gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

12 - 13 haftalık gebelikte cinsiyet belli olur mu ?

Konu, 'Hamilemiyim Sorular Cevaplar' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

12 13 yada 14 haftalık bir bebeği karnında taşıyan anne acaba bebeğin cinsiyetini öğrenebilir mi tam olarak hangi haftalarda gitmem gerekiyor bebeğincinsiyetini öğrenmek için arkadaşlarım. Bilgisi olan yazsın lütfen bana benim neyim olcak halen bilmiyorum :S

dünüş bunu beğendi.
  2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

3. dünüş

dünüş Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    41
    Ödül Puanları:
    28
    benim 13. haftamda belli oldu cinsiyeti yani oluyo

12 - 13 haftalık gebelikte cinsiyet belli olur mu ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. gebelik cinsiyet ne zaman belli olur

gebelik cinsiyet ne zaman belli olur

Kızlar diyelim ki hamile kaldık, size bir sorum olacak gebelikte cinsiyet ne zaman ortaya çıkıp belli oluyor hangi ayda bunu bana anlatırmısınız lütfen.
  2. 8 günde kanda gebelik belli olur mu?

8 günde kanda gebelik belli olur mu?

Kızlar mehaba bilenler biliyor ben 02.12.2011'de aşılama yaptırmıştım ve doktorum bana 09.12.2011de de progestan istedi diye biliyordum ama hem progestan hem de betahcg istemiş kan verdim geldim akşama doğru saat 4 gibi sonuçlar çıkacakmış merakım şu hiç 8 günde betahcg sonucu çıkan var mı? Gebelik olsa belli olur mu ki? Yada yok denilse de sonuca güvenilir mi? ben çatlatma iğnesi kullanmıştım...
  3. Bebeğin cinsiyeti kaç günlükken haftalıkken aylıkken belli olur?

Bebeğin cinsiyeti kaç günlükken haftalıkken aylıkken belli olur?

bebeğin cinsiyeti kaçıncı haftada belli olur,bebeğin cinsiyeti ne zaman belli olur,bebeğin cinsiyeti kaç günlükken belli olur,bebeğin cinsiyet tarihi hakkında bilgiler Anne ve babalar büyük heyecanla bekledikleri bebeklerinin hangi cinsiyetten olacağını maalesef 9 ay boyunca beklemekten sıkılabiliyorlar ve bir an önce çocuklarının erkek mi kız mı olacağını öğrenmek istiyorlar. ....
  4. 11 haftalık bebeğin cinsiyeti belli olur mu?

11 haftalık bebeğin cinsiyeti belli olur mu?

bebeğin cinsiyeti ne zaman belli olur,bebeğin cinsiyetini ne zaman öğrenirim,bebeğin cinsiyeti kaçıncı haftada belli olur,bebeğin cinsiyeti hakkında bilgiler Bebeğimin cinsiyetini en erken ne zaman öğrenebilirm,bebeğin cinsiyeti kesin olarak ne zaman anlaşılır ,bebeğin cinsiyeti hakkında sor ve cevaplar özellikle uzman doktorlar bebeklerin cinsiyetlerini 11.ci haftadan sonra zaman içinde...
  5. 11 haftalık gebeyim bebeğin cinsiyeti belli olur mu?

11 haftalık gebeyim bebeğin cinsiyeti belli olur mu?

bebeğin cinsiyeti ne zaman belli olur,bebeğin cinsiyetini ne zaman öğrenirim,bebeğin cinsiyeti kaçıncı ayda belli olur,bebeğin cinsiyeti kaçıncı haftada belli olur,bebeğin cinsiyeti hakkında bilgiler Gebe kalan her kadınların ilk olarak dileği bebegini sağlıkla dogurmaktır ve bir diger sorunuzda bebeginizin cinsiyet ne zaman belli olur teleşıdır. özellikle uzman doktorlar bebeklerin...

Sayfayı Paylaş