gebe
  1. melegim

melegim Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    0

10 sihirli kelime

Konu, 'Kadınca' kısmında melegim tarafından paylaşıldı.

sihirli kelimeler sihirli sözcükler nelerdir kelimeler nelerdir sözler kelime merhaba en büyük kavgalarda bile ortalığı yumuşatacak 10 cümle deneyın
    1- Haklısın!
    2- Mümkündür!
    3- Seni seviyorum!
    4- Seni çok iyi anlıyorum!
    5- Eline sağlık!
    6- Sen bir tanesin!
    7- Özür dilerim!
    8- Senin yerin çok ayrı!
    9- Hayırlısı olur inşallah!
    10-Sen ALLAH'ın bir lutfusun!
    11-Problem değil!
    12-Teşekkür ederim!
    13-Kızgınlığım sana değil!
    14-Dualarım seninle!
    15-Bana biraz zaman tanı!
    16-Sen yapmazsın, biliyorum!
    17-Canın sağolsun!
    18-Hakkını helal et!
    19-ALLAH senden razı olsun!
    20-Harika olmuş!
    21-Sen dünyanın 8. harikasısın!

2. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: 10 sihirli kelime
    Canın sağolsun en çok işe yarayanlardan, ben söyleyeyim :)

3. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

10 sihirli kelime konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. o sihirli iki kelime halleri

o sihirli iki kelime halleri

kelimenin halleri Sevgilinizin ağzından duymak istediğiniz sadece iki kelime var fakat o bu kelimeleri söylememekte ısrar ediyor. Onun gün içinde size en az 10 kere ‘Seni Seviyorum’ dediğini ama sizin bunların hiçbirini duymadığınızı söylesek bize inanır mısınız? Nasıl mı söylüyor? Tabi ki yaptığı hareketlerle bunu içinden dile getiriyor. Nasıl hareketlerle mi? Gelin hep birlikte bir göz...
  2. Sihirli dokunuşlar

Sihirli dokunuşlar

Sihirli dokunuşlar Güzelliğin sırrını paylaşıyoruz. Gerisi sizin elinizde. İşte püf noktaları... Küçük ama etkili güzellik sırları ile her zaman bakımlı görünebilirsiniz. Yeter ki kendinize biraz zaman ayırın! Siz de kişisel bakımına yaz aylarında daha çok dikkat eden, kış aylarında biraz daha ihmalkar davrananlardan mısınız? Oysa ki biz kadınların sürekli bakımlı olması gerekir. Ancak...
  3. İyi bir uyku için 10 sihirli yiyecek

İyi bir uyku için 10 sihirli yiyecek

Bazen farklı sebeblerden dolayı yeterince uykumuzu alamayız ve bu yüzden vücut dengesi bozulur günlük hayatımızda ve iş hayatımızda yeterince verimli olamayız Şimdi önereceğim besinlerle deliksiz bir uyku uyumak isteyenler için faydalı olabilecek mucizevi besinler bu besinler sayesinde sizlerde tamamen uykunuzu alacak ve uykuya rahat bir şekilde yatacaksınız 7-8 Saatlik deliksiz bir...
  4. sihirli deynek

sihirli deynek

elinizde bi sihirli deynek var ve birşeyi değiştirme hakkınız var neyi değiştirirsiniz melişlerim:)
  5. Kadınların Çok Kullandığı 10 Kelime .....

Kadınların Çok Kullandığı 10 Kelime .....

1. Peki İşte en tehlikeli kelime: 1. Peki… Öyle bir... söyleriz ki kavgada o küçücük kelimeyi, öyle anlamlar yükleriz ki üzerine, o an her şeyi bırakıp gitmek isteriz. Avına saldıran bir kaplan kadar hırçın ama bir o kadar da sessiz oluruz. “Peki” dedik, kavga bitti sandın di mi?? Yok öyle bir şey. “Peki” demiş kadın matador karşısındaki... boğadan bile daha tehlikelidir. Kırmızıyı...

Sayfayı Paylaş