11 Temmuz Burç Yorumları

Konu, 'Günlük Burç Yorumları' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

 1. PaSikA

  PaSikA Yeni Üye  temmuz burcu temmuz ne burcu 11 burç yorumları 11 hangi burç temmuzun nedir Koç
  21 Mart - 19 Nisan
  İş hayatınızda hemen öne çıkma arzunuz sizi yönetim kadrosundaki kişilerle çatışmaya itebilir. Kendinize hakim olmalı ve fazla atak davranmamalısınız.
  Bugün duygularınızı serbest bırakarak özgürlüğünüzü yaşamak istiyorsunuz. Ama taşıdığınız sorumluluklar nedeniyle buna fırsat bulamayabilirsiniz. Sizin için önem taşıyan insanların istek ve arzuları ile uğraşmak, kendi yapmak istediklerinizi bir süre ertelemenize neden olabilir.

  Boğa
  20 Nisan - 20 Mayıs
  Maddi güvenliğinizi ilgilendiren konularda oldukça detaylı düşünüyor ve geleceğe yönelik kararlar almak istiyorsunuz. Bu konuda geçmişte yaşamış olduğunuz tecrübelerden yararlanmalısınız.
  Bugün bilinçaltınız geçmişe yönelik konularla meşgul. Eski ilişkilerinizle ilgili sizi derinden etkileyen ve şimdiye kadar gizlemek zorunda kaldığınız konuların artık açığa çıkmasını istiyorsunuz. Bu durum zorlanmanıza neden oluyor.
  İkizler
  21 Mayıs - 21 Haziran
  Maddi konularda fazla aceleci ve atılgan davranma eğilimindesiniz. Çevrenizdeki iyimser kişilerin de etkisinde kalarak fazla düşünmeden yeni kararlar almanız kayıplara uğramanıza sebep olabilir.
  Duygusal anlamda yeni başlangıçlar yapmaya hazırsınız. Bu duyguyla katılacağınız davetlerde çekiciliğiniz nedeniyle başkalarının dikkatini üzerinizde toplayabilirsiniz. Bu sayede yeni ve ilginç kişilerle tanışmak size keyif verecek. Ama sizi kıskanan insanlar keyfinizi bozmak isteyebilirler.

  Yengeç
  22 Haziran - 22 Temmuz
  Yorgunluğunuzu unutup, kendinizi işinize vermeniz, performansınızı yüksek tutmanızı sağlayacaktır.
  Her zamankine göre daha duygusal, daha romantik bir dönemdesiniz. Duygusallığınıza, hislerinizi çekinmeden ortaya koymanıza partneriniz bile çok şaşırabilir.

  Aslan
  23 Temmuz - 22 Ağustos
  Oldukça güzel ve heyecanlı bir güne hazır olmalısınız. Eğer çocuk sahibiyseniz, bugünü onlara ayırmalı ve keyfini sürmelisiniz. Yaratıcılığınız o kadar yüksek ki, pek çok birikmiş işi pratik bir şekilde halledebileceksiniz. Akşama eğlenceli bir program yapmalısınız.

  Başak
  23 Ağustos - 22 Eylül
  Ailenize karşı biraz daha duyarlı ve düşünceli davranmanız önemli ve gerekli. Bugün yapılacak konuşmalarda ılımlı ve pozitif olmaya gayret etmelisiniz. Unutmayın hiç karşılık beklemeden sizi seven ve koruyan insanlardır onlar.

  Terazi
  23 Eylül - 22 Ekim
  Ailenize karşı biraz daha duyarlı ve düşünceli davranmanız önemli ve gerekli. Bugün yapılacak konuşmalarda ılımlı ve pozitif olmaya gayret etmelisiniz. Unutmayın hiç karşılık beklemeden sizi seven ve koruyan insanlardır onlar.

  Akrep
  23 Ekim - 21 Kasım
  Maddi konularda daha tedbirli davranmaya gayret etmelisiniz. Çok çalıştığınız için her şeyi kendinize hak olarak görüyorsunuz ama, bugün akan muslukların yarın da akabilmesi için depoyu biraz dolu tutmanız gerekiyor.
  Ani ödemeler sıkılmanıza, bütçenizde açık meydana gelmesine neden olabilir. Merak etmeyin, biraz dikkatle her şey kolaylıkla düzelecek.

  Yay
  22 Kasım - 21 Aralık
  Sabahtan biraz duygusal ve hassas bir ruh halinde olabilirsiniz ama ilerleyen saatlerle birlikte, eski neşenize kavuşacaksınız. Keyfinizin yerine gelmesi sizi harekete geçirecek ve insanlarla birlikte olmak için programlar yapmaya başlayacaksınız.

  Oğlak
  22 Aralık - 19 Ocak
  Bu aralarda detayları gözden uzak tutmaya ihtiyacınız var. Zihinsel olarak o kadar dolusunuz ki, dış uyaranlara karşı toleransınız çok düşük. Belki alternatif teknikleri kullanarak rahatça düşünebilirsiniz.
  Uykulu haliniz, reaksiyonlarınızın gecikmesine, motivasyonunuzun düşmesine neden oluyor. Bir çare bulmalı, kendinizi kuvvetlendirmelisiniz.

  Kova
  20 Ocak - 18 Şubat
  Çok insan tanıdığınız için, zaman zaman size gerçekten değer veren, samimi dost olan arkadaşlarınızı ihmal etmek durumunda kalıyorsunuz. Onların bu durum karşısında alındıklarını ve genellikle sıkıntılarını sizi kırmamak için içlerine atarak, paylaşmadıklarını da farketmiyorsunuz. Belki biraz daha ilgili olabilirsiniz.

  Balık
  19 Şubat - 20 Mart
  Sabahtan biraz keyifsiz ve değişken ruh haliyle başladığınız güne, akşam saatlerinde daha iyi hissederek devam edebileceksiniz. Yaşamınızdaki pozitif unsurlara bakmak ve onlardan tat almak size iyi gelecek.
  Sezgilerinize fazlaca güveniyorsunuz. Özellikle ilişkilerinizde tamamıyla kendinizi sezgilere bıraktığınız için yanlış yapma olasılığınız çok daha fazla.


   
11 Temmuz Burç Yorumları konusuna benzer içeriklerimiz
 1. 1 Temmuz Burç Yorumları

  Koç Sevgili Koç, iş yaşamınız yoğunlaşmak üzere. Bugün Mars'ın iş evinize geçmesiyle birlikte ağustos ortasına kadar her alanda eleman açığı yaşayabilirsiniz. Uzun süredir bu tarz bir şey görmemiştiniz. İşler yoğunlaşmaya başladığında patronunuzun size ve ekibinizin geri kalan kısmına ihtiyacı olacak. Aslında bu kadar yoğun olmak sizi daha da enerjik yapabilir ancak üzerinizdeki baskıdan...
 2. 14 TEMMUZ burç yorumları

  14 temmuz burç 14 temmuz hangi burç burcu hangi ne burcu Koç 21 Mart - 19 Nisan İş arkadaşlarınızın hakkınızdaki olumlu düşünceleri motivasyon yaratacak. Onlarla olan ilişkileriniz de daha iyiye gidecek. Yeni planlar yapmak için ideal bir gündesiniz. Hayata ve insanlara karşı pozitif yaklaşımlarınız herkes tarafından takdir edilecek ve karşılığını da göreceksiniz. Boğa 20 Nisan - 20...
 3. 16 TEMMUZ burç yorumları

  temmuzun burcu 16 temmuz hangi burç 16 temmuz burç hangi Koç 21 Mart - 19 Nisan İş toplantılarınızdan alacağınız sonuçlar sizin yararınıza olacak. Tek noktaya takılı kalmayıp geniş bir çerçevede düşünebilirseniz başarılı olmamanız için hiçbir neden yok. Aniden ortaya çıkabilecek sorunlarla başa çıkabilecek güce sahipsiniz. Boğa 20 Nisan - 20 Mayıs Hareketli ve hafif heyecanlı bir hafta...
 4. 17 Temmuz Burç Yorumları

  17 temmuz hangi burç 17 temmuz burç burcu yorumları ne burcu Koç 21 Mart - 19 Nisan İş yerinizde yaşayacağınız olayların temelinde evinizle ilgili yüklendiğiniz sorumluluklar var. Evinizdeki gerilimi iş yerinize taşımamaya dikkat ediniz. İşinize odaklandığınız zaman hem evdeki stresten uzaklaşmış, hem de işinizde sizden beklenen başarıları yakalamış olacaksınız. Adalet ya da hukuk ile...
 5. 18 Temmuz Burç Yorumları

  18 temmuz burç 18 temmuz burç yorumları Koç 21 Mart - 19 Nisan Yaratıcı fikirlerinizle üretken olduğunuz bir dönemdesiniz. Bugün işinizde atılım yapmak istediğiniz konuları düşünürken kafanıza takılan sorunlara değişik çözümler bulabilirsiniz. Parasal gelişmelerden memnun olacağınız bir gün. Geleceğe yönelik hayaller kurabilirsiniz. Boğa 20 Nisan - 20 Mayıs İşinizde yenilikler yapmak...
 6. 21 TEMMUZ burç yorumları

  21 temmuz burç 21 temmuz hangi burç yorumları burcu burc yorumu Koç 21 Mart - 19 Nisan Elinizdeki birikimleri iyi değerlendirmenin yollarını arayabilirsiniz. Kendinizi güvende hissetmek istemenizin bir sonucu olarak yatırım yapabilirsiniz. Sizden yaşça büyük ya da sözüne güvendiğiniz kişilerin desteğini alabilirsiniz. Boğa 20 Nisan - 20 Mayıs Parasal konularla ilgili yapacağınız...
 7. 22 TEMMUZ burç yorumları

  22 temmuz burc yorumları 22 temmuz hangi burç hangi burç burcu ne burcu Koç 21 Mart - 19 Nisan Maddi konularda kimi zaman gereğinden fazla endişelisiniz. Bu durum hayatınızdaki diğer yanları olumsuz ele almanıza ve kararlarınızda kötümser bir eğilimle hareket etmenize neden oluyor. Beraber olduğunuz insanın kimi zaman kıskançlık krizlerine girmesini bu kadar büyütmeyin. Aslında o da size...
 8. 23 Temmuz Burç Yorumları

  23 temmuz burç yorumları Koç 21 Mart - 19 Nisan Bugün amaçsız da olsa, sokaklarda olma ihtiyacınız çok yüksek. Sanki bir yerlere çağrılıyormuş gibi hissedebilirsiniz. İçinizin sesini dinlemekten çekinmeyin. Gittiğiniz yerde ya çok hoş bir şey bulacaksınız, ya da birisine rastlayacaksınız. Duygusal paylaşımlardan çok, entellektüel paylaşımlara yatkınsınız. Sevgilinizle bu tür konularda...
 9. 25 Temmuz Burç Yorumları

  25 temmuz burc yorumları temmuz burç öğrenme Koç 21 Mart - 19 Nisan Eğitime, yeni bir şeyler öğrenmeye verdiğiniz önem, gerek iş yaşamınızda gerekse özel yaşantınızda kendinizi her an tazeleyebilmenize olanak tanıyor. Ama bu düşüncelerinizi diğer insanlara empoze etmekten vazgeçmelisiniz. Genel olarak işinizle ilgili olumlu bir gün geçireceksiniz. Özellikle bugün bazı iş ilişkilerinizi...
 10. 30 Temmuz Burç Yorumları

  30 temmuz burç 30 temmuz hangi burç yorumu yorumları burcu Koç 21 Mart - 19 Nisan Çok keyifli, hareketli, enerjik, muhteşem bir güne daha hazır olmalısınız. Fiziksel ve ruhsal olarak o kadar güçlüsünüz ki, enerjiniz dışarı taşıp, etrafınızdaki insanlara da bulaşacak. Bu pozitif enerjiyi sakın ziyan etmeyin. Yeni birisiyle tanışabilir ve çok keyifli zamanlar geçirebilirsiniz. İlişkinin...

Sayfayı Paylaş