gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

10 gün gecikmede hamilelik belirtisi olur mu?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Meraba arkadaşlar hamileliğinde 6. Haftaya kadar hiç bi şekilde belirti hissetmeyen var miii ? Yani illa belirti olur mu mesela regl gününü 10 gün geçince illa belirti olur mu?

2. BeyazMelek

BeyazMelek Super Moderator

Beğenilen Mesajlar:
    325
    Ödül Puanları:
    63
    Sayın ziyaretçimiz, bünyeden bünyeye değişen bir durumdur bu yani kimi anne adayları ilk haftalarda belirtiler yaşarken kimi anne adayları da hamileliği boyunca hiçbir belirti yaşamayabiliyorlar. Ancak en erken belirtiler 5.haftadan sonra hissedilmeye başlanır.

10 gün gecikmede hamilelik belirtisi olur mu? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hamilelik Belirtileri İlişkiden Kaç Gün Sonra Belli Olur öğrenmek ister misiniz melek

Hamilelik Belirtileri İlişkiden Kaç Gün Sonra Belli Olur öğrenmek ister misiniz melek

İlk Hamilelik Belirtileri Ne Zaman Belli Olur İlk hafta hamilelik belirtileri hamilelik belirtileri en erken ne zaman belli oluyor ? Erken Gebelik Belirtileri Ne Zaman Ortaya Çıkar Şimdi de ilk hamilelik belirtileri ne zaman belli olur diyen tüm arkadaşlarımız için, erken gebelik belirtileri ne zaman ortaya çıkar diye bir araştırma yaptık ve hamilelik belirtileri ilişkiden ne kadar sonra...
  2. Adette gecikme kaç gün olur?

Adette gecikme kaç gün olur?

adet neden gecikir,mens neden geçikir,adetin gecikme nedenleri,adet gecikmesi hakkında bilgiler Adet kaç gün gecikebilir, adetin 7 gün gecikmesi normal olarak kabul edilebilir. Adet döneminin 7 gün sonra başlaması gibi, 7 gün önce görülmesi de normaldir. Adet akıntısının 2-7 gün arasında olması da normal kabul edilir. hamilelik dışında, hastalıklardan, stresten, düzenli alınan ilaçlardan,...
  3. adet gecikmeden hamilelik  belirtisi yaşayanlar

adet gecikmeden hamilelik belirtisi yaşayanlar

selam aranızda adeti geçmeden hamilelik belirtisi yaşayıp hamile olanlar varmı eğer varsa bu belirtiler nelerdir hangi hamilelik belirtilerini erken yaşadınız HAMİLELİĞİN EN BELİRGİN BELİRTİLERİ İÇİN ERKEN GEBELİK BELİRTİLERİ KONUMUZA BAKMANIZI TAVSİYE EDİYORUZ. AYRICA TÜM HAMİLELİKLE İLGİLİ BELİRTİLER İÇİN GEBELİK KATEGORİMİZE BAKABİLİRSİNİZ.
  4. gebelik adetin bittiği gün olabilir mi ?

gebelik adetin bittiği gün olabilir mi ?

mrb hanımlar size bir sorum olacak ben iki ay kdr kistim yüzünden adet gecikmesi yasiyordum ve d.k.hapı kullandım ama 3.ay bıraktım yarıda ve adet oldum sonrasında da çocuk istedik esimle ve bugün adetim 3gun geçmiş oldu. karın ağrısı ve akıntı çok var. sizce hamile olabilir miyim. yoksa ilacı bıraktığım için kalmama sansizligim var mi beni bu konuda aydinlatirsaniz sevinirim
  5. İlişkiden 7 8 9 10 gün sonra hamilelik belli olur mu ?

İlişkiden 7 8 9 10 gün sonra hamilelik belli olur mu ?

Arkadaşlarım ilişkiden sonra 7 gün yada 8 9 belkide 19 gün sonra test yapsam hamile kalıp kalmadığımı anlar mıyım. Tam olarak gebelik testini kaçıncı gün yapmam gerekiyor. İlişkiyi mi sayıyoruz tam olarak ne yapıyoruz bana yardımcı olun lütfen. Sizleri beğenerek takip ediyorum banada cevap vereceğinizi umuyorum özellikle Beyza arkadaşımı çok seviyorum çok bilgili tşklr.

Sayfayı Paylaş