100 TL ye iş sahibi olmak.Hemde oturduğunuz yerde.Nasıl mı?

silverlife

Yeni Üye
Üye
100 TL ye iş sahibi olmak.Hemde oturduğunuz yerde.Nasıl mı?
Merhaba,yeni başlamış olduğum işinde heyecanı ve hızıyla hemen üye olup buradada bu konuyu sizinle paylaşmak istedim.

Pazarlamasına başlamış olduğum firmanın söylemi ve kendi bakış açımı katarak biraz açıklamak istiyorum.>Firma gümüşe farklı bir bakış açısıyla baktık ve 250.000 çeşit ürünümüz içinden 600e yakın çeşit seçerek bir katalog oluşturduk ve evde para kazanma kolaylığıyla sizlere sunduk cümleleriyle kendilerini Türkiye'de ve yurtdışında kanıtlamış ve devasal bir satış mağazasına sahip.
Tamamı 925ayar gümüş ve orjinal taşlar ile birbirinden ışıltılı gümüşler ile yapmanız gereken sadece girdiğiniz ortamda kataloğu ortaya koyarak insanların nasıl büyülendiğini ve siparişleri almak kalıyor.Siparişlerinizi ister kredi kartı ile ister havale ile ödemesini yapabiliyorsunuz ve böylelikle peşin fiyatına sattığınız ürünü taksitle ödeyerek kolaylık üstüne kolaylık katıyorlar.Şimdi sadece yapmanız gereken bizimle irtibata geçip 100TL ile kataloğu istemeniz ve para kazanmaya başlamanızdır.

Ben ortalama ayda 2500-4000tl arası satış yapıyorum.Kar oranı tatminkar zaten.Zamanla ve müşterilerinde isteği beni yönlendirmesiyle gözle görüp elle dokunabilecek ürünleri istemeleriyle artık kendime stok ayırdım,katalok ve stoklar yardımıyla zaten herşey kendini gösterdiğinden benim birşey anlatmama gerek kalmadan siparişleri veriyorlar.

Sistemde ayrıca alt üye yaparakta yaptığınız üyelerinde sattığı ürünlerden belli bir yüzde otomatik olarak size aktarılıyor.

Çok zevkli ve kolay bir iş.Daha fazla ayrıntısı yok.Siparişi siteden veriyorum peşin fiyatına satıp taksitle ödüyorum :D
Şöyle bir şeyde var,kadın olarak şahsen gidipte özellikle takı almaya çıkmam,gözüme ilişirde dikkatimi çekerse dışardayken ancak öyle.E bu durumda sizin satış yapmanızı sağlamakta

Sizinde çevreniz genişse hiç durmayın ve para kazanmaya başlayın.Yapmanız gereken sadece kataloğu almanız vetanıtmaya başlamanız.Daha fazla durmayın,100tl nerelere harcamıyoruzki?

Geri