gebe
  1. PeLiNiM

PeLiNiM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    57
    Ödül Puanları:
    0

11 saniyede uyuma yöntemi

Konu, 'Bunları Biliyor musunuz ?' kısmında PeLiNiM tarafından paylaşıldı.

uyuma yöntemleri uyuma teknikleri çabuk yöntemleri çabuk uyumanın yolları hemen uyumanın yolları Bir türlü uyku tutmayan melekler okuyun ,deneyin...Bakalım 11 saniyede nasıl uykuya dalınırmış:):):)
    işte nasıl UYUYACAĞINIZ:
    Aşağıda ki 4 kolay birbirine bağlıkısımları tamamlamak için on bir sn yeterlidir:
    1.Vucudunuzu gevşedin:En sevdiğiniz uyku biçimini alarak rahat bir şekilde yatın.

2.Yüzünüzü gevşedin:özellikle alnınızı gevşetmeye dikkat edin.Çenenizi de gevşek tutmayı unutmayın.Böylece dişlerinizi de gıcırdatmazsınız.

3.Daha da önemlisi,gözlerinizi rahatlatın:Gözlerinizi hafifçe yumun ve huzur içinde gözlerinizin boş boş baktığını,hiç bir his ve heyecan olmadığını düşünün.

4.En önemlisi bütün hayali resimleri silin:Kafanız tamamiyle bom boş olmalı.Hiç bir hayali resim bulundurmamalı.Uyku getirmek için kullanıldığı zaman bunların etkisini iyice artıran değişik teknikleri ayıralım

A)Siyah rengi haYaL edin:Kafanıza tam bir karanlığın dolduğunu düşünün.tamamiyle siyah.karanlık kafanıza hoş bir şekilde yayılsın.Böylece bir hayali resim belirmeye başladığında
    bunun etrafını siyahlık sarsın ,siyah renk silsin ve sadece karanlık kalsın.
    B)Bunu canlandıramayanlar,Kafanız da enlemesine büyük düz siyah bir duvar hayal edebilirsinizBu duvarın ortasında küçük bir nokta gibi parlak bir ışık vardır.bu parlak nokta gibi ışığa tüm dikkatinizi veririsiniz. Ve hemen uykuya dalarsınız.
    DENEMESİ BEDAVA:))

atsy_gül bunu beğendi.
  2. berennaz

berennaz Forum Okuru

3. twins

twins Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    uyku sorunum yoktur genelde ama bazen insan kafaya bişey takıyo ya da çok fazla kahe çay içince akşam uyuyamıo o zaman bunlar pek işe yaramaz...

4. AyYuzlu

AyYuzlu Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    27
    Ödül Puanları:
    48
    bunları okurken bile esnedim
    emegıne saglık cnm

5. ebru58

ebru58 Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    33
    Ödül Puanları:
    28
    paylaşım için teşkler

6. huseyin

huseyin Forum Okuru

gerçek

aaaaa! işe yaradı gerçekten işe yaradı herkese tavsiye ediyorum

7. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113
    Eger ki! ben bu yazanları yaparsam acaba nasıl uyuyakalcam, sebebi ne, neden niçin bu yöntemi kim bulmuş diye düşünürken hopp sabah oluverir..
    paylaşım için tşk ederim..

yakışıklım ve SaBıR MeLeĞi bunu beğendi.
  8. beklenenbebis

beklenenbebis Forum Okuru

9. يeKe®îм

يeKe®îм Forum Okuru

teşekkürler.

ben hayatta yattığım gibi uyuyamam.

iki saat sürer :deli:

10. aysegül87

aysegül87 Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    64
    Ödül Puanları:
    0
    bilgiler icin tsk

11. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

uyku

yaradıysa neden hala pc başındasın

12. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

13. Her Damlam Sen

Her Damlam Sen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    Bu konuyu okumadan önce de bu maddelere değinmiştim gerçekten yararlı oluyor

14. kayıtsız üye

kayıtsız üye Forum Okuru

ben geceleri uyuyamadığım için şöyle bi yöntem ile denedim işe yaradı herşeyi kafamdan silip sadece uyumayı düşünüyorum bu bitti bu kadar uyuyor insan bunu deneyince denemesi bedava

15. SaBıR MeLeĞi

SaBıR MeLeĞi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    47
    Ödül Puanları:
    28
    emeğine sağlık cnm herzaman denediğim şey işe yarıyor gerçekten:cah:

11 saniyede uyuma yöntemi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. aşırı uyuma!

aşırı uyuma!

Uyku insanoğlunun her zaman çok ilgilendiği konular içerisinde yer almıştır. Bunun nedeni her birimizin günlük işlevselliğimizi sürdürebilmek için uyku uyumaya ihtiyacımızın olmasıdır. Günlük aktivitelerimizi devam ettirebilmek için,verimli olabilmek için bir günde belli sürede uyumamız gerekmektedir. Ve biz,bu gerekli uykuyu alamazsak gün boyu bunun sıkıntısı çekeriz. Unutkan...
  2. 20 Saniyede...

20 Saniyede...

Şeytan hizmetçi kılığına girmiş ve yirmi sene Cüneyd-i Bağdadî Hazretleri'nin yanına gidip gelmişti. Bir türlü gönlüne vesvese vermeye, ona istediklerini yaptırmaya muvaffak olamamıştı. Birgün: - Ey Üstad! Yoksa siz benim kim olduğumu biliyor musunuz? dedi. Hazreti Cüneyd: - Sen lanetli İblissin. İlk geldiğin andan beri seni tanıyorum, buyurdu. Şeytan: - Ey Sultanü'l Muhakkikin! Sizin kadar...
  3. Koku uyumu

Koku uyumu

Bu yazıyla kadınların erkeklerde ne kadar üstün olduğunu bir kez daha anladım meleklerim Koku duyusunun cinsellikle ilişkisi var mı? - Her insanın kokusu, parmak izi gibi farklı ve değişmiyor. Araştırmacılar koku ile seks arasındaki ilişkiyi incelerken feromonu keşfetti. İsim eski Yunanca geçirmek, aktarmak anlamına gelen ferein ve heyecan anlamına gelen hormon kelimelerinden...

Sayfayı Paylaş