gebe
  1. dilaa

dilaa Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

11 yas abiyeleri nasıl görebilirim

Konu, 'Öneri-Soru-Sorunlarınız' kısmında dilaa tarafından paylaşıldı.

ben kızıma elbise almak istiyrum bu siteye bu yüzden üye oldum nasıl ulasabilirim

2. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113
11 yas abiyeleri nasıl görebilirim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Domatesi nasıl yersek faydasını görebiliriz

Domatesi nasıl yersek faydasını görebiliriz

Likopen, kırmızı domateslerde daha fazla bulunmasına rağmen, sarı domates içerisinde bulunan az miktardaki likopenden daha fazla yarar sağlandığı belirtildi. Bunun nedeni olarak likopenin biyo yararlanım açısından daha zengin olması gösterildi. Çalışma sırasında bir grup insana, sarı domates sosuyla birlikte servis edilen makarna yedirildi. Diğer gruba ise kıyma ve domates sosuyla servis...
  2. Abiyem nasıl?

Abiyem nasıl?

abiyem abimin düğününde ne giysem Geçenlerde kaynımın düğünü oldu evlenen benim son kaynım yani toplam 5 eltiyiz :D Şimdiye kadar özel günlerde koyu renkleri tercih ettim ama ilk defa kendimi aşarak renk değişikliği yapıp farklı renkte bir abiyeyi tercih ettim:ehi: Çevreden gelen olumlu tepkiler beni mutlu etti ve sizlerle geçen düğünde giydiğim pembe abiye modelimi paylaşmak istiyorum...
  3. abiyeler...

abiyeler...

bence cok güzeller ben begendim bir de siz bakın melişlerim...
  4. Programsız Msn'de Sizi Engelleyenleri Nasıl Görebilirsiniz 2012

Programsız Msn'de Sizi Engelleyenleri Nasıl Görebilirsiniz 2012

2012 Msn De Engelleyenleri Görme Msn De Engelleyenleri Görme Programsız Sevgili melekler, bazen bir arkadaşınızla msnde görüşürken bir başka ortak arkadaşınızın karşınızdaki arkadaşiınızla görüştüğünü ancak siz de çevrimdışı göründüğünü farkedersinz. Bu da sizi engellediğini gösterir ki bu durum oldukça can sıkıcıdır. Biz de bu sayfamızda bu sorununuza ışık tutmak istiyor ve 2012 Msn De...
  5. 11 yaşındaki bir erkeği nasıl etkilerim

11 yaşındaki bir erkeği nasıl etkilerim

merhaba .ben 11 yaşındaki bir kızım .bir erkeğe aşık oldum. ama nasıl etkileyeceğimi bilmiyorum. düşünüyorum da belki o da bana aşık olabilir. bunu nasıl anlarım. ya da onu kendime nasıl aşık ederim. bana o kadar aşık olsun ki 1)bana kendi çıkma teklifi etmeli. 2)bana sadık olmalı 3)ilk hamleyi yapıp benimle öpüşmeli aslına bakarsanız ona geçen sene mektupla aşık olduğumu söylemiştim.ama...

Sayfayı Paylaş