gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

10.Türkçe Olimpiyatları Muhammed Salman'ın Seslendirdiği Usta Şarkısının Sözleri

Konu, 'Yerli Şarkı Sözleri' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Türkçe Olimpiyatları Muhammad Usta Şarkısı 30 haziran Bir şarkısın sen Türkçe Olimpiyatları Muhammad Salman'ın 30 Haziranda söylediği şarkı

Sevgili melekler, bildiğiniz üzere bu yıl 10.su düzenlenen Türkçe Olimpiyatları büyük bir katılım ve coşkuyla noktalandı. Daha önce sizlerle bu yılın kazanan şarkısını paylaşmıştık. Bu konumuzda ise hafızalara kazınan Türkçe Olimpiyatları Muhammed Salman 'ın seslendirdiği Usta şarkısının sözleri paylaşacağız.. :)

Gel otur yanıma derdimi dinle
    Canım dediklerim yordu be usta
    Gözyaşın kaldıysa ağla benimle
    Dostum bildiklerim vurdu be usta

Kimseler halim sormadı
    Eyvahsız günüm olmadı
    Tükendim birşey kalmadı
    Bu nasıl yaşamak usta

Elveda gençliğim elveda derde
    Perdeler kapandı ömür sahnemde
    Vakit doldu artık bana müsade
    Hakkını helal et helal et usta

Çareler içinde çaresiz kaldım
    Ben bittim çilem bitmedi usta
    Cefadan payıma düşeni aldım
    Ben bıktım o benden bıkmadı usta

Kimseler halim sormadı
    Eyvahsız günüm olmadı
    Tükendim birşey kalmadı
    Bu nasıl yaşamak usta

Elveda gençliğim elveda derde
    Perdeler kapandı ömür sahnemde
    Vakit doldu artık bana müsade
    Hakkını helal et helal et usta

10.Türkçe Olimpiyatları Muhammed Salman'ın Seslendirdiği Usta Şarkısının Sözleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 10.Türkçe olimpiyatları kazanan şarkı hangisi

10.Türkçe olimpiyatları kazanan şarkı hangisi

10 . türkçe olimpiyatlarında hangi şarkı birinci oldu, link te verebilirseniz çok memnun olurum..
  2. 10.Türkçe Olimpiyatlarının Kazanan Şarkısını Dinleyin

10.Türkçe Olimpiyatlarının Kazanan Şarkısını Dinleyin

2012 türkçe olipiyatlarını kazanan şarkı 10. türkçe olimpiyatlarının kazanan şarkı Sevgili melekler, bu yıl 10.su düzenlenen Uluslararası Türkçe Olimpiyatının kazanan şarkısını dinlediniz mi bilmiyorum ama ben çok beğendim. Elbette ki kazanmasında Türkmen oluşunda ki dil yatkınlığı olabilir ama yine de çok başarılı bir performanstı. 10. Türkçe Olimpiyatlarını kazanan şarkı 'Gülüm Benim' ve...
  3. Türkçe Olimpiyatları  Muhammad Salman Usta Şarkısı 30 Haziran sözleri

Türkçe Olimpiyatları Muhammad Salman Usta Şarkısı 30 Haziran sözleri

Merhaba arkadaşlar sizden Türkçe Olimpiyatlarında Muhammad Salman'ın söylediği Usta Şarkısı sözlerini biliyorsanız bana yazmanızı rica ediyorum.
  4. Gökçe'nin Seslendirdiği Ne Yapardım Şarkısının Sözleri

Gökçe'nin Seslendirdiği Ne Yapardım Şarkısının Sözleri

Gökçe Ne Yapardım Şarkı Sözü Gökçe Ne Yapardım Şarkı Sözleri Sevgili melekler, Yerli Şarkı Sözleri kjonumuzda bu kez Gökçe Ne Yapardım şarkı sözü ile karşınızdayız :) Ne Yapardım Kendi başına buyruk herkes peşimde kuyruk Parmağımın ucuna doladığım herkesin ahını almışım ki Bana bakışına kul köle her cümlen ezberimde Yediğini içtiğini bilmesem ne yapardım bilmem Ne yapardım bilmem seni...
  5. Yalın'ın Seslendirdiği Kasma Şarkısının Sözleri

Yalın'ın Seslendirdiği Kasma Şarkısının Sözleri

Yalın Kasma şarkı sözleri Yalın Kasma şarkısı sözü Sevgili melekler, bu konumuzda sevilen başarılı sanatçılarımızdan Yalın 'ın seslendirdiği Yalın Kasma şarkı sözleri ile karşınızdayız :) Kuş uçuşu buradan ne tutar oralar Hani kapasam gözleri karşımda sen vardın Hani aşkta mesafe yoktur falan tamam Ama dokunmak sarılmak diye bir şey de var Kasma kasma kasma kasma Kasmadan da olur işte...

Sayfayı Paylaş