10 aylık evliyim acaba hamile miyim

Ya akintim oldu bi iki damla ama agrisi da bitti su an be gelmesi baska bisi. Hala hamile olma sansim var mi kii. Ayy ne zormus bu isler

Ya lutfen yardim edin. Bi akintm oldu bidaha olmadi ve agrim bitti. Hic bisi yok. hala hamile olma sansim var mii. Hamileyken de boyle bi akinti olabilirmi

Merhaba benim evlendiğim 5 ay oldu evlendiğinden beri hiç korunmuyorum iki aydır adetim en fazla 3 gün oluyo ve fazla kanamam olmuyo bu ayda sadece ilk günüm az kan geldi diğer 2 günde köyü kahve rengi siyah akintim geliyo sizce hamilemiyim ?

Peki ne yapmalıyız ben geçen ay test yaptım negatif çıktı negatif çıkınca çok üzülüyorum tam emin olmadan yapmak istemiyorum normalde 1 hafta oluyordum adet geçen ayla bu ay 3 gün oldum yanı pek fazlada gelmedi bilmiyorum napicagimi ama esimle ben çok istyoruz bir bebeğimiz olmasını inşallah olur

Dayanamayip bir teat daha yaptim evde. 5 gun gecikme oldu kahverengi akinti ile. Ve yine negatif. Ve bikac damla daha geldi. Sanirim artk kan teatine gerek kalmadi

Merhaba benim evlendiğim 5 ay oldu evlendiğinden beri hiç korunmuyorum iki aydır adetim en fazla 3 gün oluyo ve fazla kanamam olmuyo bu ayda sadece ilk günüm az kan geldi diğer 2 günde köyü kahve rengi siyah akintim geliyo sizce hamilemiyim ?

Merhaba mensin 3 gün sürmesi normaldir.Yalnız miktarındaki aşırı azalma rahim kaynaklı bir sorundan olabilir.Jinekoloğa görünüp muayene olun..

Geri