gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

10 inçlik iPodlar mı geliyor?

Konu, 'Bilim ve Teknik' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

Apple karar verecek: 10 inçlik iPodlar mı geliyor? Apple hakkındaki dedikodular, fırtına gibi yüksek hızla gelip geçiyor. Kazan yeniden kaynamaya başladı.
    Hakkında çok spekülasyon yapılan karardan bahsedelim: The Newton PDA, kendisine özel bir hayran kitlesi oluşturan büyük ekranlı iPod geri mi dönüyor? Down Jones'daki haber kaynakları 10 inçlik PDA'nın Sonbahar'da piyasaya sürüleceğini iddia ediyor.
    Uzmanlara göre, Amazon Kindle e-book okuyucu ile yeni PDA kafa kafaya tokuşacaklar. Aslında bu tür cihazlar fazla sansasyon yaratmaz ancak işin içine Apple girince işler değişiyor. Elbette şurası kesinki iPhone kadar tutulması da pek mümkün değil. Ancak bu durum insanların ellerinde Newtonlar ile işe gitmeyecekleri anlamına gelmiyor.

10 inçlik iPodlar mı geliyor? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 10 Bin Gay'in Tatilini Bodrum'a geliyor

10 Bin Gay'in Tatilini Bodrum'a geliyor

Hadi gözümüz aydın arkadaşlarım :) Gay kardeşlerimiz tatil için Türkiye'yi seçmiş. Artık sırtımız yere gelmez, Haberimize geçiyoruz. :D HABER : Uluslararası Gay ve Lezbiyen Seyahat Birliği Iglta, 'Uluslararası Gay Seyahat Sempozyumu'nu Bu Yıl Bodrum'da Yapacak. Iglta Başkanı Carlos Kytka, 2009'dan İtibaren Bodrum'un Gay'lerin Tur Rotasına Gireceğini ve 3 Yıl İçinde 10 Bin Gay'in Tatilini...
  2. Yaz geliyor Kaprileriniz Hazır mı ?

Yaz geliyor Kaprileriniz Hazır mı ?

Yaz geliyor ve artık bizler cıvıl cıvıl giyinebileceğiz, kalın kat kat kıyafetleri üstümüzden atıp incecik sere serpe giyineceğiz :D yaz geliyor ya en çokta buna seviniyorum. birde siz meleklerime birbirinden güzel kapri modelleri sunuyorum.. Size sarı moda demiştim :D:D Bu ergene özelll kapmayın :)
  3. Brad Pitt Muhteşem yüzyıla mı geliyor

Brad Pitt Muhteşem yüzyıla mı geliyor

arkadaşlar geçen bi kaç gün önce duydum bu Brad Pitt muhteşem yüzyıla geliyor diye. Bu dünyanın en para kazanan oyuncusu değilmi nasıl gelecek ki asparagas haber mi gerçek mi kızlar bilgisi olan var mı ?
  4. 10 Vitesli Otomobiller Geliyor!

10 Vitesli Otomobiller Geliyor!

bu konu 10 vitesli otomobillerin haberine yer vermektedir. Şu ana kadar otomobil üreticileri piyasaya farklı model ve markalarla ürünlerini piyasaya sürdüler. Otomobil kullanıcalırını yakından ilgilendiren 10 vitesli arabaların piyasaya sürüleceği haberi oldukça merak uyandırdı. Sizler için haberle ilgili detaylara geçiyoruz. Gelişmekte olan otomotiv sektöründe üretim tipini değiştirecek...
  5. Ricky Martin Diyarbakır'a mı Geliyor?

Ricky Martin Diyarbakır'a mı Geliyor?

ricky martin haberleri, ricky martin konseri, ricky martin türkiye konseri Sevgili melekler, dünyaca ünlü şarkıcı Ricky Martin'in sıradaki konserini Diyarbakır'da yapma durumu ortaya çıktı. Uçankuş'un verdiği bilgiye göre Martin internet sitesi üzerinden sıradaki konserini nerede yapacağı konusunda oylama açtı. Ülkemizin netteki haylaz ahalisi incisözlük yazarları da Diyarbakır'ı oy...

Sayfayı Paylaş