gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    965
    Ödül Puanları:
    113

118 33 reklamındaki adam kim ?

Konu, 'Bunları Biliyor musunuz ?' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

118 33 reklamındaki adam 118 33 deki adam kim deki reklamındaki kim 118 33 reklamı, 118 33 reklamları
    Biliyorsunuz yaklaşık 3-5 aydır bu 118 li reklamlar gösterilip duruyor televizyonlarda. Hepsinden ayrı ayrı gıcık kapıyorum derken. Bir reklam çıktı ve gıcık kaptım haliyle :) Tabiki 118 33 reklamı. Bakın bu reklamda oynayan vatandaş kim miş :)

Reklamda parlak siyah gömleğinin üstünde pullu 33 rakamı bulunan, siyah gözlüklü bir şarkıcı var. "Haydi Eller" diyerek göbek atan "efemine" karakterdeki kişi "Haydi anacım" dedikçe hakkında yazılmadık şey kalmıyor.

Habershow'un haberine göre, tepki çeken reklamda oynayan oyuncu Burçin Bildik... Bu reklamdan önce sayısız reklamda rol almış... İstanbul doğumlu olan Burçin Bildik, Kenan Doğulu'nun babası Yurdaer Doğulu gibi bir ustadan müzik eğitimi almış başarılı bir yorumcu.

Rumca ve Türkçe şarkılardan oluşan geniş repertuarı bulunan Burçin Bildik çeşitli mekanlarda da sahne alıyor. Reklamdaki gibi "efemine" bir karakter gibi görünmeyen Burçin Bildik aynı zamanda çok başarılı da bir halk dansları uzmanı.

2. laleyiğit

laleyiğit Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    bende iğreniyom o reklamdan ama adamın sesine dikkat ettim güzeldi :D

3. tavuk_kavurma

tavuk_kavurma Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    125
    Ödül Puanları:
    0
    merak ediyorum şu adamın reklamını yaa :D:D bi izlemeye fırsatım olamadı herkes deyip duruo :D:D

4. RefRa

RefRa Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    378
    Ödül Puanları:
    83
    Ayy çok sinir bi reklam yaa o çıkınca kanalı değiştiriyorum :D:D

118 33 reklamındaki adam kim ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. acaba resimdeki adam kim

acaba resimdeki adam kim

Adamin Bİrİ KarŞisinda Bulunan Tablodakİ Resme Bakarak 2 CÜmle Sarfeder... 1. Benİm Ne Erkek Ve Ne De Kiz KardeŞİm Var. 2. Bu Resİmdekİ Adamin Babasi Benİm Babamin OĞludur. Soru: Acaba Resİmdekİ Adam Kİmdİr? Soruda HİÇbİr Hİle Yok Tamamiyla Mantik Ve Zeka Gerektİrİyor zeka sorusu..zorlayın bakiim saksınızı.:D:D:Dbilin bakalım kim?:rolleyes::p:p:p:D
  2. reklamlar

reklamlar

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. 118 reklamlarından bıkanlar

118 reklamlarından bıkanlar

arkadaşlar sizi bilmem ama ben bıktım yaa nefret getirdiler resmen hele 118 33 diye şimdide bir adam çıkıyor ya ayyyy uok böyle bir kıçıklık yaa aslında hakaret edicemde o adama terbiyemi bozmak istemiyorum artık çıkmasın 118 reklamı bıktıkkkkkk:Laie_23:
  4. 118 33 Burçin Bildik'in Eşi Kalp Krizi Geçirdi

118 33 Burçin Bildik'in Eşi Kalp Krizi Geçirdi

burçin bildik 118 33 eşi öldü 118 33 eşi karısı karısı öldü 118 33, burçin bildik, eşi, kalp krizi geçirdi, hakkında detaylı bilgiler 118 33 reklamıyla herkesin eleştirisine maruz kalan Burçin Bildik'in eşi tatilde kalp krizi geçirmiş...Geçmiş olsun diyor ve haberin ayrıntılarına geçiyorum arkadaşlar TİYATRO, müzik ve reklam dünyasının tanınmış isimlerinden Burçin Bildik’in eşi Zeynep...
  5. Kim Bu Duran Adam?

Kim Bu Duran Adam?

duran adam kim duran adamın adı ne duran adam hakkında Bir süredir devam eden Taksim gezi parkı eylemine belkide şimdiye kadar en ilginç eylem olarak damgasını vuran ve adı bir anda saatlerce sessiz bir şekilde ayakta kaldığı için duran adam lakabını alan Erdem Gündüz'ün sergilediği eylemdi. Bir anda özellikle sosyal medyada ilgi odağı olup fanatikleri çoğalan duran adam kim? Duran adam...

Sayfayı Paylaş