gebe
  1. Melisd

Melisd Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

11 gün önce iliskiye gırdım ve o dönemde yumurtlama dönemımın ıcındeydım

Konu, 'Gebelik' kısmında Melisd tarafından paylaşıldı.

hamilemiyim ?? tam 11 gün önce iliskiye gırdım ve o dönemde yumurtlama dönemımın ıcındeydım ... bekarım ve düzenli bir sex hayatım yok .. ıcıme boşaldı ve tam 17 saat sonra erstesi gün hapı kullandım... ama yan etkılerını ve etkılerını henüz göremedm hapın ... gögüslerim 2gündür cok hassas .. acaba hamılemıyım ??? lutfen acil cevap verın :(

11 gün önce iliskiye gırdım ve o dönemde yumurtlama dönemımın ıcındeydım konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. O ve Ö gifler

O ve Ö gifler

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Yumurtlama dönemi kaç gün sürer

Yumurtlama dönemi kaç gün sürer

Kızlar yumurtlama dönemi belirtileri ve kasıklarda ağrı yada bu dönemde ağrıyla birlikte kanama olur mu nasıl anlaşılır. Birde kaç gün ürüyor bu dönem teşekkür ediyorum.
  3. islamiyetten önce o dönemin ressam ve eserleri hakkında bilgi ???

islamiyetten önce o dönemin ressam ve eserleri hakkında bilgi ???

Arkadaşlarım bana acil olarak islamiyetten önce yaşamış ve o dönemin ressam ve eserleri hakkında bilgiler lazım bulabilirseniz sevinirim.
  4. Yumurtlama Kaçıncı Gün Olur Ve Yumurta Ne Kadar Yaşar ?

Yumurtlama Kaçıncı Gün Olur Ve Yumurta Ne Kadar Yaşar ?

Yumurtlama kadında adet döneminin ortasındaki günlerde olur. Örneğin 28-29 günde bir adet gören bir kadında 14 veya 15. günde yumurtlama gerçekleşir. Eğer kadın daha seyrek adet görüyorsa yani 30-35 günde bir adet oluyorsa muhtemelen yumurtlama da daha geç olur. Geriye dönük olarak düşünülürse de yaklaşık olarak yumurtlama hep adet kanaması başlamadan 14 gün önce olur. Eğer kadın 35 günden...
  5. Adet Döngüsünde Ortaya Çıkan Belirtiler

Adet Döngüsünde Ortaya Çıkan Belirtiler

Adet kanamalarından birkaç gün önce başlayan çeşitli belirtiler (ruhsal belirtiler, vücutta şişkinlik hali, göğüslerde dolgunluk ve hassasiyet) ve bu belirtilerin adet kanamasıyla beraber kaybolması, adet kanaması esnasında az veya çok hissedilen hassasiyet ve ağrı, yumurtlama olduğunun en kıymetli göstergelerindendir. Bu belirtilerin hiç birinin olmaması ve kadının beklenmedik bir zamanda...

Sayfayı Paylaş