gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

10 Kasım 1938 Atatürk'ün öldüğü günün gazetesi

Konu, 'Mustafa Kemal Atatürk' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

10 kasım 1938 gazete haberleri 10 kasım 1938 gazeteleri atatürkün öldüğü günkü gazeteler atatürkün öldüğü yer atatürk ün günkü gazeteler [​IMG]
    alıntı

10 Kasım 1938 Atatürk'ün öldüğü günün gazetesi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. AtatÜrk 10 Kasim Belgeselİ

AtatÜrk 10 Kasim Belgeselİ

http://www.youtube.com/watch?v=LZgEJh7VQwA
  2. bugün 10 Kasım!

bugün 10 Kasım!

Onu özlüyorum... Aslında onu hiç görmedim. Yüz yüze gelmedim. Ama onu tanıyorum. Sesini cızırtılı bantlardan dinledim Hep siyah beyaz filmlerde gördüm yüzünü Çelik bakışlarını şiirlerde okudum. Onu yaşıyorum Özlü sözlerini okudum köşe başlarında Adını her sabah okul sıralarında andım. Onunla son yolculuğa çıkıyorum Birkez daha... Onun geçtiği yollardan geçiorum. Yollarda bıraktığı...
  3. Bugün (10 Kasım) Doğanlar

Bugün (10 Kasım) Doğanlar

10 kasımda doğanların özellikleri 10 kasım doğanlar kasım günü doğanlar kasımda da 10 Kasım Doğanların genel özellikleri nelermiş arkadaşlarım hep beraber bakalım :tik: Yaşam kaliteler çok yüksektir. Seçici ve ayrıştırıcıdırlar. Kendilerine her konuda güvendikleri için, sadece kendi fikirlerini beğenirler. Güler yüzlü bir karaktere sahiptirler. Hem sosyal, hem de iş konularında dürüst ve...
  4. 10 Kasım Hakkında Şiirler

10 Kasım Hakkında Şiirler

10 kasım şiirleri, 10 kasım hakkında şiirler, 10 kasım ile ilgili şiirler Sevgili melekler, yaklaşan 10 Kasım münasebetiyle 3 kıtalık uzun 10 Kasım şiirleri paylaşıyoruz sizlerle... ATATÜRK Atatürküm eğilmiş vatan haritasına Görmedim tunç yüzünü böylesine geceler Atatürk neylesin memleketin yarasına Uçup gitmiş elinden, eski makbul çareler Nerede İstiklal harbinin o mutlu günleri...
  5. 10 kasım türküsü

10 kasım türküsü

10 kasım türküsü,10 kasım şiirleri,10 kasım türküsü fazıl hüsnü dağlarca Atatürk! Anıtkabir devrimlerini söyler, Bozkır ovalarına, Erciyes'e Ağrı'ya, Ulusun egemen olduğunu Özgür olduğunu Haykıracağım haykıracağım işte, Senin sustuğunca! Yolunda yürüyeceğim Atatürk; Ana baba oğul kız, Dere tepe bucak köy, Yeryüzü yaşamalarımla değil Oralarda, Senin gittigince! Atatürk, taşıyacağım...

Sayfayı Paylaş