gebe
  1. PeLiNiM

PeLiNiM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    57
    Ödül Puanları:
    0

10 şey İçin Daima Zaman Ayır

Konu, 'Kişisel Gelişim' kısmında PeLiNiM tarafından paylaşıldı.

Zamanınız ne kadar kısıtlı da olsa ,ayıracağınız anlar vardır...:)VAKİT NAKİTTİR BOŞA HARCAMAYALIM:):):)

1- Çalışmak için zaman ayır. Bu başarının bedelidir.
    2- Düşünmek için zaman ayır. Bu kudret ve kuvvetin kaynağıdır.

3- Eğlenmek için zaman ayır. Bu genç kalmanın sırrıdır.
    4- Okumak için zaman ayır. Bu bilginin temelidir.
    5- ibadet için zaman ayır. Bu yücelmenin yolu, gözler den ve ruhtan dünyevî kirlerin ve tozların yıkanmasıdır.
    6- Başkalarına yardım ve arkadaşlarınla sohbet için zaman ayır. Bu saadetin kaynağıdır.
    7- Sevmek için zaman ayır. Bu hayatın kudsiyetierinden biridir.
    8- Hayal için zaman ayır. Bu ruhu yıldızlara eriştirir.
    9- Gülmek için zaman ayır. Bu hayatın yükünü hafifleten bir bo-şalıştır.
    10- Plân için zaman ayır. Bu ilk dokuz şeyi yapabilmek için lüzumlu zamana sahip olmanın sırrıdır.

10 şey İçin Daima Zaman Ayır konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 10 şey için daima zaman ayır!

10 şey için daima zaman ayır!

1- Çalışmak için zaman ayır. Bu başarının bedelidir. 2- Düşünmek için zaman ayır. Bu kudret ve kuvvetin kaynağıdır. 3- Eğlenmek için zaman ayır. Bu genç kalmanın sırrıdır. 4- Okumak için zaman ayır. Bu bilginin temelidir. 5- ibadet için zaman ayır. Bu yücelmenin yolu, gözler den ve ruhtan dünyevî kirlerin ve tozların yıkanmasıdır. 6- Başkalarına yardım ve arkadaşlarınla sohbet için zaman...
  2. zaman ayırın!!!

zaman ayırın!!!

Yaşamaya zaman ayırın, Zira zaman bunun için yaratılmıştır. Çalışmaya zaman ayırın, Başarının bedeli budur. Düşünmeye zaman ayrın, Güçlü olmanın kaynağı budur. Çevrenize nazik davranmaya zaman ayırın, Mutluluğa giden yol budur. Etrafınıza bakmaya zaman ayırın, Günler bencilliğinize yetmeyecek kadar kısadır. Gülmeye zaman ayırın, Ruhunuzun müziği budur. Çocuklarınızla oynamaya...
  3. Çocuğunuza zaman ayırın...

Çocuğunuza zaman ayırın...

Çocukların en büyük ihtiyacının anne ve babalarıyla birlikte zaman geçirmek olduğu bildirildi. Selçuk Üniversitesi Eğitim Bilimleri Fakültesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Hasan Yılmaz, Özel Hatay Doğuş Okulları’nca düzenlenen, “Aile İçi İletişim,sağlıklı ve Başarılı Çocuk Yetiştirme, Sınavlarda Başarı İçin Anne Babanın Sağlayabileceği Psikolojik Destek” konulu konferansa, velilerden çocuklarına...
  4. Hayatınızda bu 10 şey için daima zaman ayırın

Hayatınızda bu 10 şey için daima zaman ayırın

1- Çalışmak için zaman ayır. Bu başarının bedelidir. 2- Düşünmek için zaman ayır. Bu kudret ve kuvvetin kaynağıdır. 3- Eğlenmek için zaman ayır. Bu genç kalmanın sırrıdır. 4- Okumak için zaman ayır. Bu bilginin temelidir. 5- ibadet için zaman ayır. Bu yücelmenin yolu, gözler den ve ruhtan dünyevî kirlerin ve tozların yıkanmasıdır. 6- Başkalarına yardım ve arkadaşlarınla sohbet için zaman...
  5. 10 şey için daima zaman ayır

10 şey için daima zaman ayır

10 şey , zaman , zamanı doğru kullanma , kişisel gelişim , genç kalma , ile ilgili bilgileri burda bulabilirsiniz melekler 10 ŞEY İÇİN DAİMA ZAMAN AYIR 1- Çalışmak için zaman ayır. Bu başarının bedelidir. 2- Düşünmek için zaman ayır. Bu kudret ve kuvvetin kaynağıdır. 3- Eğlenmek için zaman ayır. Bu genç kalmanın sırrıdır. 4- Okumak için zaman ayır. Bu bilginin temelidir. 5- ibadet için...

Sayfayı Paylaş