gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    965
    Ödül Puanları:
    113

10 yıl sonra sadece biz kalırız!

Konu, 'Magazin' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Abooow gördün mü kız Gülşeeeen, kaç gündür tv lerde radyolarda magazinsel basında haberimiz çıkmıyor. Kız napalım allaşkına söyle akıl var :D -Aaa Demek litfen amaaa litfeeeeen. Salla bişeyler otur gündeme, at çamuru, patlat bommayı :D:D

Alllah akıl fikir versin ne diyelim ki. Yaşınıza bakacak olursanız zaten on yıl sonra ( Allahtan ölüm olmaz ise ) sizin ayakta kalmanız kuvvetli ihtimal, ama sizler ne yapıyorsunuz.. Aşağıya bakalım ne yaptığınıza :D

DEMET AKALIN SÖZLERİYLE YİNE TARTIŞMA YARATACAK

Demet Akalın, rakiplerine düşman demeyecek kadar akıllı olduğunu belirtti.

Akalın, 'Üç beş yıl sonra bu işi yapan Hande Yener, Gülşen, Bengü ve ben ayakta kalmış olacağız. 10 yıl sonra Ben ve Gülşen kesin sahnede oluruz ama diğer ismi göremiyorum' dedi.

2. toi avec moi

toi avec moi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    8
    Ödül Puanları:
    18
    sacma hicbiride ayakta kalamaz iki nakarati okunyunca sarkici saniyorlar kendilerini ses bile yok onlarda.

10 yıl sonra sadece biz kalırız! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ünlülerle 10 yıl önce, 10 yıl sonra...

Ünlülerle 10 yıl önce, 10 yıl sonra...

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Sadece biz olalım varmısın?

Sadece biz olalım varmısın?

Biliyorum sasıracaksın Son sözler gıbı gelecek kulagına Yo yanılmadın son sözler bunlar Bu uzaklıgı kaldırmak ıcın Biz sadece bir hictik Sen bana ben sana İki satır laf, İki mısralık bir siirdik Bir gülücüktük bir soru isaretiydik Oysa bizim istediklerimiz cokmuydu? Anla artık; Sözler var ama satırlar yetersiz Düsünceler var ama sayfalar yetersiz Duygular var ama mısralar yetersiz...
  3. Sahnede 10 yıl sonra aynı poz

Sahnede 10 yıl sonra aynı poz

sibel can yırtmaç sibel can sahne kıyafetleri canın sahne kıyafetleri kostümleri canın kostümleri Maşallah taş gibi kadın güzelliğini sergiliyo:D Sulhi Aksüt'ten ayrılan Sibel Can Harbiye'deki konserde eteğini kaldırarak bacaklarını ortaya çıkardı. Can 10 yıl önce Hakan Ural'dan ayrılık sürecinde de sahnede benzer pozu vermişti Bu yıl beşincisi gerçekleşen Harbiye Açıkhava...
  4. 10 Yıl sonra kendinizi nerede düşlüyorsunuz?

10 Yıl sonra kendinizi nerede düşlüyorsunuz?

10 sene sonrasında kendinizi nasıl kimlerle ve nerede düşlüyorsunuz?:tilili:

Sayfayı Paylaş