallah hayirlisiyla sagilina geri kavusur. Amin

8. sevgi10

sevgi10 Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    18
  9. *LAVİNNYA*

*LAVİNNYA* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    557
    Ödül Puanları:
    93
    allahım şifa versin inşallahhh...çocuğum yok ama allah kimseye bu acıyı yaşatmasınn rabbim acill yardım etsinn sağlığına kavuşsun inşallah.

ceylinn bunu beğendi.
1 yaşındaki elifimin dualarınıza ihtiyacı var konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. yardımınıza ihtiyacım var?

yardımınıza ihtiyacım var?

gebeliğimde problem mi var? arkadaşlar bana akıl verin lütfen.benim sat tarihim 9 aralık.ama gebelik şüphesiyle bugün doktora gittim beta hcg değeri 1113 çıktı.doktor ultrasonla baktı kese göremedi.duyduğum kadarıyla 1500 olmadan kese görülmezmiş. sizce doğrumu bu? benim durumum ne şimdi_?üstüne falanmı gördüm acaba?çünkü daha adetim bile gecikmedi ?
  2. Arkadaşlar yardımınıza ihtiyacım var

Arkadaşlar yardımınıza ihtiyacım var

Adet olamıyorum geçenlerde gebelik testii yaptım negatif çıktı neden olmuyorum lütfen yardımcı olun çıldırıcam yoksa
  3. yardımınıza ihtiyacım var melekler

yardımınıza ihtiyacım var melekler

sevgili melekler;bir kaç günlüğüne tatile gitmek istiyorum.izmir tarafına ama oraları hiç bilmiyorum.biraz yanlız kalıp düşünmeye ihitiyacım var.evliliğim hakkında.ancak bi r yer bulamadım bir türlü.bileniniz varsa bana yardımcı olabilirmi.bir pansiyon otel adı verebilirmi. yanlız sakin ve güzel bir yer olmalı.sadece deniz ve patırtı aramıyorum..ne olur yardım melekler.bu tatil benim için çok...
  4. Kızlar Dualarınızı İhtiyacım Var

Kızlar Dualarınızı İhtiyacım Var

Merhaba melekler.... Hafta sonu Cumartesi - Pazar günleri sınavım var.... Sizlerden bana dua etminizi istemeye geldim... Duanın her kapıyı açtığı gibi bana bu sınavın sonunda getireceği başarı kapısını da açması için dualarını bekliyorum.... sizleri çok seviyorum kocaman öpüldünüz mutalaka sınavdan sonra sizlere hiç değilse nasıl geçtiğine dair bilgi vericem... Şimdiden dualarınızı...
  5. Acele Cevap İhtiyacım Var

Acele Cevap İhtiyacım Var

Merhabalar Ben Biri İle İlişkiye Girdim Hamile Kalma Konusu İçin İkimizde İsrarciydik ve sperm Geldikten Sonra Cikmadi 1 2 Dakka Kaldıktan Sonra Cikti Ciktiktan Sonrada Bir Yastik aLdi Kalcamın Altına Bıraktı Dediki Spermler Daha iyi İçeri Girsin Diye Bu Durumda tek İlişkiye Girdim ve ilk defa içime Geldi Spermler Hamile Kalma Olasılığım Ne Kadar ?

Sayfayı Paylaş