10 gün gecti hala bisey yok :((((

merakli

Yeni Üye
Üye
10 gün gecti hala bisey yok :((((
Melekler benim reglm 10 gün gecti ama hala bisey yok 4.günü test yaptim negatif cikti.ama reglde olmuyorum neden böle bilgisi olan varsa yardim etsin.

bence bir test daha yap...canım varsa kesin çıkar 10 gecikmede...çıkmassada doktora git başka bir sorun olabilir..........

haklisiniz aslinda ama ben hayal kirikligina da ugramaktan cok korkuyorum.cooook ama coook istiyorum benimde bi melegim olsun :(( nese olmazsa bi dr gitmem en iyisi olucak.ama sanki regl olucakmisim gibi belirtiler var benim anlamadigim regl bi hafta gecikten sonra basladi bu belirtiler.gögüslerimde sislik ve agri karnimda ve kasiklarimda sanci.kismet artik :(((

cnm piskolojikte olabilir stres yapma hayırlısı olur inşlh..bende hamileyken her regl olacağım dönem yaklaştımı aynı sorunlar oluyodu sanki hemen olacakmışım gibi sen sıkıntı yapma hayırlısı neyse o olsun..

kan tahlilinden kesin sonuç alırsın bazen gebelikler test yoluyla belli olmayabiliyor benim bir arkadaşım hamileliğin 4.cü ayında kan tahliliyle anladı gebe olduğunu oda normal testler yaptırıyor çıkmıyordu.Sonuç ne olursa olsun herşeyin hayırlısı olsun canım her türlü sonuca kendini önce bir hazırla beni dinlersen:tik:

Geri