1 yaşındaki elifimin dualarınıza ihtiyacı var

hüzün meleği 26

Daimi Üye
Üye
1 yaşındaki elifimin dualarınıza ihtiyacı var
arkadaşımın kızı elif için dua istiyorum sizlerden bi kaç gün önce solunumu ve kalbi 10 dakika durdu buna bağlı beyninde ödem oluşmuş şuan yoğun bakımda uyutuluyor akciğerlerinde gizli zatürre varmış birde krup (alt solunum yolu enfeksiyonu)olunca yavrumuz bu hale geldi ne olur dualarınız eksik etmeyin allah kabul etsin

arkadaşımın kızı elif için dua istiyorum sizlerden bi kaç gün önce solunumu ve kalbi 10 dakika durdu buna bağlı beyninde ödem oluşmuş şuan yoğun bakımda uyutuluyor akciğerlerinde gizli zatürre varmış birde krup (alt solunum yolu enfeksiyonu)olunca yavrumuz bu hale geldi ne olur dualarınız eksik etmeyin allah kabul etsin

ayyy allah yardımcısı olsun canım dua ederim bende sure ıokuyamam adetim de

allah yardımcısı olsun dılegım ınş ıylesır allah buyuk dılegım allah hıc kmsenın basına vermesın evlat acısı cok zor

Kızımın adaşı minik Elif'i Rabbim ailesinebağışlasın. Kurban olduğum yaradan yüce mevlam tez zamanda şifasını verir inşallah...

allahım şifa versin inşallahhh...çocuğum yok ama allah kimseye bu acıyı yaşatmasınn rabbim acill yardım etsinn sağlığına kavuşsun inşallah.

Geri