11 yaşındaki bir erkeği nasıl etkilerim

1

123456789aert

Forum Okuru
11 yaşındaki bir erkeği nasıl etkilerim
merhaba .ben 11 yaşındaki bir kızım .bir erkeğe aşık oldum. ama nasıl etkileyeceğimi bilmiyorum. düşünüyorum da belki o da bana aşık olabilir. bunu nasıl anlarım. ya da onu kendime nasıl aşık ederim. bana o kadar aşık olsun ki
1)bana kendi çıkma teklifi etmeli.
2)bana sadık olmalı
3)ilk hamleyi yapıp benimle öpüşmeli
aslına bakarsanız ona geçen sene mektupla aşık olduğumu söylemiştim.ama o beni sevmediğini söylemişti. ama sanki bakışları seni seviyorum dere gibibakıyordu. nolur yardım edin .ona deliler gibi aşığım.

Tatlım bu yaşta aşkı düşüneceğine keşke derslerine daha fazla yoğunlaşsan ki aşta diyemediğim sende ki bu duygu bana göre sadece hoşlanma olabilir ve bunun için de yaşın daha çok küçük. Her ne kadar günümüz gençlerine asla diyemediğimiz kelimelerin başın da gelen sözlerden biri de "senin yaşın küçük " ...Öpüşmekten bahsetmişsin bu henüz senin için çok erken bir an önce kendine gelip bu tür olaylardan uzaklaşmanı ve ailene derslerine yönelmeni tavsiye ediyorum. İlerde aşık olacağın sevebileceğin yuva kuracağın birçok kişi çıkacaktır karşına ama dediğim gibi bunlar için henüz daha çok erken...

ben 11 yaşımdayım kendi sınıfdan bi çocuk bana aşık oldu ve bna çıkma teklifi etti ben de onu sevdiğimden kabul ettim sonra o başka birine aşık oldu ama ben hala onu seviyorum ama artık o beni sevmiyor nasıl etkiliyebilirim ?? :(

ewt bnim sewdim çocukta öyle yaptı ilk ona sewdi kişiyi sordum sölemedi ilk sn söle dedi bnde kağıda kızma sen yazdım okul çıkışı bna kızma sen ne demek kızma sen bi salak mısın fln mı diceksin dedi bnde kulağına seni sewiyorum dedim bida kim dedi sn dedim sonra ordan uzaklaşıp onun servis bekledi yere gitmeye başladım arkamdan koşarak geldi utandım bn biriyle konuşurken elime bi kağıt verdi kimi sewdi yazıyodu bn açtım içinde bnde seni sewiyorum o bahsettim kişi sndin yazıyodu şaşırdım 1 gn sonra ona şiir yazdım Aşkınla yanıp tutuşuyorum
Rezil etmemeye çalışıyorum Değer veriyorum sana Anla sni çok seviyorum diye oda bna hayatım tek anlamı sensin hep yanımda ol yazmış 2gün sonra bna seni sevmiyorum dedi kimi sevdini biliyorum ama onun ağzından duymak istiyorum ona ne yaptım bilmiyorum ama ne yaptıysam özür dilerim dedim yalvardım ne olur yardım edin onu nasıl geri kazanırım lütfen

Geri