gebe
  1. gözümün.nuru

gözümün.nuru Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1

11 gün geciken adet

Konu, 'Bilmedikleriniz' kısmında gözümün.nuru tarafından paylaşıldı.

Merhaba ben aranıza yeni katıldım :6: bir sorum olacak. ayın 5 inde adet olmam gerekiyordu ama olmadım. Bugün 11. günüm test yaptım sabah ama negatif çıktı :18: bu durumu yaşayan oldu mu hamile olabilir miyim hiçbir adet belirtisi yok. pazar sabahı da test yapmıştım ama negatifti o da. Umudumu yitirmeye başladım yavaş yavaş ama neden adet olamıyorum bir sorun mu var acaba çok korkuyorum :18:

2. bebegımgelsın

bebegımgelsın Forum Okuru

oncelkle hosgeldn cnm. insallah hamlesndrde bi sorn yoktur en mantkli olan kan testi bzen idrarda ckmayablyo.

3. BEYZA21

BEYZA21 ♥ سن بنيم جننتيم نفسيمسين ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.521
    Ödül Puanları:
    113

Merhaba

Üyeliğiniz hayırlı olsun.Mens gecikmesinin bir çok nedeni vardır.Her mens gecikmesi gebelikle sonuçlanmaz.Yaptığınız test hatalı sonuç verebilir.HCG testi yapın sonuca göre hekime görünün

4. halimeeeee

halimeeeee Forum Okuru

5. mila34

mila34 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Arkadaşlar bana yardım edin.. 23 yaşındayım bakireyim nişanlımla anal ilişki yaşadık ilk ve son kez.. Arkama boşaldı farkettiğimde müdahale ettim ancak sıvının vag bölgeme aktığını hissettim. Şimdi adetim 5 gün gecikti test yaptım idrar. İki kez yaptım ikiside negatif ancak adet olamıyorum halen kasıklarım ağrıyor belim ağrıyor göğüslerim hassas sizce hamilemiyim? Kan testine cesaret edemiyorum çünkü hamile kalmamalıyım evlenmeme daha var ne olur yardım edin. Stresten gecikmiş olabilir mi? Çnkü testler negatif çıktı..

6. mila34

mila34 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Bu kadar kadın hamile kalmak için uğraşırken ben düşük ihtimaller karşısında hamile kalmamışımdır değil mi:( ne olur yardım edin doktora gidip kan testi yaptırmaya cesaret edemiyorumm

7. BEYZA21

BEYZA21 ♥ سن بنيم جننتيم نفسيمسين ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.521
    Ödül Puanları:
    113
    Merhaba bekaret gebe kalmaya engel değildir.Korunmasız her birliktelik istenmeyen gebelik açısından risktir.Testleriniz negatif gebelik lehine değil.Mens gecikmesi sadece gebelikten ötürü olmaz bir çok nedeni vardır.Bir kaç gün içinde mensinizi olmazsanız tekrar test yapın.

mila34 bunu beğendi.
  8. mila34

mila34 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Teşekkür ederim beyza hanım ancak belirtiler gebelik belirtileri mi bundan ötürü rahatsızım 3 4 gündür adet olcakmışım gibi ama olamıyorum bende iyice stres yarattı bu durum. Anal yolla hamile kalınırmı ki anlamıyorum

11 gün geciken adet konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Adet Günlerini Şaşıran Kadın

Adet Günlerini Şaşıran Kadın

kadın adeti İslamiyete her kadının hayız, lohusalık ve temizlik günlerini, bunların sayısını, zamanını bilmesi gereklidir. Bir kadın delirse vaya baygınlık geçirse yahut ilgisizliği nedeniyle adetini unutsa, kan aktığı halde aklı başına gelip iyileşse, düşündüğü zaman hayız ve nifas günleini hatırlayacak olur ve bu hatırladığına güvenirse, artık bu...
  2. adet gecikmesi 15 gün

adet gecikmesi 15 gün

kızlar adetim bugün tam 15 gün gecikti test yaptırdım hamilede değilim bunun başka ne gibi nedenleri olabilir teşekkür ediyorum.
  3. adetim iki gün gecikti hamilemiyim

adetim iki gün gecikti hamilemiyim

günaydın slm arkadaslar size bi sorum olacaktı cvblarsanz sevinirim ... adetim iki gün gecikti bu sabah ikinci günü kahverengi gibi pembemsi bise gelmiş rengini tam anlayamadım kasıklarm hafif agrıo acaba hamile kalma sansım varmı yani bu bi belirti olabilir mi
  4. 11.Gün İftar Menüsü 2013

11.Gün İftar Menüsü 2013

ramazan iftar menüleri iftar menüleri Sevgili melekler, iftara hayli vakit varken, arayın eşinizi dostunuzu iftara çağırın ve şimdi sizlerle paylaşacağımız harika lezzetlerle, hep beraber iftar etmenin huzurunu yaşayın. İşte 11.gün iftar menüsü.. Mısır çorbası Güveçte türlü Peynirli börek İrmik tatlısı
  5. adetim 10 gün gün gecikti

adetim 10 gün gün gecikti

2 yıllık evliyim bebek istedğim için doktora gittim adetlerimde düzensiz di doktor hormon testi ve ulrason verdi ultrason da 5mm kist varmış yumurtalıkta ve hormon testi için adetli gitmem gerekiyomuş ama adetim mart 25 de olacaktım ama bugun ayın 7si ben adet olmadım hiçbir adet belirtim yok test yaptım ama negatif çıktı lütfen böyle bişey yaşayan cevap yazarmı..?

Sayfayı Paylaş