gebe
  1. Tuğçe Kaya

Tuğçe Kaya Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    3

115 ADET ÜRÜN TOPLU OLARAK SATILIKTIR. (GİYİM, AKSESUAR, EŞYA)

Konu, 'Burası benim köşem...' kısmında Tuğçe Kaya tarafından paylaşıldı.

Merhaba. Nakit ihtiyacından ötürü elimizde bulunan az kullanılmış ya da hiç kullanılmamış ürünler tercihen toplu olarak satılacaktır. Nakit olarak destek vermek isteyen bir bayan ya da bayanlar satın alınabilir. Ürünler, İstanbul'dadır. Mesaj atarak ulaşabilirsiniz. [​IMG]

2. Tuğçe Kaya

Tuğçe Kaya Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    3
  3. Tuğçe Kaya

Tuğçe Kaya Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    3
  4. mylife-17

mylife-17 Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    139
    Ödül Puanları:
    43
    Ilk öncelikle hepimizin zor zamanları oluyor. Uzulmemeni umuyorum. İnşallah en kisa surede feraha refaha erersiniz. Ve müzik setinin fiyat i nedir? Almayı düşünüyorum.

Ayse.Feyza bunu beğendi.
  5. Tuğçe Kaya

Tuğçe Kaya Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    3
    Merhaba. Teşekkür ederim. Bazı masraflar için nakit para gerekiyor. Yoksa bir borç, iflas, dara düşme durumu değil. Size konu hakkında mesaj atıyorum. Teşekkürler iyi dilekleriniz için.

Ayse.Feyza bunu beğendi.
  6. Ayse.Feyza

Ayse.Feyza Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    91
    Ödül Puanları:
    43
    İnan ki eşyaların hele o ayakkabıların çantaların kolyelerine bittim ama kapalı olduğum için kolye takamıyorum rahat olmuyor diğer ürünlerinde çok güzel
    ahh eşim netten alışveriş yapmama izin verse alırımda asla vermez benimde kendime ait kredi kartım falanda yok
    inşallah satabilirsin hayırlı alışverişler bunun adı bit pazarı olsun :)

mylife-17 bunu beğendi.
  7. Tuğçe Kaya

Tuğçe Kaya Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    3
    Merhaba, iyi sözleriniz ve güzel dilekleriniz için çok teşekkür ederim Ayşe hanım. Eğer fotoğrafları eşinize gösterebilirseniz memnun olurum. Toptan satmak istiyorum, her ürünün ayrı bir fiyatlandırması vardı, o tutar üzerinden indirimli bir meblağa bırakacağım. Eşiniz de ürünleri beğenirse ve maddi durumu yeterliyse lütfen bana bir ulaşsın. Ürünler elden de teslim edilebilir. Detaylar için size mesaj atamadım.

115 ADET ÜRÜN TOPLU OLARAK SATILIKTIR. (GİYİM, AKSESUAR, EŞYA) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Aksesuar olarak mum kullanın

Aksesuar olarak mum kullanın

Aksesuar olarak mum kullanın Çeşit çeşit renk, desen, koku ve modelleriyle, ev ve ofislerin vazgeçilmezi haline gelen mumlar, yorgun bir günün sonunda, sakin bir müziğin eşliğinde titrek ışıklarla tam istediğiniz gibi yanarken ruhunuz gevşemeye başladı bile. Bir zamanlar sadece elektrik kesintilerinde, sevgililer için hazırlanan şık ve romantik masalarda ya da dini törenlerde kullanılan...
  2. Eşarp aksesuar olarak nasıl bağlanır?

Eşarp aksesuar olarak nasıl bağlanır?

eşarp aksesuarları eşarp nasıl bağlanır türban nasıl bağlanır yazma örtülür
  3. Şık Tesettür Giyim Aksesuar Modelleri

Şık Tesettür Giyim Aksesuar Modelleri

teseddür modelleri tesettür aksesuarları teseddür giyim şık tesettür elbise modelleri giyim kombineleri Tesüttürlü bayanlar için birbirinden şık ve uyumlu kombineler
  4. Kırmızının cazibesi giyim aksesuarlarında...

Kırmızının cazibesi giyim aksesuarlarında...

Hemen hemen kırmızı renki sevmeyen yoktur.Canlılığı,cazibesiyle yakan güzel bir renktir.Duyguları harekete geçirir.Kırmızıdan vaz geçemiyorum diyorsanız işte sizler için birbirinden kırmızı,çeşitli tonlarıyla oluşmuş,bereden tutunda takısından,ayakkabısına kadar aksesuar modelleri......
  5. Süt izni toplu olarak kullanılabilir mi?

Süt izni toplu olarak kullanılabilir mi?

süt izni toplu kullanımı,kadın işçi süt iznini toplu olarak kullanabilir mi,süt izni toplu olarak kaç gün,süt izni torba yasa,süt iznini toplu kullanma torba yasa 2014,torba yasa 2014 ile süt izni ve doğum izni değişti,yeni süt izni torba yasada kaç gün Torba Yasayla Doğum ve Süt İzni konusunda bir takım değişiklikler getirilmiştir. buna göre hamilelerin doğum izni ne kadardır , ne...

Sayfayı Paylaş