gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

112 Acil çalışanlarına ödül

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

İstanbul'daki Amerikan Başkonsolosluğu ve Güngören'deki bombalı saldırılarda üstün başarı gösteren İstanbul 112 Acil çalışanlarına takdirname ve birer maaş ödül verilecek. Her iki olayda 112 Acil ekiplerinin, çok hızlı müdahale ederek başarılı çalışmalar yapması nedeniyle Sağlık Bakanı Recep Akdağ, İstanbul 112 Acil sorumlu ve çalışanlarına takdirname ve birer maaşla ödüllendirilmesi için talimat verdi. sabah.com

112 Acil çalışanlarına ödül konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 112 Macerasi

112 Macerasi

Gece yarısı tuvalete kalkan bir adam lavaboya giderken evin içinde birini görmüş ve bu kişiye yumruk atmış. Meğerse gördüğü aynadaki yansımasıymış.Yumruğu aynaya gelince kesilen eli kanamaya başlamış.Gürültüye eşi uyanmış ve Eşinin elini görünce koşmuş alkollü Pamuk yapıp eşinin yarasına basmış. Adamın açık,kanayan yarası alkolle daha da acımış ve adam sinirlenerek tuvalete atmış...
  2. Ödüller

Ödüller

fatih dershanesi ödülleri fatih dersanesi ödülleri ۞ arı okulları öğrencileri tarafından yapılan anket'te yılın en çok dinlenen radyosu süper fm seçilmiştir. ۞ fatih dershaneleri "2006 yılı en iyi radyosu süper fm" ۞ rayad(radyo yayıncıları derneği) radyonun yıldızları 2006 halk oylaması "en iyi ulusal radyo süper fm" ۞ rayad(radyo yayıncıları derneği) radyonun...
  3. 112 Tl'lik unutkanlık

112 Tl'lik unutkanlık

ajda pekkan, kimdir, biyografi, şarkıları, 2011, hayatı, haberleri Ajda Pekkan'ın “Müzikten 1 kuruş telif ücreti almadım” açıklaması üzerine harekete geçen MÜYORBİR Başkanı Ahmet Koç, “2004'ten bu yana Ajda Hanım'a 112 bin TL'lik telif ödenmiş. Sanırım Ajda Hanım, parasının yattığı hesabı unutmuş” dedi HESAPLARI İNCELEDİ Süperstar'dan süper unutkanlık! Türk pop müziğinin 'Süperstar Ajda...
  4. Acil

Acil

Merhabalar 39 gün önce erkek arkadaşım benimle birlikte oldu zorla ailesi durumu öğrenince benden başkasıyla oldu diye iftira attı bu durumdan nasıl kurtulabilirim. Ve 39 gündür adet görmüyorum hamile olabilir miyim.SArımtırak bir akıntı var yoğun olarak akıntım var arada yanlarımda kasılmalar oluyor ultrasonda baktı doktor ama kese göremedi sizce gebelik mümkünmüdür. Ve kızlıgımın kaç gün...
  5. Acil

Acil

Malatya Turgut Özal Eğitim Araştırma Hastanesinde yatmakta olan lösemi hasta için Acil AB ( - ) Negatif kana ihtiyaç vardır Çevre il ve ilçelerde ikamet edenlerin hertürlü masrafı karşılanacaktır Tlfn: 0532 616 8370 0532 166 4623

Sayfayı Paylaş