gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

10 kasım mesajları istiyorum sizden melekler...

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Siz meleklerden 10 kasım mesajları istiyorum. Herkes birşeyler yazarsa çok memnun olurum ...

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Milletine bu kadar az zamanda bu ölçude hizmet edebilen tek devlet adamı Atatürk’tür
    Türk Milletinin her bir ferdi Atatürk’ün getirdiği ilke ve devrimlerin gönüllü ve azimli birer koruyucusu olmaktan büyük bir onur duymaktadır.

O, yüce bir dağa benzer Eteğinde yaşayanlar bu yüceliği fark edemezler Bu dağın azametini kavrayabilmek için, O’na çok uzaklardan bakmak gerekir

Bir ülkenin onur ve haysiyetini koruyarak, çağdaş ve örnek bir cumhuriyet haline getirilebileceğini bütün dünyaya gösteren ve bunu tarihe altın harflerle yazdıran büyük Atatürk! sen milletinin gönlünde ebedi yaşayacaksın.”

Büyük Atatürk! tarih seni bağımsızlığın baş mimarı olarak yazmakta, bütün uluslar senin manevi şahsiyetin önünde saygıyla eğilmektedir.

O, yüce bir dağa benzer Eteğinde yaşayanlar bu yüceliği fark edemezler Bu dağın azametini kavrayabilmek için, O’na çok uzaklardan bakmak gerekir

Bir ülkenin onur ve haysiyetini koruyarak, çağdaş ve örnek bir cumhuriyet haline getirilebileceğini bütün dünyaya gösteren ve bunu tarihe altın harflerle yazdıran büyük Atatürk! sen milletinin gönlünde ebedi yaşayacaksın.

Büyük Atatürk! tarih seni bağımsızlığın baş mimarı olarak yazmakta, bütün uluslar senin manevi şahsiyetin önünde saygıyla eğilmektedir.

Mevcut rütbelerin hepsini kaldırdığı bir memlekette, bu adam,bütün rutbeleri, kazanmıştır Memlekette,bulunabilecek en şerefli isim O’na verilmistir

Türkün Nabzı Attıkça,Son Damla Kanımız Akmadıkça,UNUTULMAZSIN Mustafa Kemal ATATÜRK

ATAmızı yitirişimizin 72.yılı.Onu her geçen gün daha fazla özledik.Atamızın görüşlerine,fikirlerine ve ilkelerine her geçen gün daha fazla özlem duyuyoruz.Evet yine 10 Kasım günü büyük ÖNDERİMİZİ anıyoruz.Ruhun şad olsun ATAM

Atatürk’ün büyük eseri, demokratik, laik ve sosyal bir hukuk devleti olan Türkiye Cumhuriyeti, sonsuza kadar bağımsız ve özgür yaşayacaktır.

UNUTTURAMAZ!! Seni hiç kimse unutulsakta biz.... heryerde sen herşeyde sen bilmem ki nasıl söylesem.. ATAM rahat uyu.. emanetini çiğnetmeyiz. her birimiz mustafa kemal in askerleriyiz...

O büyük insan yalnız Turkiye için degil, bütün doğu milletleri icin de en büyük önderdi

Dünyanın ender yetiştirdiği eşsiz bir komutan ve dahi bir yönetici olan büyük Atatürk’ün dünya milletlerine bıraktığı bağımsızlık ve eşitlik düşüncesi, sonsuza değin takdirle tatbik edilecektir.”

Milletine bu kadar az zamanda bu ölçude hizmet edebilen tek devlet adamı Atatürk’tür

Bayrak yarıya çekilmiş, Atatürk\'üm öldü diye. En son yaprak da dökülmüş, Atatürk\'üm öldü diye. Sürü yas tutmş ovada, Kuşlar susmuşlar yuvada, Rüzgar esmez olmuş dağda, Atatürk\'üm öldü diye. Irmaklar yaslı çağlamış, Ağaçlar sessiz ağlamış, Vatan karalar bağlamış, Atatürk\'üm öldü diye!!

Türk Milletinin her bir ferdi Atatürk’ün getirdiği ilke ve devrimlerin gönüllü ve azimli birer koruyucusu olmaktan büyük bir onur duymaktadır.

10 kasım mesajları istiyorum sizden melekler... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yararlı Mesajlar istiyorum sizden

Yararlı Mesajlar istiyorum sizden

Selam arkadaşlar ben sizden mümkünse Yararlı Mesajlar paylaşmanızı rica ediyorum lakin bu Yararlı Mesajlar yeni olursa çok sevinirim çünkü diğer sitelerde hep bilindik alıştığımız Yararlı Mesajlar paylaşmışlarda
  2. Renkli Mesajlar istiyorum sizden

Renkli Mesajlar istiyorum sizden

Kızlar ben Facebook sayfamda ve msn iletimde yazabileceğim Renkli Mesajlar istiyorum sizden. Baktım diğer sitelerdekilerini pek beğenmedim inş sizden renkli ve yeni mesajlar çıkar diyorum:)
  3. Zevkli Mesajlar istiyorum sizden

Zevkli Mesajlar istiyorum sizden

Kızlar ben sizden çeşit çeşit ve mümkünse yeni olan Zevkli Mesajlar yazmanızı rica ediyorum. Arkadaşlarıma gerek Facebook sayfamdan gerek ise msn iletimden yazacağım Zevkli Mesajlar paylaşımlarınız için şimdiden çok tşk ederim.
  4. Vefat Mesajları istiyorum sizden

Vefat Mesajları istiyorum sizden

Kızlar enteresan gelebilir size ama gazetelerde ki Vefat Mesajlarını hep okurum ve çoğuda artık bilindik oldu yok mudur bu Vefat Mesajlarıının yeni versiyonları:S
  5. Siyası Liderlerin 10 Kasım Mesajları

Siyası Liderlerin 10 Kasım Mesajları

liderlerin 10 kasım mesajları,politikacılardan 10 kasım sözleri,devlet adamlarından 10 kasım mesajları,10 kasım mesajları,10 kasım sözleri Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan 10 kasım mesajında "Milli irade, demokratik işleyiş zaman zaman kesintilere uğrasa da ülkemiz bugün Gazi Mustafa Kemal'in işaret ettiği demokratik hedefler doğrultusunda önemli mesafeler katetmiştir. Bugün millet ile...

Sayfayı Paylaş