gebe
  1. büşra.shid

büşra.shid Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    175
    Ödül Puanları:
    0

11 zede büşra

Konu, 'Hayatın içinden anılarımız' kısmında büşra.shid tarafından paylaşıldı.

onbir oyunu nasıl oynanır anılarımız oynarken düştüm onbir oynarken arkadaşlarla eğlenmek oynamak Meleklerim onbir oyununu duymuşsunuzdur sanıyorum.Duymadıysanız anlatayım.11 oyununa katılacak herkes bir çember oluşturarak dizilir.Oyundan herhangi biri yanındakine el vererek saymaya başlar.1 2 3 4.. diye gider ve 11 kime gelirse o ebe olur.Herkes ona vurarak kaçışır ve ebe onları yakalamaya çalışır.

Bu oyun bizim ilkokulda vazgeçilmez oyunumuzdu.Kaç posta oynardık günde bilemiyorum,siz deyin 5 ben diyeyim 15.Ne yazık ki o talihsiz günümde tabiki bende 11 oyununa girdim.Ebe belli oldu hepimiz kaçışıyoruz.Okulda düz bi alan vardı orada kızlar hep ip oynarlardı.Tabi 2 cins kız saydam ip kullanmışlaaaa.Anaaaam dediğinizi duydum bile ama benim anam saydam ip demeye fırsatım bile olmadı çünkü etrafıma bakmadan direk karşıya bakarak son hız koşuyorum tazı kimin hahaha Tazı kimin dedim ama öyle koştururken TAAAKKK!! bir takıldım ipe benim önlüğün eteği kafamda hahaha herkesler bana gülüyor hahaha yaşım daha 9 10,altımdada küçük yeşil puanlı bir şort giymişim,fora her yer tabiki hahaha Utana üzüle büzüle kalktım yerimden ama baya bir komik olmuştu.Paylaşayım dedim sizlerle de öpüldünüzz melişlerim :kiss: :6:

11 zede büşra konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. zeytin

zeytin

Mal ve eşyaya, kolay elde edilen rızka, mutluluk içinde bol geçime; günahkar için iman nuruna, hidayete, ilme ve irfana, çocuklar için zekaya; Ham zeytin üzüntü, şiddet ve borca, Sarı renkli zeytin dinde üzüntü ve kedere; Zeytin ağacı eş ve çocukları içiin mübarek ve hayırlı kimseye, şerefli bir kadına, ileride yönetici olacak çocuğa ya da yüksek mevkiye delalet eder.Rüyada zeytin para...
  2. zemin

zemin

Günlük hayatı temsil eder. Yerin rengine ve durumuna göre günlük hayatla ilgili yorumlanır.
  3. Zeytin (Olea)

Zeytin (Olea)

Zeytin (Olea europaea), zeytingiller (Oleaceae) familyasından meyvesi yenen Akdeniz iklimine özgü bir ağaç türü. == Morfolojik özellikleri boylu bir çalı veya 10 metreye kadar boylanabilen, sık dallı, yayvan tepeli, herdem yeşil yapraklı bir ağaçtır. Geniş, kıvrımlı, yamru yumru bir gövdesi vardır. Ağaç yaşlandıkça, düzgün gri renkli gövde kabuğu giderek çatlar. Ağacın tacı (tepesi),...
  4. BÜşranın  doğum günü

BÜşranın doğum günü

özel resimler dogumgünü doğum günü dogum günü doğum resimler Doğum Günü Kutlu Olsun Rüzgâra söyledim selamımı, Söyleyecek aşkımı, biliyorum, Kuşlar gülle donatacak yollarını, Ruhum, doğum günün kutlu olsun. Nazım’ın varsa Piraye’si, Leylasız duramıyorsa Mecnun, Sensin yaradanımın hediyesi, Biriciğim, doğum günü kutlu olsun. Dile gelse sevdam, Efsaneye döner...
  5. zeytiN

zeytiN

Ben şu an hamileyim ve omega 3 olan besinleri tüketemiyorum fakat. Şeyini yiyorum bu ihtiyacımi karşılar mi

Sayfayı Paylaş