gebe
  1. Young bride

Young bride Banned

Beğenilen Mesajlar:
    581
    Ödül Puanları:
    0

112 Tl'lik unutkanlık

Konu, 'Magazin' kısmında Young bride tarafından paylaşıldı.

ajda pekkan, kimdir, biyografi, şarkıları, 2011, hayatı, haberleri [​IMG]

Ajda Pekkan'ın “Müzikten 1 kuruş telif ücreti almadım” açıklaması üzerine harekete geçen MÜYORBİR Başkanı Ahmet Koç, “2004'ten bu yana Ajda Hanım'a 112 bin TL'lik telif ödenmiş. Sanırım Ajda Hanım, parasının yattığı hesabı unutmuş” dedi

HESAPLARI İNCELEDİ

Süperstar'dan süper unutkanlık! Türk pop müziğinin 'Süperstar Ajda Pekkan'ın, geçen hafta Twist markası için hazırladığı koleksiyonun Antalya'daki tanıtımında yaptığı, "Bugüne kadar hiç telif hakkı almadım. 1 kuruş da 5 kuruş da almadım" açıklaması MÜYORBİR (Müzik Yorumcuları Birliği) Başkanı Ahmet Koç'u harekete geçirdi. Koç, birliğin hesaplarını tek tek kontrol etti...

1500 SANATÇIYA TELİF

Ahmet Koç, birliğin hesaplarında yaptığı incelemenin ardından Ajda Pekkan'a 2004 yılından bu yana toplam 112 bin TL telif hakkı ücreti ödendiğini ortaya çıkardı. 1500'den fazla yorumcunun telif haklarını takip ettiklerini ve üyelerine düzenli ödeme yaptıklarını belirten Mehmet Koç, "Sanıyorum Ajda Hanım telif hakları parasının yattığı hesabı unutmuş" diye konuştu.

112 Tl'lik unutkanlık konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 112 Macerasi

112 Macerasi

Gece yarısı tuvalete kalkan bir adam lavaboya giderken evin içinde birini görmüş ve bu kişiye yumruk atmış. Meğerse gördüğü aynadaki yansımasıymış.Yumruğu aynaya gelince kesilen eli kanamaya başlamış.Gürültüye eşi uyanmış ve Eşinin elini görünce koşmuş alkollü Pamuk yapıp eşinin yarasına basmış. Adamın açık,kanayan yarası alkolle daha da acımış ve adam sinirlenerek tuvalete atmış...
  2. Unutkanlığa son

Unutkanlığa son

Unutkanlığın çok çeşitli nedenleri olsa da, belki de sizin tek ihtiyacınız dinlenmek. Kişi, yaşadığı hayatın temposundan yorulduğunda, stresli anlarında, depresyon halinde unutkanlık sorunları yaşayabilir. Belirtiler kişiden kişiye farklılık gösterse de en sık rastlananlar, isim ve kelimeleri unutmak, eşyaların konulduğu yerin unutulması, yakın geçmişe yönelik deneyimlerin hatırlanmaması...
  3. unutkanlık...

unutkanlık...

Psikologların bozucu etki kurallarıyla ilgilenmeleri bunların sınırlı uygulama değerlerinden dolayı değil, unutmadaki önemli rollerinden dolayıdır. Bu kurallar kısmen de olsa, niçin unuttuğumuzu açıklamaktadır. Çünkü bize unutmamızın, öğrendiklerimizin hatırlamak istediklerimiz üzerindeki bozucu etkisine bağlı olduğunu gösterir. Fakat, acaba bu kurallar unutmanın ne kadarını açıklayabilir?...
  4. 2,8 milyar TL'lik kazanç

2,8 milyar TL'lik kazanç

Özelleştirmeleri gündemde bulunan boğaziçi ve işletmedeki paralı otoyollardan son 8 yılda elde edilen toplam gelir 2,8 milyar TL olarak gerçekleşti... Karayolları Genel Müdürlüğünce yayımlanan 2001-2008 yılları köprü ve otoyol gelir verilerine göre, söz konusu dönemde elde edilen gelirin 1,8 milyar TL'lik bölümü otoyollardan sağlandı. Son sekiz yılda boğaziçi köprülerinden geçiş yapan...
  5. unutkanlığa çare

unutkanlığa çare

unutkanlığa karşı dua unutkanlığa iyi gelen dualar çare unutkanliga care iyi gelen dua hanımlar bu aralar çok kötüyüm:hasta:okadar unutkan oldumki anlatamam aradığım hiçbirşeyi bulamıyorum istenen birşeyi unutup saatlerce düşünüyorum ya geçenlerdede çantamı bir mağazada unuttm ya daha bir sürü şey ve bu halim çokcanımı acıtıyo aradığımı bulamazsam oturup ağlıyorm psikolojim bozuk aslında...

Sayfayı Paylaş