gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

10 Kasımın Önemi Hakkında Yazı

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Bana 10 Kasımın önemini anlatan yazı lazım, yardımcı olursanız çok sevinirim

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Sayın misafirimiz, Bir milletin kaderini değiştiren Atatürk, yenilikçi ve ileriyi görebilen özellikleri yanında büyük bir komutandır aynı zamanda. Türk Kurtuluş savaşına yön vermiş, milleti ile birlikte “ya istiklal ya ölüm” parolası ile hareket ederek, zaferin kazanılmasında en büyük pay sahibi olmuştur.

10 Kasım’lar bu yüzden milletçe tuttuğumuz yasa rağmen; Atatürk’ün fikirlerinin daha iyi anlaşılarak tatbik edileceği günler olmalıdır. Bugün bizler onu her zamankinden daha iyi anlayarak, düşüncelerinden daha iyi istifade ederek, bilimin ışığında ülkemiz ve milletimiz için daha iyi neler yapabiliriz onu düşünmeli ve zaman geçirmeden işe koyulmalıyız.

10 Kasımın Önemi Hakkında Yazı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. AtatÜrk 10 Kasim Belgeselİ

AtatÜrk 10 Kasim Belgeselİ

http://www.youtube.com/watch?v=LZgEJh7VQwA
  2. Bugün (10 Kasım) Doğanlar

Bugün (10 Kasım) Doğanlar

10 kasımda doğanların özellikleri 10 kasım doğanlar kasım günü doğanlar kasımda da 10 Kasım Doğanların genel özellikleri nelermiş arkadaşlarım hep beraber bakalım :tik: Yaşam kaliteler çok yüksektir. Seçici ve ayrıştırıcıdırlar. Kendilerine her konuda güvendikleri için, sadece kendi fikirlerini beğenirler. Güler yüzlü bir karaktere sahiptirler. Hem sosyal, hem de iş konularında dürüst ve...
  3. ilköğretim haftasının anlam ve önemi hakkında yazı lazım

ilköğretim haftasının anlam ve önemi hakkında yazı lazım

Slm, bana ilköğretim haftasının anlam ve önemi hakkında yazı yollayabilecek biri var mı ? İlköğretim haftası önemi nedir acaba ?
  4. 10 Kasım Hakkında Şiirler

10 Kasım Hakkında Şiirler

10 kasım şiirleri, 10 kasım hakkında şiirler, 10 kasım ile ilgili şiirler Sevgili melekler, yaklaşan 10 Kasım münasebetiyle 3 kıtalık uzun 10 Kasım şiirleri paylaşıyoruz sizlerle... ATATÜRK Atatürküm eğilmiş vatan haritasına Görmedim tunç yüzünü böylesine geceler Atatürk neylesin memleketin yarasına Uçup gitmiş elinden, eski makbul çareler Nerede İstiklal harbinin o mutlu günleri...
  5. 10 kasım türküsü

10 kasım türküsü

10 kasım türküsü,10 kasım şiirleri,10 kasım türküsü fazıl hüsnü dağlarca Atatürk! Anıtkabir devrimlerini söyler, Bozkır ovalarına, Erciyes'e Ağrı'ya, Ulusun egemen olduğunu Özgür olduğunu Haykıracağım haykıracağım işte, Senin sustuğunca! Yolunda yürüyeceğim Atatürk; Ana baba oğul kız, Dere tepe bucak köy, Yeryüzü yaşamalarımla değil Oralarda, Senin gittigince! Atatürk, taşıyacağım...

Sayfayı Paylaş