gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

11 Resmi dili olan ülke hangisidir

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Kızlar 11 Resmi dili olan ülke hangisidir acaba bilen var mı? Bana bu konuda bilgi verecek olan arkadaşlarıma şimdiden tşklerimi sunuyorum.

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

11 Resmi dili olan ülke hangisidir konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Farklı olan hangisi?

Farklı olan hangisi?

Bu kelimelerden biri, bir yönüyle diğerlerinden farklı.Farklı olanı bulunuz. A)Dayı B)Damat C)Kefil D)Para E)Sarı F)Yokuş
  2. Diller ve Kullanılan Ülkeler

Diller ve Kullanılan Ülkeler

hangi dil nerede konuşuluyor, hangi dili öğrenmek lazım, diller ve ülkeleri, ülkeler ve dilleri, ülkeler ve diller Hangi ülkede hangi dillerin konuşulduğunu bilmek gerek genel kültür gerekse o ülkelere yapılan geziler esnasında faydalanmanız açısından önemlidir. Zira o dili öğrenmeseniz bile en azından elinize uygun sözlüğü alıp gidersiniz. Bakalım arkadaşlar hangi ülkede hangi dil...
  3. Güney Afrika 11 Resmi dili olan ülke

Güney Afrika 11 Resmi dili olan ülke

11 Resmi dili olan ülke Güney Afrika 11 Resmi dili olan ülke hangisidir on bir resmi dili olan ülkeler Az önce bir misafirimiz çok meraklı çıktı ve aklıma hiç gelmeyen bir soru sordu bize:) 11 Resmi dili olan ülke hangisi diye. Ben de araştırdım ve Güney Afrika'nın 11 resmi dili olduğu hakkında bilgilere ulaştım Melek'ler. On Bir Resmi Dilin Gölgesinde Güney Afrika: Farklılığın Gücü...
  4. Brezilyanın Resmi Dili nedir acaba

Brezilyanın Resmi Dili nedir acaba

Selam kızlar ben Brezilyanın Resmi dilini çok merak ettim acaba Brezilyanın Resmi Dili nedir bu konuda bilgisi olan arkadaşım varsa yazsın da merakımı giderim:)
  5. Bayrağında İnsan Resmi Olan Tek Ülke Hangisi?

Bayrağında İnsan Resmi Olan Tek Ülke Hangisi?

ülkelerin bayrakları, insan resmi olan bayrak, belize bayrağı Sevgili melekler, geçtiğimiz akşam TRT1 kanalının yarışma programı Joker'i izlerken ilginç bir soru dikkatimi çekti. Daha önce hiç düşünmediğim ve duymadığım bu soruyu bir de sizlere sorayım dedim. İzlemeyenler şöyle bir düşünsün bakalım. Bayrağında insan resmi olan ülke hangisi? Afalladınız değil mi? :D Ben bayrakların sadece...

Sayfayı Paylaş