gebe
  1. ışılsu

ışılsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    26
    Ödül Puanları:
    0

118 reklamlarından bıkanlar

Konu, 'Tüketici Şikayetleri' kısmında ışılsu tarafından paylaşıldı.

arkadaşlar sizi bilmem ama ben bıktım yaa nefret getirdiler resmen hele 118 33 diye şimdide bir adam çıkıyor ya ayyyy uok böyle bir kıçıklık yaa aslında hakaret edicemde o adama terbiyemi bozmak istemiyorum artık çıkmasın 118 reklamı bıktıkkkkkk:Laie_23:

'tuğçe', Young bride ve ASİMELEK bunu beğendi.
  2. ASİMELEK

ASİMELEK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.192
    Ödül Puanları:
    113
    evet yaaaaa bende katılıyorum valla o reklamları duyduğumda bi bööööööö geliyo resmen tiksindimm yaa. bide 188 33 lü var bi kız 33 diyo yaa deli oluyorum yaaaa bencede yayınlamasınlar artık bu reklamları yaaaaa.

Young bride bunu beğendi.
  3. ayşegüüll

ayşegüüll Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    423
    Ödül Puanları:
    83
    bencede yayınlamasınlar

4. ışılsu

ışılsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    26
    Ödül Puanları:
    0
    ayyy birde o adamınn yanına 33 diyen kızı koymuşlar böööggg yani artık yaaaaaaa

5. LALEZAR

LALEZAR Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.943
    Ödül Puanları:
    113
    Kesinlikle katılıyorum, buna bir kısıtlama getirmeleri lazım, çok iğrenç ..

6. SweetCurse

SweetCurse Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    37
    Ödül Puanları:
    0
    o 33 diyen kız çıkınca sinirlerim tepeme hopluyor resmen :D

7. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113
    Ay iyice gına geldi 33 ' den...

8. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113
    Eşime diyorum geçen valla ben erken doğurursam ahanda bu 11833 deki uyuz yüzünden doğururum diye hahaha Allah tan gitti bakalım yenisi ne haltlar karıştıracak sonuçta aynı kişi ama şu an için kişiliği ve ne yapacağı belli değil bekleyip görecez:D:D

9. ışılsu

ışılsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    26
    Ödül Puanları:
    0
    kardeşi geldi o uyuz adamın şimdidee allahım ne cins bir reklam bıktıkkk yeter yıllardr

10. kyhn_06

kyhn_06 Forum Okuru

118 i arasam saysam sövsem cezası warmıdır ?

11. ışılsu

ışılsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    26
    Ödül Puanları:
    0
    sıktı walla bunlarr yaaaa nefret ediyrz ama duracağı yok bu reklamınn gıcıklarrrr

12. zenas61

zenas61 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    bende bıktım bu 118 lerden kızlar ama duyduguma göre 3 sene daha devam edicekmiş bu reklamlar insallah yanlıstır

118 reklamlarından bıkanlar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. reklamlar

reklamlar

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. **118"i arayanlar**

**118"i arayanlar**

ankara'dan istanbula giden garın numarasını alabilirmiyim?? -ssk hastanesinin dışkapısını alabilirmiyim? -bartindan istanbula giden metroların adını alabilirmiyiz? -müsaitseniz akşam 4buçuk gibi annemi yanınıza gönderebilirimiyim?(doktoru aradığını sanıyo) -size bir plaka versek araç sahibinin kimlik nosunu söyleyebilir misiniz? -kıbrısın pin kodunu alcaktık.. -monaco fransaya mı...
  3. sivilceden bıkanlara kolay çözüm

sivilceden bıkanlara kolay çözüm

ilk olarak kendi toniğinizi kendiniz yapın malzemeler 1)bir şişe sade soda 2) 3 tane limon sadece iki ürünle süper çözüm ***yapılışı*** sade sodanın gazı gittikten sonra 3 limonu bi güzel içine sıkın buzdolabında bir gün beklektikten sonra kullanmaya hazır hale gelir ancak kullanmadan önce gözenekleri açmanız lazım bu nedenle yüzünüzü temiz yani saf su ile masaj yaparak yıkayın sonra...
  4. Ünlü makyajı görmekten bıkanlar..

Ünlü makyajı görmekten bıkanlar..

bülent ersoy makyajı nasıl yapılır show makyajı nasıl yapılır Ünlülerin yaptığı makyajdan bize ne melişler onların yüz ten göz burun :D neyse artık başka bizim başka bu aralar bakıyorumda herkez bülent ablaya özeniyor nere baksam astsolist havası bagdat caddesinde dolaşıyorum onbeştane sanki bülent abla:D Ya kimsen o olarak kal... Ekran güzellerinin yaptığı herşey moda olur ve her...
  5. 118 33 reklamındaki adam kim ?

118 33 reklamındaki adam kim ?

118 33 reklamındaki adam 118 33 deki adam kim deki reklamındaki kim 118 33 reklamı, 118 33 reklamları Biliyorsunuz yaklaşık 3-5 aydır bu 118 li reklamlar gösterilip duruyor televizyonlarda. Hepsinden ayrı ayrı gıcık kapıyorum derken. Bir reklam çıktı ve gıcık kaptım haliyle :) Tabiki 118 33 reklamı. Bakın bu reklamda oynayan vatandaş kim miş :) Reklamda parlak siyah gömleğinin üstünde...

Sayfayı Paylaş