gebe
  1. merakli

merakli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

10 gün gecti hala bisey yok :((((

Konu, 'Gebelik belirtileri' kısmında merakli tarafından paylaşıldı.

Melekler benim reglm 10 gün gecti ama hala bisey yok 4.günü test yaptim negatif cikti.ama reglde olmuyorum neden böle bilgisi olan varsa yardim etsin.

2. suCre

suCre Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    135
    Ödül Puanları:
    63
    cnm bi kan testi yaptır kesin belli olur..

3. @Kendi@

@Kendi@ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    bence bir test daha yap...canım varsa kesin çıkar 10 gecikmede...çıkmassada doktora git başka bir sorun olabilir..........

4. merakli

merakli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    haklisiniz aslinda ama ben hayal kirikligina da ugramaktan cok korkuyorum.cooook ama coook istiyorum benimde bi melegim olsun :(( nese olmazsa bi dr gitmem en iyisi olucak.ama sanki regl olucakmisim gibi belirtiler var benim anlamadigim regl bi hafta gecikten sonra basladi bu belirtiler.gögüslerimde sislik ve agri karnimda ve kasiklarimda sanci.kismet artik :(((

5. suCre

suCre Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    135
    Ödül Puanları:
    63
    cnm piskolojikte olabilir stres yapma hayırlısı olur inşlh..bende hamileyken her regl olacağım dönem yaklaştımı aynı sorunlar oluyodu sanki hemen olacakmışım gibi sen sıkıntı yapma hayırlısı neyse o olsun..

6. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113
    kan tahlilinden kesin sonuç alırsın bazen gebelikler test yoluyla belli olmayabiliyor benim bir arkadaşım hamileliğin 4.cü ayında kan tahliliyle anladı gebe olduğunu oda normal testler yaptırıyor çıkmıyordu.Sonuç ne olursa olsun herşeyin hayırlısı olsun canım her türlü sonuca kendini önce bir hazırla beni dinlersen:tik:

7. merakli

merakli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Haklisiniz arkadaslar isallah herseyin en hayirlisi olur hakkimda.kismet artik :))

8. asum38

asum38 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    cnm bi kan testi yaptırsana

10 gün gecti hala bisey yok :(((( konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bu gece sen yoksun

Bu gece sen yoksun

yeniden başlıyor gece ama sen yine yoksun lanet olsunnnn... yokoluşumsun,karanlığımsın... neydi beni sana çeken,neydi sende kaybolmama sebep ?neden herşeyden vazgeçerken sende tutuklu kalıyorum?neden hayat bile benden geçmişken senden kopamıyorum? olmuyor ...seni unutmayı,bu aşkı yok etmeyi başaramıyorum. bin defa denedim ve bin defa geri döndüm sensizliğin çamurlu sokaklarından...yok...
  2. Kadının adı hala yok

Kadının adı hala yok

Milenyum çağında da olsak, global bir dünyada da yaşasak, kadına yönelik şiddet tüm acımasızlığıyla devam ediyor. Üstelik kadının ekonomik ve öğretim düzeyi ya da yaşadığı ülke de şiddete maruz kalmasına engel olamıyor. Yapılan araştırmalar; şiddete maruz kalan kadınların yüzde 91’inin bu sorunu çözemediğini gösteriyor. P¤¤¤olog Şebnem Turhan’a göre; kadınlara yönelik şiddetin bir kısır...
  3. Eski halinden eser yok

Eski halinden eser yok

Alacakaranlık film sersinin yakışıklı yıldızı Robert Pattinson'ın son görüntüleri şoke etti Oyunculuk kariyerinde Alacakaranlık - Twilight serisinde canlandırdığı yakışıklı ve karizmatik Edward Cullen karakteri ile tanınan Robert Pattinson'ın eski halinden eser kalmadı. Amerikan basınından Celebuzz sitesinde yayınlanan fotoğraflarda aktörün pek de çekici göründüğü söylenemez. The Rover -...
  4. adetim 10 gün gün gecikti

adetim 10 gün gün gecikti

2 yıllık evliyim bebek istedğim için doktora gittim adetlerimde düzensiz di doktor hormon testi ve ulrason verdi ultrason da 5mm kist varmış yumurtalıkta ve hormon testi için adetli gitmem gerekiyomuş ama adetim mart 25 de olacaktım ama bugun ayın 7si ben adet olmadım hiçbir adet belirtim yok test yaptım ama negatif çıktı lütfen böyle bişey yaşayan cevap yazarmı..?
  5. Adetim 3 gün gecti halim yok hamilelik olabilir mi bu kızlar ?

Adetim 3 gün gecti halim yok hamilelik olabilir mi bu kızlar ?

benim adetim normalde çok düzenlidir.. 3 gündür adetim gecikti ve ben cok halsizim sürekli uyku halindeyim.. Ve bundan 5 gün önce bel ahrısından yolda düşüp bayıldım hastanede kan testi yaptılar ama gebelik gözükmedi.. Sizce erken oldugu için gözükmeme ihtimali oluyo mu ? Çok cocuk istiyorum

Sayfayı Paylaş