gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

10 Ocak perşembe istanbulda okullar tatil mi ?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

2 gündür kar keyfi yapıyoruz ama perşembe için henüz bir açıklama yok.Yarın da okullar tatil olacak mı acaba bilgi var mı ?

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Muş,Erzurum ve kars başta olmak üzere çoğu ilimizde şiddeti oldukça etkili ve yoğun olan kar yağışı nedeniyle salı-çarşamba itibaren 2 gün süre ile ilk ve orta dereceli okullarda eğitime ara verilmişti .
    10 ocak 2013 tarihinde Okullara kar tatili var mı ya da hangi illere kar tatili olacak. Bu sorunun cevabını kar yağışının durumuna göre öğreneceğiz ve sayfamızda yer vereceğiz.

Kar Tatilleri ile ilgili Haberlerimiz meterolojiden bilgi geldikçe sayfamız güncellenecektir...

10 Ocak perşembe istanbulda okullar tatil mi ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 17 Ocak Salı günü okullar tatil mi

17 Ocak Salı günü okullar tatil mi

17 Ocak Salı günü okullar tatil mi 17 Ocak Salı günü okullar kapalımı Az önce birinden duydum ama emin olmak istiyorum 17 Ocak Salı günü okullar tatil mi? Bu konuda bilgisi haberi olsun acil yazsın yarın ki programımı yapacam :D:D
  2. 10 Aralıkta Antalyada okullar tatil mi

10 Aralıkta Antalyada okullar tatil mi

Selam , 10 Aralıkta Antalyada okullar tatilmi öğrenmek istiyorum.Havalar kötü gidiyor belki tatil olabilir diyorum :S Ne olur tatil diyin ne olur :D
  3. İstanbul 'da Yarın Okullar Tatil ! 21 Aralık

İstanbul 'da Yarın Okullar Tatil ! 21 Aralık

Bu konu; 21 aralık istanbulda okullar tatil haberi hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, malum bugün İstanbul 'a mevsimin ilk karı yağdı. Hem de ne yağma. En ufak bir yağmurda felç olan trafiği varın siz düşünün. Çatalca 'dan başlayarak şehir içine doğru gelen kar yağışı hayatı felç etti ve valilikten çocukların beklediği haber geldi; Yarın okullar tatil ! İstanbul...
  4. 8 - 9 ocakta okullar tatil edilecekmi ?

8 - 9 ocakta okullar tatil edilecekmi ?

Pazartesiden sonra kar geliyormuş. Peki o zaman salı çarşamba okullar tatil olacak mı ki ?
  5. 9 ocak yarın okullar tatil olacak mı ?

9 ocak yarın okullar tatil olacak mı ?

Yaşasın bugün tatil ve evdeyiz ama ya yarın ? İstanbulda kar devam ediyor ve sürekli haber bekliyoruz.Hala bir haber çıkmadı mı ?

Sayfayı Paylaş