gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

10.Türkçe Olimpiyatlarının Kazanan Şarkısını Dinleyin

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

2012 türkçe olipiyatlarını kazanan şarkı 10. türkçe olimpiyatlarının kazanan şarkı

Sevgili melekler, bu yıl 10.su düzenlenen Uluslararası Türkçe Olimpiyatının kazanan şarkısını dinlediniz mi bilmiyorum ama ben çok beğendim. Elbette ki kazanmasında Türkmen oluşunda ki dil yatkınlığı olabilir ama yine de çok başarılı bir performanstı. 10. Türkçe Olimpiyatlarını kazanan şarkı 'Gülüm Benim' ve Türkmenistan'dan Ruslan Annamammedov karşşınızda .. :)

10.Türkçe Olimpiyatlarının Kazanan Şarkısını Dinleyin konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Olimpiyat

Olimpiyat

Dünya ve çevre ile ilgili büyük haberleri ve olayları işaret eder.
  2. 9.türkçe olimpiyatları ödül töreni bugün ankara aski spor salonunda ..

9.türkçe olimpiyatları ödül töreni bugün ankara aski spor salonunda ..

OLİMPİYATLARIN AMACIDil insanların birbirlerini anlamasını ve kaynaşmasını sağlayan bir unsurdur. İletişim çağında kültürlerin birbirleri ile kaynaşması, farklı kültürlere sahip insanların birbirleriyle anlaşması dil ile olmaktadır. Türkiye'nin dünya ülkeleri ile geliştirdiği ilişkiler, Türkçe öğrenen binlerce öğrencinin mevcudiyeti dilimizin hak ettiği konumu elde edeceğinin emareleri...
  3. 10.Türkçe olimpiyatları kazanan şarkı hangisi

10.Türkçe olimpiyatları kazanan şarkı hangisi

10 . türkçe olimpiyatlarında hangi şarkı birinci oldu, link te verebilirseniz çok memnun olurum..
  4. 10.Türkçe Olimpiyatları Muhammed Salman'ın Seslendirdiği Usta Şarkısının Sözleri

10.Türkçe Olimpiyatları Muhammed Salman'ın Seslendirdiği Usta Şarkısının Sözleri

Türkçe Olimpiyatları Muhammad Usta Şarkısı 30 haziran Bir şarkısın sen Türkçe Olimpiyatları Muhammad Salman'ın 30 Haziranda söylediği şarkı Sevgili melekler, bildiğiniz üzere bu yıl 10.su düzenlenen Türkçe Olimpiyatları büyük bir katılım ve coşkuyla noktalandı. Daha önce sizlerle bu yılın kazanan şarkısını paylaşmıştık. Bu konumuzda ise hafızalara kazınan Türkçe Olimpiyatları Muhammed...
  5. 11.Türkçe Olimpiyatları Şarkı Birincisi Belli Oldu!

11.Türkçe Olimpiyatları Şarkı Birincisi Belli Oldu!

11.türkçe olimpiyatları türkçe olimpiyatları şarkı birincisi Sevgili melekler, bu yıl 11.si düzenlenen Türkçe Olimpiyatları'nda en güzel şarkı söyleyen isim belli olduç Buna göre bu dalda birinci Bulgaristan'dan Martin Yordanov oldu. Martin Yordanov "Deli Gönlüm" isimli şarkıyı seslendirdi ve izleyicilerden büyük beğeni topladı. 10 Nisan 2001 yılında Bulgaristan'da doğan...

Sayfayı Paylaş