gebe
  1. LaViNYaM

LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    703
    Ödül Puanları:
    113

1 Yaşındaki kız bebek hamile mi ???

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında LaViNYaM tarafından paylaşıldı.

Suudi Arabistan'da doktorlar şaşkın! 1 yaşındaki bir bebeğin hamile olduğu açıklandı. [​IMG]

Tıp literatüründe ender rastlanan bir olay Suudi Arabistan'da gerçekleşti. Doktorlar, 1 yaşındaki bir kız bebeğin hamile olduğunu açıkladı. Doktorlara göre hamilelik döneminde iki embriyo birden anne rahmine düşerken, embriyolardan biri diğer bebeğin rahmine yerleşerek gelişmeye başladı.

Olayın basına yansıması üzerine uzmanların bebeğin karnındaki canlıyı ne yapacakları konusunda bir karara varmaya çalıştıkları belirtiliyor.

Uzmanlara göre bu tür olaylar 500 binde bir ihtimal olarak görülüyor ve genel olarak da cenin içinde gelişen bu ceninler pek çok organları gelişmediği için ölüyor

Daha önce de Hindistan'da benzer iki olay yaşanmıştı. 2002 yılında 6 aylık bir bebeğin vücudunda 1 kiloluk ölü bir cenine rastlanmıştı.

2006 yılında da karın şişliği şikayetiyle doktorlara giden Hindistan'ın Nagpur kentinde yaşayan bir çiftçi büyük bir sürprizle karşılaşmıştı.

Doktorlar hastanın karnında çok büyük bir ura rastlamış, daha sonra bunun bir insan embriyosunun büyümüş hali olduğunu fark etmişlerdi. Saçları, eklemleri, çenesi olan nesne hastanın karnında çıkarılınca bacakları ve uzun tırnakları olduğu da görülmüştü

ASİMELEK bunu beğendi.
  2. ASİMELEK

ASİMELEK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.192
    Ödül Puanları:
    113
    Tövbe Bismillah :S Allahım yardımcı olsun inşallah küçük bebeğe :S

1 Yaşındaki kız bebek hamile mi ??? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Suudi Arabistan'da 1 yaşındaki bebek hamile

Suudi Arabistan'da 1 yaşındaki bebek hamile

arabistandaki evler suudi arabistan evleri arabistan evleri arabistandaki olaylar da olaylar Suudi Arabistan’da karnı şişen bir yaşındaki kız bebeğin, ikiz kardeşini karnında taşıdığı ortaya çıktı. Dünyayı şoke etti Suudi Arabistan’da tıp dünyasını hayretler içinde bırakan bir olay yaşandı. Geçen yıl dünyaya gelen bir bebeğin karnı günden güne şişmeye başladı. Buna bir anlam veremeyen...
  2. Hamile miyim  kızlar yardım edebiliniz mi ?

Hamile miyim kızlar yardım edebiliniz mi ?

20 yaşındayım 5 ay 18 günlük evliyim eşimle hiç korunmadık reglim 1 hafta gecikti belim ve kasıklarım ağrıyor karnımda bişeylerin kımıldadığını hissediyorum sık sık idrara çıkıyorum bi kaç gündür renk koyulaşması oldu bi kaç yermde baş ağrısı oluyor ara ara kendimi kötü hissediyorm ama hiç mide bulantısı olmadı acaba hamile miyim?
  3. hamile miyim? kızlar yardım edin

hamile miyim? kızlar yardım edin

hamile miyim? arkadaşlar ben 4 yıllık evliyim 5 ay önce tüp bebek yaptırdım tutmadı...ve benim bu ay adetim gecikti 5 de olacaktım olmadım henüz.ve belirtileri var karnım şiş ve ağrı var her 1saat acıkıyorum ve kaşınıyorum :)evde test yapmak istiyorum ama illa sabah mı yapmak şar bugün akşam yapsam çıkarmı?sonucu çok merak ediyorum....
  4. acaba hamile miyim.. bakarmısınız kızlar

acaba hamile miyim.. bakarmısınız kızlar

normalde 22 günde adet olan birisiyim.. bugün adetim geçeli tam 7. gün adetim 1 gün geçince evde test yapmıştım negatif çıkmıştı. adetim 6 gün geçincede evde test yaptım yine negatif. 4 aydır bebek istiyoruz. normalde adet 1 gün bile geçse eczaneden aldığımz testlerle belli olur gebelik diyolar. eğer hamile olsaydım şimdiye kadar belli olur muydu..lütfen cevap..
  5. Hamile miyim kızlar sizceee ??

Hamile miyim kızlar sizceee ??

Kizlar yardmm edinnn . 10 haziran gecesi adet oldum 14 unde bitti adetimm .15 in dede sözlüm le iliskim oldu ama penis vajinama girmedi bile sadece sürtünme oldu korkuyorum yine de. 24 unde yumurtlama olduğunu hissettim çünkü akinti geldi iki parmak arasında uzayan bi akıntı geldi şeffaf ti. 1 hafta var adetime . GöğüslerdeDe agrim oldu Sizce normal mi? Yoksaa hamile miyimm ?

Sayfayı Paylaş